320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Abomõlov jah, igatahes hevit teeb. Sihukest mõnusat vanakooli

    kitarrel ja trummidel on ka suht muhedad mehed (Valm ja Atso vastavalt), nii et päris külajoodikute bänd see pole
    308

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Mis sellesse INXS-i laulja kohale kandideerimisse puutub, siis seda valiti \'meerikas ja ikka nii nagu sealne tava viimasel ajal ette näeb - realityshow abil. Septembris sai pull läbi ja valituks osutus keegi Kanada sass J.D. Fowler. Eks see Abolõmovi tegu küllap jah poolnaljaga oli tehtud, ta siiski kütab reeglina natuke karmimat mussi kui need känguruonud, aga katse sellegipoolest.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas mcnamara


        Algselt postitas vello99


        Täna keegi hollikasse ka satub?
        Ma lähen vist siiski. Kuigi üldse ei viitsi.
        Kõrvad ei taha enam kuidagi lukust lahti minna. Uskumatult kõva müra võib ikka ainult kahe instrumendiga teha.
        Ja see Jack White on ikka üks pagana hea kitarrist küll.
        \"Dont underestimate the Baltics\"

        In your face Jon Stewart...
        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Ma pikemat aega naudin juba Freddie Foxxx\'i albumit Industry Shakedown. Liiga segane tegelena

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Ergo & The Bandi uus plaat on tuus

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Critikali \"Chapter One - Teine maitse\". Pole tegelikult enam nii väga uus plaat, aga õnnestus ta endale alles nüüd hankida. Ja kinnitab varasemat arvamust, et see mees on Geenius suure algustähega. Ei ole vist sellist muusikastiili, milles see mees ei suudaks midagi rabavat luua. Oleks vaid sündinud kuskil, kus tema talent ka tõesti esile pääseks... Plaat, mille igal kuulamisel avastad midagi uut - sellised kettad on alati parimad.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                McN tõi enne esile meessinger/songwraitereid. Mina lisaks siis ühe naissinger/songwriteri nimega Dot Allison. Selle Šoti lauljatari plaat nimega Afterglow sisaldab väga armsaid ning ilusaid laulukesi ja eriliselt hingeroniv on Did I Imagine you??. urr, kui kena.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Baby Bash & Frankie J - Suga Suga (S.I.N bootleg)

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Eminem feat. Elton The Fag Jonh- Stan on täiesti hull laul

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Matthew Herbert \"Plat Du Jour\" - minu jaoks kindlalt aasta album 2005. Kogu plaat keerleb ümber söögiteema ja sisaldab massiliselt huvitavaid helisid õuna haukamisest kanade kaagutamiseni välja. Veel jäävad sellest aastast meelde Daft Punk \"Human After All\", Animal Collective \"Feels\" ja Röyksopp \"The Understanding\". White Stripes jääb vist ka meelde, aga seda negatiivse poole pealt. Võrreldes \"Elephant\" \'iga on selle aasta üllitis ikka väga lahja.

                      Ja veel üks küsimus dannarile, nimelt mainisid sa siin teemas millalgi mingit seitsmekümnendate elektroonikut, kes kõlavat nagu Kraftwerki ja Daft Punki hübriid ning kuna ma tõesti ei viitsi antud teemat läbi lapata, siis äkki värskendad mu mälu? Tänks.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas norsk


                        Matthew Herbert \"Plat Du Jour\" - minu jaoks kindlalt aasta album 2005. Kogu plaat keerleb ümber söögiteema ja sisaldab massiliselt huvitavaid helisid õuna haukamisest kanade kaagutamiseni välja. Veel jäävad sellest aastast meelde Daft Punk \"Human After All\", Animal Collective \"Feels\" ja Röyksopp \"The Understanding\". White Stripes jääb vist ka meelde, aga seda negatiivse poole pealt. Võrreldes \"Elephant\" \'iga on selle aasta üllitis ikka väga lahja.

                        Ja veel üks küsimus dannarile, nimelt mainisid sa siin teemas millalgi mingit seitsmekümnendate elektroonikut, kes kõlavat nagu Kraftwerki ja Daft Punki hübriid ning kuna ma tõesti ei viitsi antud teemat läbi lapata, siis äkki värskendad mu mälu? Tänks.
                        Bruce Haack.

                        Daft Punki plaat oli tõesti suurepärane. Animal Collective oli selline keskmine. Aga White Stripes mulle tglt meeldis. Elephant mulle jälle ei meeldind, sest see tundus samamoodi White Blood Cellsi hale vari olema.
                        Aga enda selle aasta lemmikplaadid olid:
                        LCD Soundsystem, Sigur Ros, Ladytron.
                        hetkel jätan poolikuks postituse sest Birmingham-Charltoni mäng algab

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Natuke tähenärimist ka: pidasid ilmselt Birminghami - West Hami mängu silmas
                          Ladytron läks mul täitsa meelest ära, päris kuulatav teine. Eelmine oli muidugi tunduvalt seksikam, aga seda oled sa ka vist siin kuskil juba maininud.
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            R2 valib 12. korda Aastahitti ning mina saatsin juba täna enda valikud ära.
                            Eesti:
                            Rock Üllatus - Ma tulen tagasi
                            Eha Urbsalu - Gotta Go
                            Popidiot - Microsoft
                            Välismaa:
                            Bloc Party - Positive Tension
                            The Libertines - Can\'t Stand Me Now (kuigi oli 2004. aasta lugu, aga minul püsis ta 9 kuud mängitumana.)
                            LCD Soundsystem - Yeah!

                            Lisaks panen siia kirja mõned selle aasta huvitamad plaadid:

                            Antony and The Johnsons - I\'m A Bird Now
                            Naiseriietes Ameerika meeslaulja suurepärane ja imeilus plaat. Prooviks võiksite kuulata laule Is There Someone, Bird Thug või Hitler In My Heart.

                            Ariel Pink\'s Haunted Graffity - Worn Copy
                            Lo-fi meistriklass. Kõlab nagu oleks tüüp pannud vana raadiomaki record-funktsiooni tööle ning koguy muusika niiviisi otse teind. aga üligeniaalselt seejuures. Kindel soovitus laul nimega Jules Lost His Jewels.

                            Daft Punk - Human After All
                            Pärast interstellat taas üks õnnestunud plaat. Vahele jäi täielik flop Daft Clubi nimelise plaadiga. Soovituslaulud oleks Technologic (eriti mõjuv koos videoga) ning Robot Rock.

                            Mint Royale - See You In The Morning
                            Tüüpiline briti bigbeat-house, kuid siiski on neis midagi enamat. Kasvõi täiesti suurepärases kaverloos Singing In The Rain.

                            The Russian Futurists - Our Thickness
                            Üliarmas indie-plaat. Soovitada üht laulu on väga raske. Endale läks väga hinge These Seven Notes näiteks.

                            Architecture In Helsinki - In Case We Die
                            Austraalia ülimitmeliikmeline indierühm, kes tegi samaarmsa plaadi kui Russian Futurists. Ausalt öeldes ka üsna sarnase. Töiesti jabur laul on It\'s 5, kus teema käib.. khm. matemaatika ümber. ja muidugi eriliselt armas laul on Wishbone

                            The White Stripes - Get Behind Me satan
                            Nagu ma eelnevalt ütlesin, meeldis mulle see plaat. Rohkem kui Elephant, aga muidugi vähem kui White Blood Cells (no olid ajad kunagi). Samas pean tõdema, et Satana plaadiga mängib rolli ka suurepärane kontsertelamus, mida mul juuni lõpul Hollikas näha õnnestus. Pärast seda üritust sattusin sellest kaheiniemsebändist siirasse vaimustusse. Ja Meg White on niiiii kena

                            Adult - Gimmie Trouble
                            tõneäoliselt kõige vulgaarsema Electroclash bändi üks vihasemaid plaate. Samas jääb alla Anxiety Always plaadile. Minu jaoks liiga palju kitarre ja liiga vähe elektroonikat. Kuid äramärkimisvääriv plaat siiski.

                            Mu - Out Of Breach (Manchester\'s Revenge)
                            Jaapani noor daam tuleb ja karjub sulle näkku. Nii tund aega järjest. ja oi kui mõnus see on. Lugu We Love Guys Named Luke, või Stop Bothering Michael Jackson jms. Meeletult võimas energiapomm.

                            Devendra Banhart - Cripple Crow
                            Ladytron - Witching Hours
                            Sigur Ros - Takk

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas dannar


                              Rock Üllatus - Ma tulen tagasi

                              ma olen päris kindel, et R2 aasta hiti valimisel ei ole nn. kuldvaarika kategooria esindatud...
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas fitti


                                Algselt postitas dannar


                                Rock Üllatus - Ma tulen tagasi

                                ma olen päris kindel, et R2 aasta hiti valimisel ei ole nn. kuldvaarika kategooria esindatud...
                                Samas pole ma kunagi midagi nii naljakat ja head tuju tekitavat eesti muusikast leidnud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X