320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Duran Duran - Ordinary world


    metal up your ass

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Tõsiselt, inimesed, üherealised loo-postitused võiksid jääda pigem \"Mida kuulad praegu?\" teemasse.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Ühesõnaga - seda, mida ütles dannar, ütlesin ma ligilähedaselt juba päris ammu. Aga nagu eelmistest postitusest ja mõne Super-Moderaatori (või oli Administraator hoopis vist) tegevusest näha, siis lootusetu. Mitte et mu järgnev jutt asjalik muusikaanalüüs oleks, aga...

        Endal on viimased päevad möödunud suures osas kahe ansambli lummuses. Trapt albumiga \"Trapt\" (oli vist nii) ning eriti lood Still Frame, Made of Glass ja These Walls. Igati mõnus avastus.

        Ning teine on pisut huvitavam nähtus ning minu kuulatava seas mitte päris tavapärane... nimelt Linkin Parki Mike Shinoda isiklik moodustis Fort Minor ja nende esimene \"The Rising Tied\". Mitte küll päris minu stiil, aga miskipärast meeldib. Believe Me (mis vist raadioski? ei tea ise täpselt, kuna paraku pole viimasel ajal eriti selle asjanduse kuulamisele aega raisanud), Petrified ja High Road, aga eriti Where\'d You Go. Chill.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Viimased nädal aega on mu plaadimängijas tiirelnud peaasjalikult 3 imelist ketast.

          Atmosphere - You Can\'t Imagine How Much Fun We\'re Having on veidi varasem avastus. Paar nädalat tagasi seda esmakordselt kuulates polnud kahtlustki - tegemist on parima albumiga üleüldse läbi aegade. Emotsioonide kainenedes nii kindel selles enam ei ole. Tugevalt tipu lähedal küll, aga kas just kõrgeimal astmel.

          Igatahes vaikselt üle 30 eluaasta veerev Slug on endiselt parimas vormis ning Atmosphere\'i tugevaim külg ongi kahtlemata lüüriline pool. Kohati veidi hipilik, aga siis kohe teise äärmusesse hüppav Slug on kaheldamatult poeet selle sõna parimas tähenduses. As real as it can get on parim viis tema lüürikat iseloomustada ilmselt. Ja kuna tema real on minu real\'iga uskumatult sarnane, siis jääb Slug minu jaoks ilmselt igaveseks parimatest parimaks emmtseeks. Vot nii.

          Produktsioon on ka tavapäraselt tugev ja just Ant\'i omapärane veidi vanakoolilik stiil on saanud Slugi lugude nii lahutamatuks osaks, et muudmoodi ei kujutakski ette. Taustad siiski mitte midagi ülihiilgavat. Kokkuvõttes hindaks albumit suurepärase 9 punktiga 10-st võimalikust. Kes ei ole kunagi varem Slugi loominguga kokku puutunud, siis soovitan süveneda - võib kogu senise muusikausu pea peale keerata.

          Kanye West - Late Registration. Selle albumi esiksingel Gold Digger ei olnud juhuslik sähvatus. Album on täis tõelisi pärleid. Mind nii sügavalt liigutanud produktsiooni ei mäletagi, Kanye on täielik geenius. Vanu mustanahaliste hitte sämpeldades on tema taustad midagi täiesti vastupandamatut. Samuti sobib Kanye rahulik flow nendele mesimagusatele biitidele suurepäraselt. Kahjuks ta küll ise eriline riimisepp ei ole, sügavaid mõtteid või tõeliselt head riimimängu temalt oodata ei tasu, küll aga oskab ta imeliselt edasi anda oma emotsioone. Siin albumil on kaks lugu, mida mina kuiva silmaga kuulata ei suuda näiteks.

          Häirima jäi pisut kaasategevate emm-tseede nõrkus. Vaid Common tegi oma riimijupikesega kõigile teistele (kaasa arvatud Kanyele) silmad ette, aga teised (isegi Nas ja Jay Z) olid suht nõrgad. Paar lugu on koguni sellised, mis vaat et rikuvad kogu albumi hea mulje ära - igasuguse sisuta ja jubeda esitusega Üldkokkuvõttes siiski suurepärane üllitis ja kohustuslik kõigile: nii meinstriimi- kui ka andergräundi meestele ja naistele. 8/10.

          Blackalicious - The Craft on järjekordne meistriteos. Gift Of Gab on üks parimaid sõnaseadjaid üldse, mis puutub riimidega mängimisse. Tempomuutused või lood, kus riimub algusest lõpuni üks ja sama sõna, ei ole tema puhul mingiks üllatuseks. Veidi hakkab pika peale tüütama tema jutlustav sõnum. Ropendab vähe ja kuulutab Jumala sõna, peace love ja metsaloomad! Aga üldiselt ei oleks probleemi, kui ta suudaks nende tekstide esitamisel olla sama leidlik kui ta koguaeg on olnud, ent tasapisi on ta hakanud juba ennast ja teisi kordama. Siiski vaid tasapisi - kindlasti ei ole see piisav põhjus, et seda albumit kuulamata jätta. Eriti veel nendele, kes mehe senise loominguga tuttavad ei ole.

          Produktsioon on suurepärane nagu ikka ning silma hakkab taas eriti hea koostöö riimisepa ja produtsendi vahel - taustad on orgaanilised, pidevas muutumises, ning seda kõike täielikus kooskõlas emm-tseega. Blackaliciousi taustad on ka esteetilises mõistes väga ilusad. 7/10.

          Egas oskagi midagi öelda. Need plaatide kuulamisega kaasnenud emotsioonid lihtsalt pidin endast välja saama. Patt oleks jätta järele tšekkamata.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            mazz, vabanda mu teadmatust
            aga kõik räp sounds the same...

            mulle meeldis paar lugu beastie boysi \"license to kill\'ilt\" muidu.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              license to ill on selle albumi nimi

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Keegi läheb täna Saku Suurhalli Judas Priesti kuulama? Läheks nüüd küll, aga piletid juba kirveks ära läinud ja varem ei mõelnud osta.
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Asi peaks uuel aastal ilmuma, aga rootsi meloodilise surma metalli viljelejate In Flames\'i uus plaat on igatahes läbi lekkinud. Ehk ühesõnaga Come Clarity. Kaks viimast plaati läksid natuke liiga vallatuks välja, eksperimentaalsus ja mida iganes. Aga see üllitis näitab, et oma juuri pole pässid veel unustanud. Alguses meenutab Soilwork\'i, kuid pärast läheb mööda rada, mis In Flames\'ile suhtkoht omane, naisvokaal kah korraks sisse pikitud. Igatahes mõnus vahepala
                  308

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas eston maravilha


                    license to ill on selle albumi nimi
                    oled ka räpipede või?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas mazz


                      Kanye West - Late Registration. Selle albumi esiksingel Gold Digger...
                      mind jättis tema uus album suht külmaks - eelmine oli pomm või nii. mees võinuks ikka rohkem aega sepistamiseks varuda.

                      kolme nädala hitt-lugu so far: DJ Premier ft. Rev. Run - Mind On The Road
                      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas Daz Booob


                        Algselt postitas mazz


                        Kanye West - Late Registration. Selle albumi esiksingel Gold Digger...
                        mind jättis tema uus album suht külmaks - eelmine oli pomm või nii. mees võinuks ikka rohkem aega sepistamiseks varuda.

                        kolme nädala hitt-lugu so far: DJ Premier ft. Rev. Run - Mind On The Road
                        Mind jälle jättis tema eelmine album täiesti külmaks. Maitse asi.

                        Reverend Run\'i on muidugi väga nostalgiline kuulata, aga erilist muusikalist väärtust minu jaoks küll ei paku.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Kuna siin tundub olevat palju Guns`n`Rosesi fänne, siis ehk oskab keegi aidata, kust saab leida nende mõne livekontserdi videopilti?

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas Evu


                            Keegi läheb täna Saku Suurhalli Judas Priesti kuulama? Läheks nüüd küll, aga piletid juba kirveks ära läinud ja varem ei mõelnud osta.
                            \"Electric eye\",\"Breaking to law\",\"Turbo lover\",\"Living after midnight\",\"Another thing coming\" jm. ägedad lood kütsid metal rahva pöörde.Sai käidud ja aega tagasi keeratud 15-20aastat(siis oleks ta megalaks olnud).Aga vennad keevitasid ilusasti ja laulja hääl polnud kuhugi kadunud.Kahetunnine kontsert tasus end ära(enne neid oli soojenduseks veel mingi sommide bänd),eriti seepärast,et FC Concordia mängijad võtsid punti ja loozikoha eest tuli välja käia 360eek koos suupistetega ja paari õllega.Muidu olid piletihinnad alanud 450st.
                            Kapten Trumm

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Soojendajaks oli siiski keegi Eestis elav vene keelt kõnelev Sergei v Andrei, ei mäleta täpselt.

                              Judas tegi raju kontserdi maha, selle väikse rahvahulga kohta, kes kohal oli, tehti ikka kõvat lärmi.

                              Veebruaris tulemas siis Deep Purple.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                soojendajaks pidi olema(ei tea kas ka oli) sergei abolõmovi bänd. minu meelest suht andekas mees see sergei. pühendunud kindlasti. meenus isegi fakt et olevat konkureerinud inxs-i laulja kohale poolnaljaga.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X