320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by mcnamara


    Panen diskuteerimiseks välja tänavused Mercury muusikaauhinna kandidaadid:

    Radiohead, Hail to the Thief
    Dizzee Rascal, Boy in Da Corner
    The Thrills, So Much for the City
    Soweto Kinch, Conversations with the Unseen
    Floetry, Floetic
    The Darkness, Permission To Land
    Coldplay, A Rush of Blood to the Head
    Martina Topley-Bird, Quixotic
    Eliza Carthy, Anglicana
    Athlete, Vehicles and Animals
    Terri Walker, Untitled
    Lemon Jelly, Lost Horizons
    And the winner is.... Dizzee Rascal! Just see noor Londoni räppar pistis selle aasta Mercuri auhinna endale p..., ptüi tasku! Igatahes selle venna plaadil häid ning coole tekste jätkub, hiphopi sõpradel soovitan asja järgi tshekida.

    Ja kuigi minu favoriit The Thrills ei võitnud, olen siiski valikuga rahul!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      T\'a\'na siis Tupac Shakuri ehk l\'a\'bi aegade parima r\'a\'ppari 2Paci 7. surma aastap\'a\'ev.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by kotkas0


        T\'a\'na siis Tupac Shakuri ehk l\'a\'bi aegade parima r\'a\'ppari 2Paci 7. surma aastap\'a\'ev.
        ,aga läbi aegade parim on ta küll.
        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Lisandunud on uus ja hea Eesti \"asi\": Sõpruse Puiestee. Plaat väljas, www.hot.ee/spst saate paari lugu ka downloadida. soovitan.

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            www.hot.ee/piimvalge

            Mu-sõbra-tehtud-SP-fännileht.
            \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              /me soovitab:

              -- Freddy Cole!! Härradel hea võimalus proua käevangu võtta ning Nat \"King\" Cole\'i venda nautima minna!!

              -- ning kuidagi ei saa ka mööda meie supertegijatest, Tätte ja Matvere


              DžässVikerkaare kodukas on ka koguseeaeg maas, nii et delfi link kärab küll...
              The other line moves faster.

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                kui muust jamast kõrini saab, võiks kuulata TomK`i ja saate aru, miks inimene üldse muusiksat looma hakkas.
                sigpic

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Halloween tõotab tulla huvitav: linnahallis (Tallinnas siis) kõva kontsert: Korol I Shut, Vennaskond, JMKE ja teised. üritus pidavat reklaami järgi otsustades kestma 10 tundi.

                  KiSh \"on Venemaa tõusulainel olev punkansambel, kelle loominguteele 15 aastat tagasi inspireeris legendaarne Villu Tamme. J.M.K.E. osalemine Halloweenis – on üks tingimustest vene debütandil Eestis. Nende visiit Eestisse on esmane, justkui kummardusvisiit oma “vaimsele isale”\"

                  vot nii kõlab asja reklaam.

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    KiShi oskan vaid soovitada. Venemaal on nad juba tükk aega päris tuntud nimi. Teevad sellist omapärast punksugemetega asja, klassikaliseks punkbändiks neid siiski nimetada ei saa. Teemad on neil iidsed ja mütoloogilised - nõiad, võlurid, koletised jne., sound väga isikupärane. Lisaks on kontserdil loomulikult võimalus Eesti erinevaid punte kaeda.
                    Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Tõmmake omale kuskilt lugu \"Anfield Rap\". Väga pull värk.

                      PS. Kalifornias on tekkinud uus bänd \"Network\", stiiliks electroclash. Kurjad keeled räägivad, et kolm viiest bändiliikmest on pärit Green Day\'st . http://www.thenetworkband.com
                      \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Originally posted by valdano
                        Halloween tõotab tulla huvitav: linnahallis (Tallinnas siis) kõva kontsert: Korol I Shut, Vennaskond, JMKE ja teised. üritus pidavat reklaami järgi otsustades kestma 10 tundi.
                        vot nii kõlab asja reklaam.
                        kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed.

                        Aga järgmisel reedel toimub krahlis operation b, kus teiste seas mängib oma uue plaadi lugusid ka ilmselt parimaid (noori) metalipunte Recycle Bin. Mainit plaat keerleb hetkel ka massinas ja rokib sajaga! Palavad soovitused.
                        Rohkem infi aga siit
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Recycle Bini sai eile kuulamas käidud. Peab lihtsalt selle ära mainima, et kontsert on hoopis teine asi kui plaat. Kumb aga parem on, seda te lihtsalt peate ise minema välja uurima.

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Originally posted by fittibaldi


                            kohalkäinud teavad rääkida, et juba enne yrituse algust otsisid suure vennasrahva esindajad erinevaid fyysilisi kontakte ning yrituse käigus algatasid rohkeid diskussioone eesti iseseisvuse mõttetusest jne. salapärane vene hing, mis sa teed.
                            Siinkohal pean paslikuks märkida, et ei minu ega minu tuttavatega selliseid intsidente seal ei esinenud ning poliitikast ei räägitud. Muljed on kontserdist siiani ülimalt head. Aga räägitakse, et erand kinnitab reeglit.
                            Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Nonii...järgmise Operatsioon B\'ni on jäänud vaid aasta Et tänavune aga eile oli, kael veits veel valutab ja kõrvad mulle andestama hakkavad, tuleks sellest veidi rääkida

                              Loom võinuks esineda hiljem, ent samas nad möödunud aasta said oma võimaluse juba, tasemel bänd siiski. Ühe parimatest elamustest jättis mulle Plastic Whore, keda mingil kummalisel põhjusel polnud laivis varem kuulnud...igati lahe muusika . Astro Zombies kargas minu alandlikul hinnangul tühja, ent järgnevat bändi ehk Horricane\'i võib pidada peamiseks põhjuseks, miks mu kael ikka veel valutab. Kuigi esmapilgul midagi erilist ei tundunud olevat - väga positiivne üllatus. Rohkemat ootasin aga järgmiselt artistilt alumisel korrusel. Luarvik Luarvik oli mõneti huvitav, ent mõni asi nende tegevuses tundus veits imelik, taolisest muusikast meeldib mulle rockilikum variant...Nende suht pika seti lõppedes sammusin taas üles kus oli minutite eest alanud Recycle Bini kontsert. Mis siin ikka öelda jääb - . Ainus võõramaine bänd ehk Willycranes Soomemaalt minu jaoks midagi erilist ei olnud, kuid suure lava viimased kaks (eriti viimane!) esinejat - meie oma rockisaurus Gunnar Graps(kelle prille ma endale tahan ) ja ürituse peaesineja No Big Silence, kes ei pidanud paljuks kaks korda lavale naasda. Suur tänu teile selle eest. Ainus bänd mis kuulmata jäi oli Umb. Et ma ka varem sellest suurt midagi ei teadnud, ehk keegi valgustaks mind?

                              Argielus paitavad mu kõrvu viimasel ajal härra Maynard James Keenani projektid - Tool ja A Perfect Circle - üks parem kui teine. APC viimane üllitis \"Thirteenth Step\" on lihtsalt suurepärane. Ahjaa, endale olen avastanud ka ambient-muusika.

                              Oleks jõle tore kui mõni teine foorumlane ka tänavustest elamustest pajataks.
                              Which ship has never docked at Liverpool?
                              The Premiership.

                              "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                Loom kui endine tõsine hardcore-punt oli oma uued lood kuidagi softid teinud, või tundus kogu nende loid esinemine lihtsalt selline ainult tänu varasele kellaajale.. igatahes on nad kindlasti suure lava bänd.
                                chopperi sooloprojekt ehk plastic whore oli muidugi väga eriline asi, eriti meeldis mulle üks d\'n\'b taustaga lugu.
                                recycle\'i esinemise tulemus on hambast murdunud kild ja väljaväänatud kyynarnukk...aga väga kõva live oli poistel kyll.
                                GGG - no kui ikka \'valgus\' ja \'raudmees\' kõlasid, läks rahvas päris pöördesse!! mina ka...
                                üldiselt all esinenud bände vaatama ei viitsind minna, vaid tegelesin kõva õllejoomisega, mistap pääle ggg-d tundus viia iseend ja oma viltune maailm koju magama.
                                kuradi kahju on sellest, et pentagram ei tulnud - tegu olnuks siis mitte selle va bläkmetali viljelejaga, vaid kerge d\'n\'b+metal sugemetega asjaga. ehk et olla väga funky. olen proovind seda tirida ka, aga pidevalt satun vaid selle \'vale\' pentagrami otsa.
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X