320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Originally posted by Davids

    inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........
    võtke kuulda seltsimees davidsit, sest kui lugeda ka tema postitusi mujal teemades, näikse, et ta on varem kõva träänsimees olnud. if u know what i mean
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by fittibaldi


      Originally posted by Davids

      inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........
      võtke kuulda seltsimees davidsit, sest kui lugeda ka tema postitusi mujal teemades, näikse, et ta on varem kõva träänsimees olnud. if u know what i mean
      ooujeee
      742617000027
      (sic)
      (515)
      MAGGOT

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        Originally posted by Davids



        Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
        Sinu informatsiooniks ma ei kuula trance eriti palju, vastupidi ma kuulan metalit. Kunagi sai Machine Head\'i ja Mushroomheads\'i kuulatud, sealhulgas ka Disturbed\'i, Deftones\'i ja muud su nimekirjas. Ma lihtsalt tahan öelda, et metal muusika maailmas on palju- palju paremat kui nood bändid. Sinu nimekirjast vast Deftones on üks lootustandvamaid. Ma ei mõista sind hukka et sa nn tr00 metal\'it ei kuula (üleüldse ma vihkan kogu muusika lahterdamist), lihtsalt üritan vaikselt selgemaks teha, et on palju oskuslikumat ja paremat metal muusikat ka olemas. Aga see kõik on pelgalt minu arvamus
        308

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Markko


          Originally posted by Davids



          Nujahh kui sa Trance machine oled siis jah aga noh igalyhel oma arvamus ja yleyldse mis sina selle kallal vingud ega ma sulle seda ei soovitanud !!!! Kui tahad weel muusikalises v22rtuses kahelda siis v6ta ja kuula Disturbed,Deftones,Drowning Pool,Mudvayne ja eriti SlipKnoT-i Metal#1 Trance on lollide muusika ........see on neile kes ei oska peale rytmi midagi omaks v6tta , inimestele kel on aju tyhi ja nad ei r22gi midagi arukat..........noh tglt mul pohh kuulake mida tahate aga Trance imeb!!!!!!!
          Sinu informatsiooniks ma ei kuula trance eriti palju, vastupidi ma kuulan metalit. Kunagi sai Machine Head\'i ja Mushroomheads\'i kuulatud, sealhulgas ka Disturbed\'i, Deftones\'i ja muud su nimekirjas. Ma lihtsalt tahan öelda, et metal muusika maailmas on palju- palju paremat kui nood bändid. Sinu nimekirjast vast Deftones on üks lootustandvamaid. Ma ei mõista sind hukka et sa nn tr00 metal\'it ei kuula (üleüldse ma vihkan kogu muusika lahterdamist), lihtsalt üritan vaikselt selgemaks teha, et on palju oskuslikumat ja paremat metal muusikat ka olemas. Aga see kõik on pelgalt minu arvamus
          Seda ma usun aga jah ytle m6ni uuem ja parem siis
          Neid b2nde on olemas sadu normaalseid ja mida on kuulatud ka aga jah ..........
          742617000027
          (sic)
          (515)
          MAGGOT

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            siinkohal teeks väikestviisi reklaami:
            www.moonfm.tk (url\'i ei saand sisestada,mingi jama sellega) on üks tegija underground raadio,mida tasub järele checkida.

            Üldist-raadio on eetris 24h,enamus ajast on eetris DJ Wilta-raadio asutaja ja põhitegija,aegajalt on eetris ka DJ Shaq ning K-G.mõned isikud on veel vahest plaati keerutamas,kuid nemad juba harvem.

            Muusikast-üldine muusikavalik on mitmekülgne,Wilta paneb põhirõhku klubimuusikale,Shaq mängib mis juhtub,ainult K-G on spetsialiseerunud kindlalt parimale hip-hop\'ile.Muuseas-kui eetris on Wilta,siis saab raadio kodukalt ka soovikaid küsida ning üldjuhul on soovitud lugu kohe ka järgmisena kõlamas.

            Programmist-kindlaid aegu üldiselt ei ole,DJ\'d vahetuvad nii kuis juhtub ja nii kuis tuju on.ka siin on erandiks just KG ,kelle kindlad eetriajad on neljapäeviti ja pühapäeviti kell 21.00-23.00,kuid ka nemad võivad eetrisse juhtuda suvalistel aegadel.

            Ise olen ka üks K-G liikmeist ja soovitan seega kõigil,kel vähegi võimalust,kuulata juba täna õhtul parimat hip-hop\'i ja lollimat möla K-G show\'s kl.21.00.
            ja kui kellelgi peaks olema selle kohta küsimusi või tahaks kedagi tervitada lasta või soovikaid küsida,siis kasegeto@hot.ee -küsida võib kõike.
            täna õhtul siis first ever kase geto show. pulli hakkab saama.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              hoian kõrvad kikkis Hip Hopi kohalt

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                mina kuulan ikka karmimat muusikat, aga ega mul teiste muuskastiilide vastu kah midagi ple väljaarvatud trumm&bass

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  Originally posted by Davids



                  Seda ma usun aga jah ytle m6ni uuem ja parem siis
                  Neid b2nde on olemas sadu normaalseid ja mida on kuulatud ka aga jah ..........
                  No nüüd ühtäkki ei oska ma üldse soovitada. Metal maailm on nii mitmekülgne, et ühe stiililised eelistused ei pruugi teisele meeldida
                  308

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Originally posted by Markko


                    Originally posted by Davids



                    Seda ma usun aga jah ytle m6ni uuem ja parem siis
                    Neid b2nde on olemas sadu normaalseid ja mida on kuulatud ka aga jah ..........
                    No nüüd ühtäkki ei oska ma üldse soovitada. Metal maailm on nii mitmekülgne, et ühe stiililised eelistused ei pruugi teisele meeldida
                    Ma kuulan yksk6ik mis metalit ainult v2lja arvata \"sata metalit\".........nii et v6id pakkuda julgelt
                    742617000027
                    (sic)
                    (515)
                    MAGGOT

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Kas kellegil on juba Diskoteka Avariya uus laul? Pesenka Razboinikov vist oli laulu nimi.
                      Netist ei leia kuskilt aga ehk on kellelgi see mp3\'na arvutis olemas?



                      Need kes ei tea üldse seda lugu, siis vaadaku võimalusel Muz TV\'d või Avariya kodukat




                      Jään huviga vastust ootama.

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        neli tähte: slsk
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Eestist:
                          Loits
                          Metsatöll
                          HERALD
                          Manatark
                          Zorg

                          Väljamaalt:
                          Arch Enemy
                          In Flames (mitte kaks uusimat plaati)
                          Dark Tranquillity
                          Norther
                          Thyrane
                          Invocator
                          Hypocrisy
                          Pantera
                          Morbid Angel

                          No ja igasugused aegumatud klassikud nagu DIO, Black Sabbath, Death, MetallicA (mitte uusimad plaadid), Slayer, eXodus (viimane üllitis \"Tempo of the Damned\", soovitan), Rage

                          no need vähe tuntumad tegelased ja puhtalt minu eelistused. Vajaduse korral võin eraldi lood ka välja tuua, mida kuulata aimu saamiseks
                          308

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Eamon-Fuck It,päris tegija viimase aja lauludest.
                            Raptile feat.Xzibit-make ya\'ll bounce.
                            Eesti uusimast HipHop plaadist \"Volüüm\" nii palju,et ootasin veidi paremat,aga alati on lootused kõrgel.Muidu täitsa Ok.
                            Saksa räpparid on präis kõvasti esile tõusnud.

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              +täna kell 5 või 6 toimub hollikas Mc Battle 2004.Kõik keda huvitab ja kes vähegi saavad,kohale!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                kohe ültse ei huvita!
                                Vaikne.....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X