320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Vaiko Epliku ja Eliidi plaati tassisin ma kuu aega endaga igalpool kaasas ja kuulasin pea igal võimalusel, nõrknemiseni. Asi tundus juba lootusetu...

    Ja siis tuli KÖÖK!
    Ja lajatas lagipähe.
    Aasta album on minu jaoks vist juba selgunud, vähemalt Eesti arvestuses.
    See Telegrammi nimeline üllitis on ebanormaalselt hea ja pea kõik lood sellel on tohutu kummitamise potentsiaaliga.
    Kurat, Pehk on geenius!

    Alam-Pedja Alam-Pedja...
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Keegi selle Jaak Joala Tšikaago mahvia laulu saaks üles panna?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Ostsin endale Keane\'i albumi \"Hopes and Fears\", mis on välja antud aastal 2004. Hetkel suht sõltuvuses .

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          on see parem kui under the iron sea??? tasub hankida?

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Hopes & Fares on küll väga hea plaat. Vähe,alt mulle meeldib. Viimast pole kuulanud kui välja jätta see singel sealt pealt..

            Ise käisin eile Laseringis Ultravoxi \"Rage in Edenit\" ära toomas. Kuulasin öösel korra läbi, aga väga ei süvenenud.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas taku*


              on see parem kui under the iron sea??? tasub hankida?
              Ma ei oska öelda, eks mõlemad on ühtlaselt head, aga paari päeva pärast on mul ka sinu mainitud album loodetavasti kodus laua peal.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas norsk
                Ja siis tuli KÖÖK!
                Ja lajatas lagipähe.
                Aasta album on minu jaoks vist juba selgunud, vähemalt Eesti arvestuses.
                See Telegrammi nimeline üllitis on ebanormaalselt hea ja pea kõik lood sellel on tohutu kummitamise potentsiaaliga.
                Kurat, Pehk on geenius!

                Alam-Pedja Alam-Pedja...
                110% nõus sellega.... Ja Plink-Plongil oli ka Köök ülilahe.

                Siiriga ja Viiviga lähme õhtul tantsima...

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  selline jaapani bänd kui POLYSICS on minu viimase aja lemmik. Liigitatakse küll synthpopi ja new wave\'i alla, kuid seda kõike tehakse tüüpilise ja ülistereotüüpse jaapani energiaga. Plaat Polysics or Die on mega. ja I me my mine koos videoga on ka ülimusi

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Räpigurud soovitage Cappadonna vanu parimaid!

                    Ja D-Gän-Seob endiselt anybody?
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas Jasper


                      Räpigurud soovitage Cappadonna vanu parimaid!

                      Ja D-Gän-Seob endiselt anybody?
                      mul on. d-gäni seib

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Algselt postitas dannar


                        Algselt postitas Jasper


                        Räpigurud soovitage Cappadonna vanu parimaid!

                        Ja D-Gän-Seob endiselt anybody?
                        mul on. d-gäni seib
                        Vaata PM-e.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Mina olen juba tükimat aega kuulanud sellist kollektiivi nagu Dresden Dolls. ketran hetkel nende viimast plaati Yes, Virginia. kes ühe loo tahab tõmmata, võiks proovida Coin Operated Boy, mis on päris... hmmm.. omapärane lugu. esimene hitt vist kah.

                          stiili ma määratleda ei oska, äkki nad on näiteks proffesionaalsete muusikutega mängitud punk vms. võiks meeldida nendele, kellele meeldib ka Adult või Vive la Fete. igatahes on nad hästi depressiivsed ning masenduses olles neid eriti kuulata ei suuda. liiga head lihtsalt.
                          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas rohelineKonn


                            Mina olen juba tükimat aega kuulanud sellist kollektiivi nagu Dresden Dolls. ketran hetkel nende viimast plaati Yes, Virginia. kes ühe loo tahab tõmmata, võiks proovida Coin Operated Boy, mis on päris... hmmm.. omapärane lugu. esimene hitt vist kah.

                            stiili ma määratleda ei oska, äkki nad on näiteks proffesionaalsete muusikutega mängitud punk vms. võiks meeldida nendele, kellele meeldib ka Adult või Vive la Fete. igatahes on nad hästi depressiivsed ning masenduses olles neid eriti kuulata ei suuda. liiga head lihtsalt.
                            Coin Operated Boy on täiesti ok, aga Sex Changes, Necessary Evil ja Girl Anachronism on märgatavalt paremad.
                            P.S. pritni spiirsi baby one more time nende esituses on sügavalt sümpaatne.
                            Ahjaa, siia peaks sobima ka My Alcoholic Friends imehästi.
                            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              mingi seltskond kutsub dresdenite stiili kabaree punk... kui paikapidav see on, et tea... üldiselt on see stiilitamine suht kahtlane...

                              aga minumeelest veel lahedad laulud nendelt: the time has come, missed me ja christopher lydon... need kõik on ainsalt plaadilt, mis mul selle duo kohta on ja kannab see plaat nime \"a is for accident\"

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Et siis Franz ferdinand homme Yle 2 alataes 23.40 .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X