320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
    Seda tean ka mina, aga november on juba talv. Aga siis saab vähemalt nende kontserdile minna, kinomajas oli vist viimane. See oli üpris mõnus .
    nojah. mina nägin neid viimati reedel Tartu Kaubamajas töllerdamas. seal oli neil ka mingi esinemisvärk. endale mulle nende muusika suurt ei meeldi. Üks laul oli iseenesest kena, aga plaati kuulates viskab umbes nelja looga täieliku kopa ette. Selline viuviu-tume masendus. Samas on nad ise (no need kaks keda ma tean) ka sellised naljakad, ühega tekkis mul kunagi mõnus vaidlus, et kas peol peaks kuulama Radioheadi

    Eesti süldirokist rääkides on ka Ursulal uus plaat väljas ning see olla veel jubedam, kui esimene plaat.

    Kommentaar


      Algselt postitas dannar Vaata postitust
      nojah. mina nägin neid viimati reedel Tartu Kaubamajas töllerdamas. seal oli neil ka mingi esinemisvärk. endale mulle nende muusika suurt ei meeldi. Üks laul oli iseenesest kena, aga plaati kuulates viskab umbes nelja looga täieliku kopa ette. Selline viuviu-tume masendus. Samas on nad ise (no need kaks keda ma tean) ka sellised naljakad, ühega tekkis mul kunagi mõnus vaidlus, et kas peol peaks kuulama Radioheadi

      Eesti süldirokist rääkides on ka Ursulal uus plaat väljas ning see olla veel jubedam, kui esimene plaat.
      Ursula on räme pop ju. Kumb Radiohead-i tahtis kuulata? Ikka sina? Ja eks see sügis ongi masendav. Aga Eesti kohta täitsa hea bänd. Üle ta viskab kindlasti mingi aja jooksul. Endale on viimasel ajal samuti hakkanud Radiohead meeldima, vast kontserdi pärast.

      Kommentaar


        Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
        Ursula on räme pop ju. Kumb Radiohead-i tahtis kuulata? Ikka sina? Ja eks see sügis ongi masendav. Aga Eesti kohta täitsa hea bänd. Üle ta viskab kindlasti mingi aja jooksul. Endale on viimasel ajal samuti hakkanud Radiohead meeldima, vast kontserdi pärast.
        mina leidsin just, et Radioheadi pole nagu mõtet peol kuulata, et on liiga selline masendav selle jaoks. Peol peab ikka träna mürtsuma või midagi

        Kommentaar


          Algselt postitas dannar Vaata postitust
          mina leidsin just, et Radioheadi pole nagu mõtet peol kuulata, et on liiga selline masendav selle jaoks. Peol peab ikka träna mürtsuma või midagi

          no loomulikult oleneb ka peost.

          Kommentaar


            Algselt postitas mazz Vaata postitust
            Muideks emo-räpp on midagi totaalselt muud kui metali skene emo-teema. Ehk siis leebem variant. Sisuliselt võib igat aeg-ajalt tunnetest räppivat emtseed ka emo-räppariks nimetada.
            See emo-räpiks nimetamine on jah vähe imelik. Slug seletas ka kuskil intervjuus, et see nagu tegelikult ei ole õige nimetus ja teda ennast ka häirib kui Atmosphere'i kraami emoks kutsutakse. Ise ootan, et kunagi saan oma "You Can't Imagine How Much Fun We Are Having'u" kätte. Avastasin Atmose just mitte väga kaua aega tagasi. Eelmised albumid on küll puhas kuld.
            A mazz sa oled Slug'i soolokraami ka kuulanud? ja kuidas sa kommenteerid Atmose viimast albumit?

            Kommentaar


              Avastasin sellise venna nagu Steven Lynch, väga geniaalsed laulud. Kuulake kindlasti.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust
                tulge nüüd kapist välja

                Kommentaar


                  Ma harrastus-d'n'b-kuulajana avastasin mõni aeg tagasi sellise tegelase nagu VortexInvolute ja... siiamaani ei saa küllalt. Kuskil karukoopa taga Jekaterinburgis üks 26-aastane mees teeb sellist kraami, et anna olla. "V tvoih glazah" on absoluutselt lummav lugu - ma tean, et see kõlab dnb kohta vähe imelikult, aga no on. Two thumbs up.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Premium Vaata postitust
                    A mazz sa oled Slug'i soolokraami ka kuulanud? ja kuidas sa kommenteerid Atmose viimast albumit?
                    It's all gold.

                    Tegelt ka, esimestest asjadest viimasteni välja. Hiljuti sain lõpuks kätte kauaotsitud albumi "Lucy Ford" ja muu kuulamiseks aega ei jäägi enam.

                    Ahjaa, mis soolokraami? Atmosphere ongi ju vaid Slug ja produtsent Ant.
                    Last edited by mazz; 02.10.06, 10:01. Põhjus: ahjaa

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      Ma harrastus-d'n'b-kuulajana avastasin mõni aeg tagasi sellise tegelase nagu VortexInvolute ja... siiamaani ei saa küllalt. Kuskil karukoopa taga Jekaterinburgis üks 26-aastane mees teeb sellist kraami, et anna olla. "V tvoih glazah" on absoluutselt lummav lugu - ma tean, et see kõlab dnb kohta vähe imelikult, aga no on. Two thumbs up.
                      DnB väga kauge isikuna(peale 20 minutit trumme ja bassi East/West'il oli sügav siiber. Plaatide taga oli vist Panacea) tsekkasin ka paari lugu ja leidsin, et minig oli lausa tuttav. Järeldasin, et asi on väga levinud. Tsekkasin ka teisi lugusid ja nüüd juba teist päeva järjest kuulan igast kraami sellelt esitajalt. Mulle siiski meeldib enim Yana Kay vokaal, sest DnB on mulle ikka kauge. Kuigi nüüd juba lähedasem.
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Algselt postitas mazz Vaata postitust
                        It's all gold.

                        Tegelt ka, esimestest asjadest viimasteni välja. Hiljuti sain lõpuks kätte kauaotsitud albumi "Lucy Ford" ja muu kuulamiseks aega ei jäägi enam.

                        Ahjaa, mis soolokraami? Atmosphere ongi ju vaid Slug ja produtsent Ant.

                        No ma kirjutasin enda posti ju tegelikult, et Slug'i soolokraami kohta tekkis küsimus. Sellest värgist koos Mursiga võid ka rääkida kui oled kuulanud.
                        Ahjah, ma sain nüüd aru, miks sa nii küsisid. Selle Slug'i sooloka all ma mõtlen tegelikult, et Slug teiste produtsentide värkide peale räppimas. Ma olen vähemalt kuulnud, et tal peaks mingid projektid olema veel. Lucy Ford EP ei lähe arvesse, kus peale Ant'i ka teised produtseeringule käe külge panevad.

                        Teema juurde veel, et üks päev leidsin üles mõneks ajaks playlistist ja cd-pleierist ära kadunud J-live - The Hear After'i. Nüüd nagu hakkan alles rohkem taipama kui hull kompott terve see LP on.

                        Kommentaar


                          Praegu on netis igalpool üleval Metallica - Live in Estonia Song Festival Ground. Kellegil on kõik osad ka juba olemas, 5 erinevat faili on?
                          forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                          Kommentaar


                            Kuulsin just raadiost selliste sõnadega laulu: "Minu õpetaja koolis kõige parem ooooli..." Kuuldus nagu Genialistid, kuid pead ei anna. Kui kellelgi on, võiks palun üles uppida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kuulsin just raadiost selliste sõnadega laulu: "Minu õpetaja koolis kõige parem ooooli..." Kuuldus nagu Genialistid, kuid pead ei anna. Kui kellelgi on, võiks palun üles uppida.
                              Genialistid - Õpetaja

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                                tulge nüüd kapist välja
                                seelikuga politsei
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X