320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Kellegil Def räädu- Kuningas ei eksi on???

    Kommentaar


      viimasel ajal olen väga hakand kuulama NOFX'i... noh... selline ameerika punk... aga parem kui blinkid ja sumid ja greedayd minumeelest...selline vähe asjalikum noh... uus album wolves in wolves clothing sisaldab päris mõnnasid lugusid... lemmikud hetkel on 60%, leaving jesusland, the man i kileld ja seeing double at the triple rock... selle videot saab siin näha noh. http://www.youtube.com/watch?v=wzF_NAJ13-w häid lugusid on veel... aga kui tahate, uurige ise edasi

      Kommentaar


        Algselt postitas taku* Vaata postitust
        viimasel ajal olen väga hakand kuulama NOFX'i... noh... selline ameerika punk... aga parem kui blinkid ja sumid ja greedayd minumeelest...selline vähe asjalikum noh... uus album wolves in wolves clothing sisaldab päris mõnnasid lugusid... lemmikud hetkel on 60%, leaving jesusland, the man i kileld ja seeing double at the triple rock... selle videot saab siin näha noh. http://www.youtube.com/watch?v=wzF_NAJ13-w häid lugusid on veel... aga kui tahate, uurige ise edasi
        Mulle meeldib enim "I Heard They Suck Live" album. Uusi asju pole kuulanud. Veidi asjalikum on muidugi naljakas ütlus nende laulude sõnumeid kuulates...
        jokers to the right
        clowns to the left of me

        Kommentaar


          asjalikum minumeelest.... ei pidand silmas lüürikat vaid muusikalist poolt

          Kommentaar


            Viimase aja avastused muusikas:

            Ganymede - miski future-pop värk, hullult catchy, tantsuks jõle hea.

            Televise - showgaze, mõnus. Eriti vist nende kuulsaim "I Don't Know Why" nimeline lugu.

            Chapterhouse - kurat, kuulasin eile esimest korda nende Blood Music albumit. Kuld, ma ütlen. Saundilt on Ride, vahel veidi popim, vahel läheb ka uduks kätte. Mingi sarnasus tuli mul Malory teise plaadiga ette.
            Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
            Cry welcome to the song.
            And as it lifts you, time to move on.
            We go!

            Kommentaar


              aston villa inducted into rock'n'roll hall of fame

              Kommentaar


                Mul mängivad siis playlistis Clawfinger ja Kwan. Üksiküritajatest Lupe Fiasco, Goldie ja Marco V. Ma ise ka ei tea kuidas need kõik omavahel seotud on, aga ilgelt hea on neid kuulata kordamööda. Krumbsnatcha feat. MOP-Wolves on ka sigahea lugu, mille lõpuks sain. Ja Cypress Hilli-Rock Superstar on hea taasavastus nagu ka Ramones-Pet Cemetery.
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Algselt postitas mazz Vaata postitust

                  Vahele jäid mõned vähem maitsvamad palad ning siis komistasin P.O.S-i otsa, kes on järjekordne Rhymesayers\'i tegelane. Lihtsalt suurepärane kraam. Pooleldi emo-räppar, pooleldi lihtsalt uuenduslik ja haige vend.
                  Tulles tagasi selle suve alguse avastuse juurde, siis tegemist ei ole lihtsalt suurepärase kraamiga, vaid millegi kuradi-kuradi heaga.

                  P.O.S on produtsent-räppar ühes isikus ja teeb mõlemat väga stiilselt ja uuenduslikult. Ei muutu kunagi labaseks ega aja mingit lihtsameelset paska suust välja. Äärmiselt isikupärane saund, sõnum ja ka flow. Riimidel on väga keeruline ülesehitus, tihti laseb ta lihtsalt vabavärssi, aga kõike seda väga maitsekalt ning jääb tunne, et nii peabki olema.

                  Kellele meeldib tõeliselt emotsionaalne ja sada-mõttekohta-ühes-loos räpp, siis see on täpselt õige kraam. Et kogu teemale pihta saada, tuleb ilmselt sadu kordi kuulata lugusid ja see on ju ainult tore, kui alati on midagi uut leida.

                  Nii mõneski mõttes meenutab ta Slugi (pole ka ime, sama plaadifirma ning igast gängsta-maderfakereid sinna ei lastagi ), kuid saund iseenesest on hoopis midagi muud. Atmosphere kõlab samuti alati värskelt, kuula palju miljoneid kordi tahes.


                  Muideks emo-räpp on midagi totaalselt muud kui metali skene emo-teema. Ehk siis leebem variant. Sisuliselt võib igat aeg-ajalt tunnetest räppivat emtseed ka emo-räppariks nimetada.

                  Kommentaar


                    Mul on tunne, et Ultramelanhool on sügise parim muusika.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                      Mul on tunne, et Ultramelanhool on sügise parim muusika.
                      ei tea, ei ole ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dannar Vaata postitust
                        ei tea, ei ole ju
                        Mis siis on?

                        Kommentaar


                          äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Epic Vaata postitust
                            äkki on foorumis mõni El Dorado austaja ja ütleb mulle ühe nende laulu nime, mis räägib naispolitsenikust
                            Ja äkki ütleb mulle selle ühe loo nime mis oli midagi nagu "selle kauge saare peal" refrään vms. Oli ju El Dorado kes seda laulis eestikeeles noh?
                            The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                            If you're good at something, never do it for free - See above.
                            I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas manitaaz Vaata postitust
                              Mis siis on?
                              neil tuleb novembris muide uus plaat välja.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                neil tuleb novembris muide uus plaat välja.


                                Seda tean ka mina, aga november on juba talv. Aga siis saab vähemalt nende kontserdile minna, kinomajas oli vist viimane. See oli üpris mõnus .

                                Kommentaar

                                Working...
                                X