320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    No kui ära regad, tuleb juba paari tunni jooksul see meil ka. Millest ei ole muidugi abi, kui palgapäev on alles viiendal... :seinseinsein:
    PM mulle oma A/A, õige nimekuju ja soovitavate piletite arv. saad sihtotstarbelist laenu. see oleks liiga suur ilmajäämine mõtetul põhjusel
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      enamus inimesi kontserdil on niikuinii suht fännid soomlased, eriti seisukohtadel. see on üpris kvaliteetne publik. tunnista üles, et lihtsalt raha pole.
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar


        Kas tõesti pole võimalik Wasis Diopi ennekuulmatult vägevat laulu "African Dream" kuidagi teistmoodi hankida kui 335 krooni (või veel rohkem) makstes?
        Elu on kole ja ebaõiglane.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Tänane paljastus tuleb härra Keith Richardsilt, 63 (peatselt seega tegelane biitlite kuulsast laulust When I'm Sixty-Four):
          In a wide-ranging interview published today, the 63-year-old veteran of tequila breakfasts and drug marathons described how he once sampled his father's ashes mixed with cocaine. "The strangest thing I've tried to snort? My father. I snorted my father," he told NME magazine.
          "He was cremated and I couldn't resist grinding him up with a little bit of blow. My dad wouldn't have cared, he didn't give a shit. It went down pretty well, and I'm still alive."
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Kas tõesti pole võimalik Wasis Diopi ennekuulmatult vägevat laulu "African Dream" kuidagi teistmoodi hankida kui 335 krooni (või veel rohkem) makstes?
            Elu on kole ja ebaõiglane.
            MPEG layer 3 formaadis peaks umbes dollariga saama. tõenäoliselt ka odavamalt. tasuta saab muidugi ka, aga sa oled ju üks neistkahest ausast inimesest maailmas.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
              MPEG layer 3 formaadis peaks umbes dollariga saama.
              Tore, aga mis asi see formaat on ja kust seda otsida?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Tore, aga mis asi see formaat on ja kust seda otsida?

                seda formaati kutsutakse hellitavalt ka mp3'ks, ning lihtne google otsing andis palju linke online muusikapoodidele, mille riiulis see lugu sind ootab
                «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  PM mulle oma A/A, õige nimekuju ja soovitavate piletite arv. saad sihtotstarbelist laenu. see oleks liiga suur ilmajäämine mõtetul põhjusel
                  Õuh, ma alles praegu nägin seda südantsoojendavat pakkumist. Siiski ei pidanudki sind lõpuks erinevatesse riskiinvesteeringutesse kaasama ja kuigi pileteid endid veel ei ole, on vähemalt piletilevi arve, et nende eest on makstud. See on ju peaagu sama hea, no?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    ma ei tea, mis minuga lahti on, aga ..
                    ainuke asi, mida ma juba mitu viimast päeva kuulata tahan, on ..
                    on ..
                    coldplay.
                    wtf, ausalt?
                    kevad vist.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Peppone Vaata postitust
                      ma ei tea, mis minuga lahti on, aga ..
                      ainuke asi, mida ma juba mitu viimast päeva kuulata tahan, on ..
                      on ..
                      coldplay.
                      wtf, ausalt?
                      kevad vist.
                      meenus üks Natalie Dee koomiks: http://www.nataliedee.com/052206/bored-to-death.jpg
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Niiih, seisukoht olemas, kuid muusikamaitset omavaid sõpru pole. Müüdi see Placebo juba läbi või on mul võimalus veel keegi pehmeks rääkida?
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Louie Louie
                          year 66 Kingsmen - Louie Louie : http://www.youtube.com/watch?v=rZ9qn-tlMTw
                          Tänapäevane aranžeering : http://www.youtube.com/watch?v=vsAjWmUutKI

                          Wild Fucking Thing
                          year 66 - Troggs : http://www.youtube.com/watch?v=zizwxOnpixY
                          year 68 - Jimi Boy Hendrix @ Blackpool: http://www.youtube.com/watch?v=MXeHJFuG0WI
                          year 84 - Sandy West : http://www.youtube.com/watch?v=XQL57Y9t0kI
                          today - Billy Ray (härra Sweet Home Alabama) : http://www.youtube.com/watch?v=SzPISYjMf0M [PARIM]

                          Kommentaar


                            Ära maha maga
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas fitti Vaata postitust
                              kes magas või tööl oli (nagu nt mina), siis hetkel algas kordus.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                kes magas või tööl oli (nagu nt mina), siis hetkel algas kordus.
                                R2 Lived kogutakse ka arhiivi.

                                Viimasel ajal on playlistis rokkimas Muse. Keegi võiks nemad ka siia vedada.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X