320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mina jälle. Mõne tunni eest tõin postkontorist oma Biffy Clyro "Puzzle'i". Soovitan kõigile alt rocki kuulajatele.

    Kommentaar


      Andke mulllllle raha, ma tahan Velvet Revolveri uut plaati osta. Libertad siis, pidi ilgelt hääääää olema.
      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

      Kommentaar


        Update:

        Editors - An End Has A Start
        Interpol - Our Love To Admire

        Kommentaar


          Lõpuks kuulasin ka paar nädalat riiulis vedelenud Chalice'i viimase plaadi ära. Senistest kindlalt minu lemmikuim plaat tema repertuaarist. Eriti läksid hinge laulud Kas tantsukingad l88vad pilli, Kiim, Mysteeriummysteerium ja Teise planeedi saladus. Üks teeneline Chalice'i austaja nimetas need laulud igastahes halvaks maitseks

          Kommentaar


            Stadium Arcadium plaat Red Hot Chili Peppersilt kuulatud ja meeldis.

            Kommentaar


              heh...oleks väike küssa..nimelt täis peaga nägin ükspäev mtv pealt mingit muusika videot...lugu hakkas kummitama, kuid ei tea bändi nime ega laulu nime..
              videos käis mingi hääästi kuri-paha high school tšikk ringi, kes lõikas ühel hobusesaba maha, suudles teise eide kutti jne lõpus tulevab see maailmapäästjast naislaulja ning tõmbab sellest hästi kurjalt eidelt rinnasuurendused välja ...mingi pop rock bänd oli...
              kui kellegil on aimu, siis andke vaesele joodikule abi
              Where were you in '62?

              Kommentaar


                http://wfmu.org/onthedownload.php/album/2941 siin saab midagi toredat kuulata, jeah

                Kommentaar


                  dannar on šokis. Kõige KÕIGE haigem laul EVER http://wfmu.org/onthedownload.php/album/2879 siit

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dimaggio Vaata postitust
                    heh...oleks väike küssa..nimelt täis peaga nägin ükspäev mtv pealt mingit muusika videot...lugu hakkas kummitama, kuid ei tea bändi nime ega laulu nime..
                    videos käis mingi hääästi kuri-paha high school tšikk ringi, kes lõikas ühel hobusesaba maha, suudles teise eide kutti jne lõpus tulevab see maailmapäästjast naislaulja ning tõmbab sellest hästi kurjalt eidelt rinnasuurendused välja ...mingi pop rock bänd oli...
                    kui kellegil on aimu, siis andke vaesele joodikule abi
                    olen seda näinud ztv.se pealt mitu korda
                    järgmine kord kirjutan nime üles
                    lugu oli iseenesest väga hea
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      mika võiks queeni lauljaks proovida. piisavalt pede ning lihtsalt oivaline hääl.

                      mitte, et ma kuulaks tema muusikat.
                      forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Evu Vaata postitust
                        mika võiks queeni lauljaks proovida. piisavalt pede ning lihtsalt oivaline hääl.

                        mitte, et ma kuulaks tema muusikat.
                        Aga kuula. Päris hea on!

                        Kommentaar


                          Selline lahe plaat on olemas nagu Simian Mobile Disco esimene ja tõenäoliselt ka viimane plaat. Nimi hetkel ei meenu, aga väga toredad tantsukad või nii.

                          Lady Sovereigni plaadil on ka tegelikult paar täitsa kena lookest.

                          Polysicsi viimane plaat on näiteks nõrk.

                          Kommentaar


                            ma kuulasin siin selliseid asju

                            Korn - Untitled
                            Jälle tegivad albumi. Kanäe. Paari esimese kuulamiskorraga ei ole veel erutunud, kahtlane, kas seda juhtuma saabki. Eks nende read on hõrenenud ka, nii et pole ime, kui instrumentaalne osa tihedamaks ei lähe. Vokaalselt on ju Davis ammu igavaks läind. Lugudest ühtki välja ei oskakski tõsta, lihtsalt eriti pinda käib pidevalt käiatav esisingel 'Evolution'. Teisi lugusid proovin paar korda veel kuulata.

                            Queens of the Stone Age - Era Vulgaris
                            Laias laastus on nii, et peale Oliverit on asi mäda. Tema raw power on puudu ja seda millegi ersatsiga asendada ei anna. Kitsas laastus on siiski mõni lugu, mille käigud vana head QOTSA-d meenutavad. 'Run Pig Run' on enamvähem, kokkuvõttes eriti ei meeldinud.

                            The Chemical Brothers - We Are the Night
                            Äää. Ma ei oska midagi öelda. Nestor Areenis ilgelt kiitis, sprst kuulasin. Paar lugu meeldis ka ('All Rights Reserved' kohe väga), aga sellist eelmistelt plaatidelt meenuvat raju riddimit, mis kerad mõnusasti kokku pigistaks, siit ei leia.

                            Gogol Bordello - Super Taranta!
                            See on nii perses asi, et ma ei oska õkva öelda, on ta hea või halb. Korraliku kuhnja-viinavõtmise taustaks passiks hästi. Nükis elavad venelased, juudid ja kes nad seal kõik on teevad mustlaslaulude võtmes punki. Või pungi võtmes mustlaslaule. No ikka täiesti perses asi.

                            Burial - Burial
                            Seda käskis mul Gabral kuulata. Londoni kõige vingem dubstep olla see. Noh, kahtlemata huvitav kraam, aga töö juures kuulamine ei ole selgelt kõige õigem keskkond. Mingit meeleolu ei teki. Popsu siin meeleolu tekitamiseks nagunii teha ei lasta. Aga kui õhtul tuju liiga hea, võib selle kuulamisega toonust langetada küll. (Mis ei tähenda absoluutselt, et ta ei võiks Londoni kõige vingem dubstep olla.)

                            Good Charlotte - Good Morning Revival
                            ütleme nii et siin plaadil on täpselt üks hea lugu ja selle rikkus Rivo superstaari saates juba ära. Õnneks lõi vanamoor selle plaadi juba teisel päeval pardatšokiluugi vahele pooleks.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Julgen soovitada sellist helikandjat nagu Corey Harrise "Zion Crossroads". Hirmus tore vana kooli reggae, ehkki tüüp pole sugugi mitte Jamaikalt. Aga kui ikka vana Selassie'd vähekegi kummardad, tekitab see plaat taevaliku tuju. Muusika kergitab õhku, tekstid on poliitilised ja võitluslikud. Nagu oleks Bob Marley ise hauast tõusnud.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Oleg Kostrowi Lego for 4 on ka üks kiiduväärt plaat. Armas venelaste elektro. Eriti tipp on laul Let's Steal A Sputnik... meeletult armas viisijupike. Ülejäänud lauludel pole ka abs. midagi valesti ning seega on kogu kompott hea.

                                !!! - Myth Takes on selles nö. indierockbritpopmaiteamisiganes stiilis, kus nüüd igasugu Killerseis jms saasta välja vajub üsna hea plaat samuti. Näiteks nimilaul juba. Musi, selline.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X