320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
    albumi pealkirja ja mõningate lugude nimesid (nt mysteeriumysteerium) vaadates tundub, et valisteb päris tugev seos Krahlis etendunud Fausti ja selle plaadi vahel. Faust oli siis Taavi Eelmaa lavastus, milles nii muusika autoriks, kui ka Fausti osatäitjaks oli Janek Kasar. sealt pärineb ka perse (põrgu), kus elutses siis Mefisto (liibuvas pruunis kostüümis Rein Pakk). kui kusagil sellest seoses uue plaadi tulekuga mingit juttu on olnud, siis oleksin lingi eest tänulik
    Linki ei oska pakkuda, aga kolm lugu plaadilt on Faustist pärit jah. "Ilu päästab" on ka Eelmäe produtseeritud ning Chalice nimetas teda tõesti ka albumi pealkirja autoriks.

    Aga muidu suht Salitsi soolo, ainult ühe loo on teinud ka Eplik ja ühes refräänis üürgab Tõnis Mägi. Superkraam igatahes, minu plaadimängijas keerleb see juba kolmandat päeva nonstop.

    Räppi on üsna väheks jäänud ja esimeselt plaadilt tuttavaid tihkeid riime sisuliselt enam ei olegi, aga mõtteteri on siiski igal sammul ja mitmel tasandil, nii et avastamisrõõmu on pikaks-pikaks ajaks.

    9/10

    Kommentaar


      Pean vajalikuks siin teemas eraldi ära mainida sellise loo nagu Chemical Brothersi "Do It Again". Soovitavalt extended mix. Absolutely fucking brilliant.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        albumi pealkirja ja mõningate lugude nimesid (nt mysteeriumysteerium) vaadates tundub, et valisteb päris tugev seos Krahlis etendunud Fausti ja selle plaadi vahel. Faust oli siis Taavi Eelmaa lavastus, milles nii muusika autoriks, kui ka Fausti osatäitjaks oli Janek Kasar. sealt pärineb ka perse (põrgu), kus elutses siis Mefisto (liibuvas pruunis kostüümis Rein Pakk). kui kusagil sellest seoses uue plaadi tulekuga mingit juttu on olnud, siis oleksin lingi eest tänulik
        niivõrd kiidetud mehe puhul olgu mainitud ka, et nimeks härrasel siiski Jarek!
        Hiljuti Chalice'i live kuulnuna ei oskagi midagi sellelt albumilt oodata... räppi ilmselt väga ei saa
        olgem kristlased, vabandused on esitatud

        Kommentaar


          tegelikult ma isegi teadsin et Jarek, aga jah. minu halb. aga mida rohkem ta "klassikalisest räpist" kaugeneb, seda paremaks ta minu jaoks muutub
          «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
          «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

          Kommentaar


            Scooter on ikka lahe...





















            ...vist!
            DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
            Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

            AD e. Andekas Disainer...

            Kommentaar


              Seoses Jasperi postiga teemas "mida hetkel kuulate" tuli meelde, et Miami Vice'i soundtrackil on paar õige ilusat asja peidus. Eriti Blue Foundationi "Sweep" - fantastiline lugu.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Sex Pistols-God save the Queen
                INTER ARMA CARITAS

                Kommentaar


                  Intrigeerituna Mart Kalveti usutlusest Nick Oliveriga hankisin kah Mondo Generatori 'Dead Planeti'. Mis ma oskan kosta. Täielik ahvivaimustus ja needless to say, Rabarocki piletid kah sekundiga olemas. Lemmikträkk hetkel plaadi kolmas, 'sonic slow motion trails'.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Tahaks seda ahvi näha, kes otsustas, et Mondo Generator peab Rabarockil esinema päeval kell pool viis. Nt just enne Tharapita ja Kosmikuid. Ajuvaba, sellisel kellaajal ei saa ju mingit fiilngut tekkida.

                    Kommentaar


                      Nüüd ka vähe Taevas ja Persega tutvunud ja tuleb ühineda kiitjatega! Fantastiline kraam! Mai kuus nägin meest lives kaa ja tuleb tunnistada, et see kuhu Chalice muusikaliselt liikunud on päris hea mõnusmõnus
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Kuna ma olin neli kuud totaalses mustas augus, siis paluks nüüd soovitada mõndasid viimase aja jooksul ilmund uusi plaate, millega peaks minusugune muusikahaige kindlasti tutvuma.

                        P.S. Grindemanni, Arcade Fire't, Björki ja Klaxonit pole vaja soovitada

                        Kommentaar


                          Algselt postitas dannar Vaata postitust
                          Kuna ma olin neli kuud totaalses mustas augus, siis paluks nüüd soovitada mõndasid viimase aja jooksul ilmund uusi plaate, millega peaks minusugune muusikahaige kindlasti tutvuma.

                          P.S. Grindemanni, Arcade Fire't, Björki ja Klaxonit pole vaja soovitada

                          White Stripes - Icky Thump
                          Smashing Pumpkins - Zeitgeist
                          Air - Pocket Symphony
                          Dopplereffekt - Gesamtkunstwerk
                          LCD Soundsystem - Sound of silver
                          Kodumaine alternatiivkogumik Kohalik ja kohatu 2 ning Under Marie album, nimi ei meenu praegu, on nitshevoo. Chalice ja Eplik on kohustuslikud, seda ei peaks vist mainimagi.

                          Kui siit kasvõi üks asi sobib, siis ole lahke, kui ei, siis ära pikka viha pea
                          Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                          Kommentaar


                            Enamikke neist sa kindlasti juba tead, aga viimase aja tähtsaimad plaadid:

                            Chalice - Taevas ja perse
                            Vaiko Eplik ja Eliit, 2
                            The Raconteurs - Broken Boy Soldiers
                            Dizzee Rascal - Maths and English
                            White Stripes - Icky Thump

                            Paar veidi vanemat avastust ka:
                            The Datsuns - Smoke & Mirrors
                            Wolfmother - Wolfmother

                            Lisaks olevat Köök just uue albumiga maha saanud.

                            Kommentaar


                              Kui keegi on näinud Guns N' Rosesi - Estranged videot, siis äkki oskab mingite allikate põhjal öelda ka mis kontserdist seal mingid klipid sees on, või mis staadionil see toimub?
                              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                                Kui keegi on näinud Guns N' Rosesi - Estranged videot, siis äkki oskab mingite allikate põhjal öelda ka mis kontserdist seal mingid klipid sees on, või mis staadionil see toimub?

                                guugel-shmuugel:


                                The concert footage shown though was Munich '93.

                                The closeups were filmed at the Long Beach Arena in Long Beach California, making it look as if Axl was on stage performing to an audience



                                Ehk siis Müncheni Olümpiastaadion
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X