320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
    Igatahes on nende repertuaarist puudu vaid "10 000 Hz Legend"
    mis on neist kõige parem..
    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

    Kommentaar


      Järelikult on, mida oodata

      Kommentaar


        Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
        mis on neist kõige parem..
        + 1

        Esimene lugu käib praegu 8)

        Kommentaar


          Elbow - "Seldom Seen Kid"

          Varsti peaks ka legaalsel teel minuni jõudma. Väga bro!

          Kommentaar


            Jälle olen ainus, kes kirjutab. Aga noh, mis seal ikka: Interpoli esimene - "Turn On The Bright Lights". Neilt on siis kõik stuudioalbumid olemas.

            Lisaks: Tehnoloogiline Päike - "Abstraktsioonide Maal"

            Kommentaar


              Avril Lavigne - The Best Damn Thing

              Üllatusin suht palju kui hakkasin kuulma seda plaati, polnud enam nii ilane kui eelmised. Ilusa tüdruku rockn'roll (ehk siis karvase punk). Laulud on väga chuckberrylikult lühikesed, varieeruvad 2-4 min vahel (Kõige pikemad on 3.59 ja 4.00). Aga minu arust päris talutav plaat, ostke endalegi.

              Aga keegi siit foorumist Padari uue inglisekeelse üllituse ka ostnud on? Võiks muljeid jagada.
              forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

              Kommentaar


                Algselt postitas Evu Vaata postitust
                Avril Lavigne - The Best Damn Thing

                Üllatusin suht palju kui hakkasin kuulma seda plaati, polnud enam nii ilane kui eelmised. Ilusa tüdruku rockn'roll (ehk siis karvase punk). Laulud on väga chuckberrylikult lühikesed, varieeruvad 2-4 min vahel (Kõige pikemad on 3.59 ja 4.00). Aga minu arust päris talutav plaat, ostke endalegi.

                Aga keegi siit foorumist Padari uue inglisekeelse üllituse ka ostnud on? Võiks muljeid jagada.
                hehee, too Avril oli jaa täitsa okei plaat.. kuulasin sügisel suht palju.

                Padari inglisekeelne on selline nagu ta on... Kõik teada-tuntud lood inglisekeeles. Ainult lugu See on see (albumilt Veidi Valjem kui Vaikus II) on veidi ümber tehtud.
                Kuulata kõlbab, aga eelistaksin eestikeelset The Suni.
                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                Kommentaar


                  Ostsin ka lõpuks Padari plaadi ära. Esmamulje on päris korralik.
                  forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                  Kommentaar


                    Suht ehku peale läksin välja, aga ostsin omale Rahva Raamatust Nada Surfi "Let Go". Väga rahul olen.

                    Kommentaar


                      KT Tunstall. Tema kontsert Hammersmith Apollos oli peaaegu kõige parem live, mida ma kuulnud/näinud olen. Teine võimalus on, et ma hakkan vanaks jääma.
                      Igatahes - vaataks hea meelega uuesti. KT!

                      Kommentaar


                        Mul mängib siin praegu lõputu Indie Rock Playlist March 2008. Jube palju on igavaid sarnaselt kõlavaid bände, kes küll kunagi kusagile ei jõua. Aga ega samas pärlid ka ei puudu. Näiteks We Are Scientists "After Hours" või The Long Blondes "Century" või Vampire Weekend "A-Punk".
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Vampire Weekend on hea...

                          Kommentaar


                            Gnarls Barkley esimene plaat oli sitt. Teine plaat on aga sitaks hea.

                            Kommentaar


                              Minu lapsepõlves tehti head muusikat.
                              The Best of The Long Ryders 1982-1987
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                epliku kolmas ülehomme väljas, wupiduu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X