320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mess - Küsi eneselt
    Salvestused aastatest 1975-76, digitaalselt remasterdatud aastal 2004 by Sven Grünberg.

    Ma ei tea, millal see plaat välja antud on, aga mulle jäi ta ette mõned päevad tagasi ja ära ma selle kohe ka ostsin.
    Täiesti ebamaine progerokk noore Grünbergi "sulest", mis sisaldab kohati mõnusalt karmi eeldigitalset elektroonikat. Enamasti instrumentaalne värk. Ainult hattricki sõnavara tuleb pähe selle kirjeldamiseks: ulmeline, müstiline...
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Võimalik et siinsed muusikafriigid on juba teadlikud, aga sellel saidil paistab olevat hulganisti erilist mussi.
      Supplies!

      Kommentaar


        Kiskusin armsast netist alla hunnikus Eesti 90-ndate trendimusooni - Barbariz, Bizarre etc, kuid ikka kõige parem on Borax. Eelkõige plastinkad Tallinn ning Mikroraion. Tõsised kompud mõlemad. Ja ega C-l ka miskit viga pole.

        Kommentaar


          + 1

          Dave Gahani "Hourglass"

          Kommentaar


            + 2

            Mõned päevad tagasi ostsin omale prantslaste Airi kaks albumit: "Moon Safari" ja "The Virgin Suicides". Pikalt kommenteerida ei viitsi - muusika on hea. Igatahes on nende repertuaarist puudu vaid "10 000 Hz Legend"

            Kommentaar


              Algselt postitas IndrekL Vaata postitust
              Igatahes on nende repertuaarist puudu vaid "10 000 Hz Legend"
              mis on neist kõige parem..
              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

              Kommentaar


                Järelikult on, mida oodata

                Kommentaar


                  Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                  mis on neist kõige parem..
                  + 1

                  Esimene lugu käib praegu 8)

                  Kommentaar


                    Elbow - "Seldom Seen Kid"

                    Varsti peaks ka legaalsel teel minuni jõudma. Väga bro!

                    Kommentaar


                      Jälle olen ainus, kes kirjutab. Aga noh, mis seal ikka: Interpoli esimene - "Turn On The Bright Lights". Neilt on siis kõik stuudioalbumid olemas.

                      Lisaks: Tehnoloogiline Päike - "Abstraktsioonide Maal"

                      Kommentaar


                        Avril Lavigne - The Best Damn Thing

                        Üllatusin suht palju kui hakkasin kuulma seda plaati, polnud enam nii ilane kui eelmised. Ilusa tüdruku rockn'roll (ehk siis karvase punk). Laulud on väga chuckberrylikult lühikesed, varieeruvad 2-4 min vahel (Kõige pikemad on 3.59 ja 4.00). Aga minu arust päris talutav plaat, ostke endalegi.

                        Aga keegi siit foorumist Padari uue inglisekeelse üllituse ka ostnud on? Võiks muljeid jagada.
                        forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Evu Vaata postitust
                          Avril Lavigne - The Best Damn Thing

                          Üllatusin suht palju kui hakkasin kuulma seda plaati, polnud enam nii ilane kui eelmised. Ilusa tüdruku rockn'roll (ehk siis karvase punk). Laulud on väga chuckberrylikult lühikesed, varieeruvad 2-4 min vahel (Kõige pikemad on 3.59 ja 4.00). Aga minu arust päris talutav plaat, ostke endalegi.

                          Aga keegi siit foorumist Padari uue inglisekeelse üllituse ka ostnud on? Võiks muljeid jagada.
                          hehee, too Avril oli jaa täitsa okei plaat.. kuulasin sügisel suht palju.

                          Padari inglisekeelne on selline nagu ta on... Kõik teada-tuntud lood inglisekeeles. Ainult lugu See on see (albumilt Veidi Valjem kui Vaikus II) on veidi ümber tehtud.
                          Kuulata kõlbab, aga eelistaksin eestikeelset The Suni.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Ostsin ka lõpuks Padari plaadi ära. Esmamulje on päris korralik.
                            forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                            Kommentaar


                              Suht ehku peale läksin välja, aga ostsin omale Rahva Raamatust Nada Surfi "Let Go". Väga rahul olen.

                              Kommentaar


                                KT Tunstall. Tema kontsert Hammersmith Apollos oli peaaegu kõige parem live, mida ma kuulnud/näinud olen. Teine võimalus on, et ma hakkan vanaks jääma.
                                Igatahes - vaataks hea meelega uuesti. KT!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X