320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Scotland's finest tuli juba jutuks. Lähedasse auku kukub ka Ireland's finest, mitte see düüd, kes Henry käega mängu protestiks saia peale kuses, vaid - And So I Watch You From Afar. Intrumentaalansambel riffidega tagasi ei hoia ja on kordi parem Evu lingitud kräpist. Ise asetan bändi kuskile Deftonesi ja Mogwai(obv.) kanti. Kõlbab segada ka Twilight Sadi või vahel isegi Liquid Tensioniga.
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Jakob Uus-Meremaalt - kolmeliikmeline post-rock/ambient bänd. Tohutult hea.

      Kommentaar


        Viskan Def Räädu top-loo siia ka.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          Ma olen seda üllitist ka nüüd korda kuus kuulanud ja kiidaks üldjoontes takka. On küll paar lugu, mis mulle ÜLTSE ei meeldi ja mida ma skipin, aga ülejäänu on täitsa viisakas kraam. 'Eestimaa suvi' on vist minu lemmikrada, tekitab vastupandamatu igatsuse sääsekuplade sügamise ja vihmauduga segunenud lihahaisu järele.
          Püha õudusärevus, milline kohutav tibiplastik see B. Õigemeele plaat on. Lahja ja ükskõikse häälega lauldud tehasemuusika. See "Eestimaa suvi" on kusjuures seal veel kõige jubedam pala - absoluutselt isikupäratu ja jõuetu.
          Teist korda kuulata? Enne lähen võlla.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
            Püha õudusärevus, milline kohutav tibiplastik see B. Õigemeele plaat on. Lahja ja ükskõikse häälega lauldud tehasemuusika. See "Eestimaa suvi" on kusjuures seal veel kõige jubedam pala - absoluutselt isikupäratu ja jõuetu.
            Teist korda kuulata? Enne lähen võlla.
            Mida sa lõugad. Neiu sai ju alles naiseks.

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              Mida sa lõugad. Neiu sai ju alles naiseks.
              Kas see on adekvaatne põhjendus roosa kräpi üllitamiseks?
              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Kas see on adekvaatne põhjendus roosa kräpi üllitamiseks?
                Noh, areng esimese plaadiga on olemas. Aga muus mõttes olen sinuga pigem nõus.

                Kommentaar


                  Jah, ega see Birgiti plaat just kauamängiv ei ole, pole peale esimese vaimustuse jahtumist teist enam kordagi kuulanud.

                  Viimasel ajal ketrasin Massive Attacki uut ja otsustasin nüüd kokkuvõttes, et olen pettunud. Otsast lõpuni kuidagi safe mode'is tehtud, ei ole lubatud omale ohtu kuskil rajalt kõrvale kalduda ja see on väheke igav.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Tõelisel eesti musa päeval kuulasin lisaks Birgitile veel järgmiste artistide heliteoseid: Dramamama, Ewert and the Two Dragons, Evelin Pang.
                    Dramamamal leidub päris häid laule ja inglise keel aktsendivaba. Ehk tuleb vanusega poistel ka väheke rohkem isikupära esile.
                    Ewert alustab päris hästi, aga umbes kolmandaks lauluks on toss väljas. Laisk ja jõuetu staff, Kloogarannale kohane, aga no mitte kõige hullem.
                    Evelini kohta on vähe öelda. Keskmise kodanlase salongimusa. Ei vaimusta millegagi. Miks peab Thule "Muuseas" ära mõrvama?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Täna hommikul juhtus tähtis asi või õigemini kaks. Esiteks kaalusin üle 2 aasta jälle alla 80 kilo ja teiseks sai last.fmis mul 200 000 playd täis. Mõtlesin, et reserveerin selle enda kõige kuulatuma loo Vaiko Epliku "Ma olin teismeline libahunt" jaoks, aga tööl winampi aktiviseerides laadis ta varasemast üles laadimata loo, milleks sai Hellsingi soundtrackil kõlanud Yasushii Ishii "Taiseidou no Bosatsu".
                      Ehk kokkuvõtteks on sellest 200K-st 10 K-d kogunud Eplik ja ülejäänud mõnevõrra vähem. Ja nüüd ütlen veel enam konnal juhet kokku ajava fakti: nendest 10-st epliku K-st on 3k-d jaotunud kahe loo ehk Libahundi ja Sylvesteri vahel.

                      Kommentaar


                        Gorillaz on ikka üks väga hea bänd.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                          kui keegi paluks mul nimetada bändid, mille kogu looming hävitamisele saata, siis gorillaz oleks tõenäoliselt esimeste seas, kes ilma võimaluseta vastulausele oma koha tuleriidas leiaks.

                          sa kuulad neid tegelikult selle pärast, et muusika vastu huvi tundev kultuurne inimene peab neid kuulama, et olla täpselt samasugune nagu iga muusika vastu huvi tundev kultuurne inimene, sest teistest erinedes võib neile teistele tunduda, et sa püüad originaalne olla ja sellega nende teiste kultuursuses kahelda.

                          sitt. täielik pask. jne.
                          Mul pole ühe plaadi pealt alates hidden camerase smell of our own-ist jäänud kordagi nii palju laule repeadi peale. tõsiselt.

                          Kommentaar



                            lihtsalt super.

                            Kommentaar


                              Jimi

                              1010101010
                              jokers to the right
                              clowns to the left of me

                              Kommentaar


                                Metsatöll 'Äio'

                                Praeguseks hetkeks olen seda plaati u. 3 korda läbi kuulanud ja hinnang on selline, et see on kahtlemata nende kõige profim album. Eks tipp-helirezhii aitab sellele palju kaasa. Perfektsust ületavad Atso trummid. Vokaal, bass ja Lauri pillid on vanal, igati heal tasemel. Ahjaa, loomulikult RAM
                                Isiklikuks lemmikuks on 'Tuletalgud' ja nimilugu 'Äio'.

                                Võib-olla oleks võinud plaadil olla ka üks selline algusest lõpuni raju lugu, nagu oli kunagi 'Terast, mis hangund me hinge'.

                                Aga õige hinnangu annavad sellisele musale ikka järgmise nädala live presentatsioon Rock Cafes ja äkki Wacken ka

                                PS. See 'Eurolaulul' lindilt mängimine oli tegelt ikka paras bläkk.
                                Rise and rise again until lambs become lions!

                                Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X