320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'Green Day\'

    Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster

    Kommentaar


      Replying to Topic \'Green Day\'

      Originally posted by Jyrka


      Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
      Geto Boys on tõesti täiega tegija.
      kui see juba meeldis,siis checka neilt kindlasti ka järgmisi ja minu arust veel paremaid lugusid-6 feet deep;my mind\'s playing tricks on me;chucky jne.
      muide-hiphop on üks põhjatu kullaauk,uusi megahäid artiste/lugusid on lõputult,mida välja kaevata,avastada ja uuesti avastada.

      Kommentaar


        Replying to Topic \'Green Day\'

        okei okei,mc battle 2004 on lõppenud!
        Ürituse märksõnaks on PÕHJAMAADE HIRM!
        MF LEF(vist oli tema,ei tea kindlalt,kisa oli nii suur nimedest raske aru saada) tundus alguses võimas,võimas senikaua ,kui polnud näind Põhjamaade Hirmu.Põhimõtteliselt,mai viitsi ega taha mingit kokkuvõtet kirjutada,kuna nimedes tekivad vead ja võin midaig sassi ajada.
        Hiphop.ee ja ehh.ee-s saate ülevaate.Palju oli uusi noori mc-sid.Meelde jäid lisaks nimetatutele Softkilla,Bro oli suht tegija,a langes välja,Wild disease oli pettumus,RsD,ja mingi vend kes oli veerandfinaalis Softkilla vastu,krt,tema oleks pidand sealt edasi minema!
        enivei,kuna olin esimest korda Battlil,jäi ülivõimas mulje.
        Kõik huvilised järgmine aasta kohale!!!
        Kohapeal olla on ikka täiesti teine asi,kui tõmmata netist ja kuulata kodus.
        Mai tea ,mis soga siia kokku ajasin,kell on palju.
        PS!PÕHJAMAADE HIRM!!!!!!...

        Kommentaar


          Replying to Topic \'Green Day\'

          Originally posted by Jyrka


          Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
          Kas sa vaatasid filmi Office Space?
          “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
          The Special One

          Kommentaar


            Replying to Topic \'Green Day\'

            Originally posted by Jaan


            Originally posted by Jyrka


            Muideks eile ma avastasin enda jaoks kõige parema laulu üldse maailmas. See on nimelt Geto Boys - Damn it feels good to be a gangster
            Kas sa vaatasid filmi Office Space?
            Jep, üsna hea oli muideks.

            Kommentaar


              Replying to Topic \'Green Day\'

              No kurat.
              ma vaatasin battlil finaali ära ja tulin tulema,et vältida järjekordi.
              Olin 110%kindel et Põhjamade Hirm võitis.Rahvas skandeeris tema nime,kõik olid tema poolt.
              Võitja kuulutati välja mõne aja pärast....kelleks oli....MF LEF.....nagu wtf.....tglt.....mai saa lihtsalt vene keelest aru.
              Oleks tahtnud ikka võitjat,kes riimiks eesti keeles.
              SUXXXX....PH oli ikka parim..

              Kommentaar


                Replying to Topic \'Green Day\'

                Originally posted by peremees
                Hiphop.ee ja ehh.ee-s saate ülevaate.
                võib-olla,et kunagi need ka tulevad,a ilmselt hiilitakse siis ikka huvitavamatest küsimustest mööda.niisiis küsiks seda sult,et kas softkilla ja wild pandi siis kokku ja kumb neist siis ikka parem oli?

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'Green Day\'

                  muideks, kas keegi kasutab ka selliseid kohti netis, kust väidetavalt saab tasuta ja legaalselt tõmmata mp3-sid ja ka filme? seda loomulikult väikese doosi raha eest, aga ikkagi, mõelge - legaalselt, kuna mp3 ja avi on lihtsalt tavalised muusika ja videoribad, mille päritolu ei ole vist võimalik kindlaks eriti teha.

                  üks näide oleks siis http://www.mp3downloadcity.com. Eluaegne liikmemaks kõigest 25 dollarit, kui rahul pole, saab väidetavalt raha tagasi.

                  on sellise asjaga kogemusi? on ju odavam kui plaate osta pidevalt või kinos käia... ja p2p piraatlus sucks bigtime u know

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'Green Day\'

                    Kas keegi The Biz-i käis vaatamas? Muljetage siis... Ise kahjuks ei saanud kohal olla, sest ükski inimene polnud nõus oma passi loovutama reede õhtuks.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'Green Day\'

                      Originally posted by mazz


                      Originally posted by peremees
                      Hiphop.ee ja ehh.ee-s saate ülevaate.
                      võib-olla,et kunagi need ka tulevad,a ilmselt hiilitakse siis ikka huvitavamatest küsimustest mööda.niisiis küsiks seda sult,et kas softkilla ja wild pandi siis kokku ja kumb neist siis ikka parem oli?
                      ee....ei tea küll,et neid kokku oleks pandud,mai jõudnud küll õigeks ajaks ,aga ei,neid ei pandud vist siiski kokku.
                      Mulle meeldis isklikult softkilla rohkem.ta bättlis teises stiilis kui wild.
                      Wild üldse kõrbes kuidagi,kujutas ette,et on staar vist...

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'Green Day\'

                        Video1
                        Video2

                        Kaks videot Decoltest 23. aprillil. Ma kahetsen elu lõpuni, et käimata jäi.

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'Green Day\'

                          Väike palve kaasfoorumlastele, mida te sellel saidil asuvatest lugudest arvate

                          http://www.ringer-music.com/

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'Green Day\'

                            Endale on suhteliselt südamelähedane see bänd
                            Where were you in '62?

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'Green Day\'

                              Originally posted by Epic


                              Väike palve kaasfoorumlastele, mida te sellel saidil asuvatest lugudest arvate

                              http://www.ringer-music.com/
                              1. mh. algab nagu tüüpiline pretentsioonitu poprock, refrään meenutab Wannadies\'i You and Me songi. üldmulje keskmine.
                              2. algab paremini. refrään on igavam kui esimesel. kuid üldkokkuvõttes parem kui esimene
                              3. esimene reaktsioon. wtf. mingi krdi kantri vää. igav. igav. igav. väga igav laul
                              4. mõjub eelmise järel värskendavalt, kuid ega pole ka midagi meelde jäävat.
                              5. nimi tekitas eelarvamust, kuid laul ise kuulatav. parem kui kaks eelmist, kehvem kui teine.
                              6. viimane algab lahedalt. on muidu ka lahe. kõige omapärasem ja kõige parem laul neist 6-st.

                              üldmulje selline keskmine, et ära ei paneks, kuid ise soovilauludena ei nimetaks. Meenutab sellist rootsi bändi nagu Wannadies, hinne 10-pallisüsteemis 4 v 5.


                              see-eest minu 17-aastasele onunaisetütrele meeldisid väga

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'Green Day\'

                                ma ei saa ikka reklaami tegemata jätta,kuigi selle kasutegur seni on old vist nullilähedane.
                                TÄNA kl.21.00 läheb eetrisse järjekordne K-G Show,
                                checkige seda meie uuelt kodukalt www.moonfm.tk ja kuulake ikka kui vähegi viitsite ja öelge oma arvamus.
                                edit:see link küll ei tööta,aga see-eest veidi allapoole vaadates silmate täiesti töökorras linki.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X