320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Ärge saage valesti aru ......... aga kas te t6esti kuulate kah seda mis te siia kirjutate????
    R.I.P Dimebag Darrell


    WE ARE BORN TO DIE

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas Tanel

      Minule käib igasugune metall ja muu kõrvadele. Aga ma ei vingu siin selle üle, et kuidas saadakse seda kuulata. Minu jaoks pole sita muusikat, ma lihtsalt ei kuula mõndasi. Lihtsalt erinevatele inimestele meeldib erinev muusika. Vot nii nimekaim.
      Algselt postitas sarvik*


      A minule käid sina kõrvadele. aga ma ütlen seda, sest minu jaoks on olemas sitad inimesed. vot nii ebanimekaim.
      polegi mingi metal vs tränsu. asi on selles, et see kradi taneli targutamine ajab kõravd sitavett jooksma.

      Kus kohas Tanel targutas??? Täiesti õiget juttu ajas ju. Ja see kui sa hakkad siin asjatult teiste kallal mölisema ning vastu hakkama sellele et inimestel on erinev maitse, siis sa oled vist küll eile sündinud.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        Kuule jorz. sa vaata nati rohkem ringi ja siis pista plõksima. üldiselt ma ei viitsi teie lammastega seda liini ajada. seega headööd

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          Algselt postitas sarvik*


          Kuule jorz. sa vaata nati rohkem ringi ja siis pista plõksima. üldiselt ma ei viitsi teie lammastega seda liini ajada. seega headööd
          Vähem õlut, rohkem tegusid!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            seda räägi r9-le

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas sarvik*


              seda räägi r9-le
              Ta rohkem burgerite peal...

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Algselt postitas skint
                Niisiis ütlen kõigepealt, et minu jaoks eksisteerib põhimõtteliselt kaks muusikastiili vms:
                1) see, mis meeldib
                2) see, mis ei meeldi

                Big it up for my main man, Skint!

                Ülevalolev lause kahe levinud muusikastiili kohta tuleks kõigil välja printida ja seinale panna, ja kui vastavalt persoonile träänsumehed või karvased ahvid närvidele hakkavad käima, seda kui mantrat omale ette lugeda, mitte CAPSLOCK peal siin sõimelda. Heagüll, daavids on handycapped ja tema poste ma nagunii ei viitsi lugeda, aga pmst võiksite oma joga maha võtta küll.

                Juba mihkel jaakson laulis kunagi, et elu pole ainult must ja valge. Kui keegi ÜLDSE, siis tema peaks ju teadma. Nagu Skint üleval, võiksin minagi tuua välja pika listi väga erinevatest esitajatest, mida ma kuulan. tegelikult võiks skindi omast teha copypaste ja sinna pisut karmimat kraami juurde lisada, alates vanast heast sepulturast lõpetades queens of the stone age\'ga.

                Muusikastiili järgi inimesi klassidesse jagada on lapsik, muide, aga te ju olete kõik piisavalt intelligentsed, et sellest aru saada, eks? Karvik, kes ossi värdjaks sõimab, on sama madala suhtumisega kui powerhitradio austaja, kes metalisõpra maadlema tahab kutsuda.

                Või üldse, vihake siis üksteist ka kõikide muude kultuuriavalduste eelistamise koha pealt. Ses mõttes, et oleks tore lugeda, kuidas nt akademistid navitrolla austajaid tümitavad ja ooperisõbrad muusikalipileti ostnu perse saadavad. \'Ahsoo, sa ahv käisid Kivirähu viimast näidendit vaatamas, mitte Dostojevski lavastust? No saad molli!\'

                Võtke oma faking silmaklapid maha ja inisege vähem. Ma tahaks siit teemast lugeda siiski muusikasoovitusi, mitte Mõhu ja Tölpa stiilis \'vestlust\'.

                Üldiselt, ma kuulan nüüd närvide rahustuseks lugu \'Te olete värdjad\'. Mitu-mitu korda koha.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Koera plaat oli küll paras pask. Hea, et MP3esid saab kiirelt kustutada.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    Algselt postitas Martin


                    Koera plaat oli küll paras pask. Hea, et MP3esid saab kiirelt kustutada.
                    Nojah. Mulle näiteks väga meeldib.

                    Samamoodi, nagu ka American Idiot, Genialistid olid siin, Korni greatest hits vol.1 jne.
                    It\\\'s always better on holiday...

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Muusikastiili järgi inimesi klassidesse jagada on lapsik, muide, aga te ju olete kõik piisavalt intelligentsed, et sellest aru saada, eks? Karvik, kes ossi värdjaks sõimab, on sama madala suhtumisega kui powerhitradio austaja, kes metalisõpra maadlema tahab kutsuda.

                      vahel tundub, et inimesed, kes selliseid väiteid loobivad, pole hoopis piisavalt intelligentsed.

                      vaata, ykski inimene, kes kuulab muusikat nagu mina (nt jefferson airplane, dylan, the verve, metro luminal, the stone roses, nick drake, the doors ja veel sada tuhat artisti) ei tule mulle tänaval kallale ja ei taha mind niisama naljavalikuks läbi peksta või siis väikest sinikat silma alla anda, nii nalja pärast .. see on fakt. ja tõtt öelda on öösel linnas kitarriga ringi liikuda kyll, kui mingi kamp kiilakaid vastu tuleb, kel BMW sealsamas kõrval ja trance või hardstyle või misiganes myrtsub. ja võib-olla sa pole piisavalt sellise muusikastiili austajatega kokku puutunud, et niimoodi räägid. muusika näitab, mis inimese hinges toimub ja ei muud midagi.

                      muidugi on erandeid jne jne, igayks võib rääkida, et tal on tore sõber Vasja, kes kuulab träänsu, aga on lahe mees. väga võimalik, ent protsentuaalselt on igasuguse sita muusika kuulajad ebatolerantsemad kui, ytleme, \"hea\" muusika kuulajad. ma ei viitsi siin hakata targutama, mis on hea mis pole, ja räägin enda puhtsubjektiivsest vaatepunktist, aga siiski..

                      muidugi mõnitavad punkarid ja igasugused karvased ja sulelised, karmid metalmehed nt (igaks juhuks mainin, et mina, Jumala ees, kummagi kontingendi esindajate hulka ei kuulu ning teab mis suurt poolehoidu ka kummagi muusikastiili esindajate vastu ei tunne, mõningate, ent siiski märgatavate eranditega), sageli omavahel osse.. so what? ma ei ole veel näinud, et mõni karvik niisama mõnele technofännile kallale läheks. naljaheitmine ja otsene fyysiline/vaimne vägivald on siiski kaks natuke erinevat asja.

                      ma ei ytle, et lahterdan, aga tegemist on eelarvamustega, mis on vältimatud. kogu meie fucking elu siin maailmas põhineb eelarvamustel, kui Sa seda veel tähele ei ole pannud.

                      tänan.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD, JA KES MÖLISEVAD KARVIKUTEGA...........ylej22nud on vast niisama inimesed kui metalistid........
                        R.I.P Dimebag Darrell


                        WE ARE BORN TO DIE

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Soovitaks kõigile,kes austavad vanemat muusikat ja tuju samasugune kui minul praegu on :Air Supply-Im all out of love

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Mulle Artur meeldib kui ta muusikast kirjutab, sest siis on olemas Arturi muusika ja s*tt muusika. Väga lihtne on see maailm! Elementaarne, Watson

                            Genialistid ütleks midagi sellist (ma muidugi ei kujuta, ette kas Genialistid on hea vöi siis mitte):
                            ja vaata!
                            on ainult kaks võimalust
                            seda teha
                            1) sitasti
                            2) ja nii nagu mina teen
                            kuigi tegelikult
                            on see täpselt
                            üks ja seesama

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Nonii, aasta 2004 hakkab sulguma ning plaadiriiul ja Winampi playlist vajavad ülevaatamist. Üldiselt peaks mainima, et 2004. aasta muusikamaailm millegi väga erilisega mulle meelde ei jäänud. Vahest Vanilla Ninja edukas minek saksakeelses Euroopas ning paanika USAs Janet Jacksoni paljastatud tissi ümber on jäänud showbisnise maailmast kõlama.

                              Aga see selleks, olulisemad on ikkagi need viisid ja sõnajupid, mis jäävad pikemaks ajaks kahe kõrva vahele leierdama. Ülesrivistus!

                              Eesti tegijad anno 2004

                              Toe Tag ja album \"Legendaarne\" - tundub, et Eesti hiphopil on teine hea aasta järjest ning põranda all nokitsemisest on välja jõutud raadio päevastesse playlistidesse. Kui aastal 2003 sai minu au ja kiituse endale Chalice, siis sel aastal pole Toe Tag\'ile vastast. Paul Oja suurepärased põhjad teevad sellest plaadist täieliku naudingu, lisaks tüüpide osav riimioskus paneb muige suule. Mis seal öelda, \"Legendaarne\" ning \"Deja vu\" on minu jaoks sel aastal päästnud Eesti popmuusika maine.

                              Koer \"Pure\" - ülimalt hea meel, et Ruffusest suurt midagi välja ei tulnud ning Claire\'s Birthday tüübid teise nime all end taas kokku kogusid. Olen juba ammu pidanud Vaiko Eplikut Eesti andekamaks meeslauljaks (get lost, Tanel Padar ) ning kitarripopi parimaks esindajaks. Kuna plaat veel üsna värske, siis väga süvitisi ei saa veel minna, kuid seni on ansambli Koer uus haugatus olnud mõnusaks kaaslaseks. Ja tänud tüüpidele loo eest \"Te olete värdjad\", seda lugu saab vajaduse korral ka igapäevaelus kasutada :P

                              Peale Toe Tag\'i ja Koera ühtegi superhead albumit nagu ei mäletakski. Ah jaa, Genialistide uuem üllitis on ka OK. Hiphopkogumikud Volüüm 1 ja 2 on küll suht \"pandavad\", ent pole vist nii hiphopi friik, et asja taevani ülistaks. Aasta naljakamad tegijad on aga raudselt MC Wimpel ja Waterboy (lood vastavalt \"Botased kuluvad\" ja \"Laul emale\").

                              Ja endiselt suur miinus - mitte ühtegi uut vutiteemalist lugu. On see asi nüüd selles, et Eesti koondisel polnud taas kõige parem aasta? Igal juhul Genialistide uus hitt \"Täna me ei skoori\" oleks väga paslik olnud kõlama Vene-Eestimaa mängu taustaks (\"Miks mulle tundub, et täna me ei skoori\"? )

                              Importkraam ehk välismaa tegijad anno 2004

                              See aasta jääb mulle meelde kui Franz Ferdinandi aasta. Midagi pole parata, Skint laksis ennist hästi poindi ära \"lihtsalt geniaalne, geniaalselt lihtne\". No võtke \"Take Me Out\", kas keegi oleks osanud arvata, et tavaliste pillidega poisid teevad sellise edeva võnkega loo? Kogu Franz Ferdinandi debüütplaat on parimat kraami täis topitud (\"Darts of Pleasure\", \"Michael\", \"Auf Achse\" jne), igal juhul loodan väga, et aastal 2005 avaneb võimalus neid kusagil ka laivis rokkimas näha.

                              Tegelikult oli mulle kui Briti kitarripopi austajale väga hea aasta. Franz Ferdinandi kontsertturnee soojenduspunt The Futureheads sai hakkama suurepärase debüüdiga (sinku \"Meantime\" läks ka R2 aastahiti konkursile briti roki au päästma), lahedat retro-stiili viljelev The Bees sisustas meeldivalt vihmaseid õhtuid ja kui siia otsa veel mainida ka punte The Music ja The Libertines, siis pean küll Briti saarte suunas suure aplausi tegema. Skandinaavias rokib endiselt The Hives oma \"Tyrannosaurus Rex\" plaadiga.

                              Lisaks väärivad ära märkimist:

                              Air \"Walkie Talkie\" - prantsuse duo ei-tea-mitmes plaat, mis toimib valuvaigistina. Ei mõista, kuidas need konnasööjatest geeniused suudavad uusi ja uusi rahustavaid elektroonilisi meloodiajuppe välja lasta.

                              N.E.R.D. \"Fly Or Die\" - igati edukas teine väljalase superprodutsentidelt, kes päästavad pidevalt nii mõnegi muidu hädise hiphop/r\'n\'b tegija karjääri. Igal juhul \"She want to move\" oma bassikäiguga jaab eluks ajaks meelde.

                              Scissor Sistersi debüüt - midagi pole öelda, kui eelmise aasta veidruseks võis pidada The Darknessi, siis sel aastal on need San Fransisco gaytüübid üllatuskülalisteks minu playlistis.

                              Aasta comebäkkareid on aga lausa mitu. Ei, ma ei mõtle siin Duran Durani, kes oleks võinud ikkagi pillid kotis hoida ning keskpärase popi tegemisest hoiduda. Valgusvihu suunaks hoopis Morrissey, Beastie Boys\'i ning ka Rammsteini peale.

                              The Smithsi liider suutis üllatada kahekordselt: endiselt vaimukad tekstid plaadil \"You Are The Quarry\" ning Eesti mainimine oma albumi avaloos. Igal juhul hoolimata Eesti asetamisest kahtlasesse konteksti, käib iga kord soe judin läbi, kui lugu \"America Is Not The World\" kõrvadesse paiskub.

                              Beastie Boysi \"To The 5 Boroughs\" on super. Tüübid on ringi hüpanud, möiranud ning rokkinud juba oma 20 aastat, ent maha pole käinud. Ega neid ilmaasjata MTV European Music Awardsile ei kutsutud, et nooremale generatsioonile näidata, et peale Eminemi on veelgi andekamaid valge nahaga tattipritsijaid.

                              Last. not but least - Rammstein \"Reise Reise\". Endiselt suudavad need sakslased teha stiilset asja, lisaks iroonia nii Venemaa (\"Moskau\") kui USA (\"Amerika\") suunas teevad sellest albumist positiivse üllitise.

                              Huh, ükski aasta pole vist nii pikaksveninud kokkuvõtet teinud. Seega, aasta oli hea ning plaadikogu täienes.

                              edit: ja üks superplaat jäi mainimata - High Contrasti \"High Society\". Trummi ja bassi fännid, ühinege! Ei suuda end ära süüdistada, et ei läinud selle supertegija poolt antud minekule Club Tallinnas. Aasta plaat minu jaoks trammis ja bussis.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Algselt postitas cant kill me


                                Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD, JA KES MÖLISEVAD KARVIKUTEGA...........ylej22nud on vast niisama inimesed kui metalistid........
                                Veelkord selle teema juurde tagasitulles peaks mainima, et minu arust pole need metali/pungi vms. inimesed nii väga rahumeelsed midagi...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X