320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Green Day

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Green Day\'

    Algselt postitas Jux


    Koer \"Pure\" - ülimalt hea meel, et Ruffusest suurt midagi välja ei tulnud ning Claire\'s Birthday tüübid teise nime all end taas kokku kogusid. Olen juba ammu pidanud Vaiko Eplikut Eesti andekamaks meeslauljaks (get lost, Tanel Padar ) ning kitarripopi parimaks esindajaks. Kuna plaat veel üsna värske, siis väga süvitisi ei saa veel minna, kuid seni on ansambli Koer uus haugatus olnud mõnusaks kaaslaseks. Ja tänud tüüpidele loo eest \"Te olete värdjad\", seda lugu saab vajaduse korral ka igapäevaelus kasutada :P

    Ja endiselt suur miinus - mitte ühtegi uut vutiteemalist lugu. On see asi nüüd selles, et Eesti koondisel polnud taas kõige parem aasta? Igal juhul Genialistide uus hitt \"Täna me ei skoori\" oleks väga paslik olnud kõlama Vene-Eestimaa mängu taustaks (\"Miks mulle tundub, et täna me ei skoori\"? )
    KOER \" PURE \" - sai endalegi too üllitis muretsetud. Pärast esimest kuulamist tundus värk kuidagi imelik olevat. Justkui võõras teema minu jaoks ja kole kauge samuti.
    Aga hetkel on olukord selline, kus iga õhtu on justkui kohustuslik programm need 37minuti ja ...sekundit selle plaadi seltsis veeta. Kuulad ära, siis kuulad mõne loo veel korra läbi ning raibe(heas tähenduses) hakkab öösel unes kummitama...\" Kodu laul\" näituseks. Viisijuppi on edasiarendatud selliseks, mis on kuratlikult sõltuvust tekitav.
    Suvel oli minu jaoks väga koomiline sõita autoga läbi Lasnamäe, kui raadiost lasti parajasti \" Te olete värdjad\" lugu ja küljeaken oli samas alla lastud..Oleksid nad,venkud, vaid eesti keelt õppinud! Siis saanuks nad mu sõnumist aru. ma ei vihka kedagi. Ei. See on raiskamine. ja mind ei ole nii palju, et peaksin end mõttetute tunnete peale jagama.
    Suitsetamise olen maha jätnud, kuid sellest plaadist nii pea lahti ei saa...

    Mu ajusopis on idee uue vutiteemalise loo tegemiseks. Viis on laenatud ja sõnad on osaliselt kirja pandud. Töötame edasi.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Green Day\'

      Algselt postitas cant kill me


      Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD
      ...
      Ja õnnetud \"karvased\" sõidavad ainult bussi-trammiga?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Green Day\'

        kes väidab et karvased on rahulikud loomad? mulle tahtsid küll üks kord kaks nässi kallale tulla aga õnneks oli mul neist täiesti poh*ui sest ega siis üks korralik tehnomees omati karvast ei karda... aga võibolla olin lihtsalt natukene joogine ja seetõttu oli mul täiesti savi mida nad ajasid. igatahes istusid nad tagasi maha ja jõime ühe laua ääres edasi... vist. seega minu kogemused räägivad et karvikud on need kes teravat tõmbavad.

        aga mille järgi üldse liigitatakse ossiks või karvikuks? kui ma täna tööle sõites Vanaviisit (M1ku plaat noh) kuulasin kas see siis tähendab et ma enam ei ) olegi tõsine tehnomees? :O ja kui ma homme hommikul kõigele lisaks Metallicat kuulan kas siis hakkan päris karvikuks muutuma?

        päris asjalik postitus ju, umbes nagu kõik ülejäänudki siin
        panin smailisi ka et juttu illustreerida ja kõigile arusaadavaks teha

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Green Day\'

          mai tea,ma nägin ükspäev bussis väga karmi olemisega metallisti,läksin istusin venna kõrvale ja siis kuulsin,et kõrvaklappidest tuli tal madonna.
          haardstail poisid võivad...vahet pole.mai tahtnud üldse sellest rääkida.tglt ma lihtsalt tahtsin öelda,tagasivaatena aastasse 2004,et kuramuse kahju on,et Slide50\'e plaat allest jaanuaris/veebruaris välja tuleb,algselt oli see planeeritud detsembri algusele või isegi varasemasele kuupäevale.damn.
          have a nice day!
          buy the ticket, take the ride.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Green Day\'

            Algselt postitas Undi


            Algselt postitas cant kill me


            Oss-id on tglt p6hiliselt need ikkagi.....kes on dumm dumm dumm muusika, AUTOD
            ...
            Ja õnnetud \"karvased\" sõidavad ainult bussi-trammiga?

            EI metalile pole FUCKING.........TUUNITUD AUTOD JUMALAD:............
            ja mingi perseaugust v2lja tulnud muusika träääääns träääänsträääääns.........fuck off trääääänsssssss
            R.I.P Dimebag Darrell


            WE ARE BORN TO DIE

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Green Day\'

              Algselt postitas ek


              kes väidab et karvased on rahulikud loomad? mulle tahtsid küll üks kord kaks nässi kallale tulla aga õnneks oli mul neist täiesti poh*ui sest ega siis üks korralik tehnomees omati karvast ei karda... aga võibolla olin lihtsalt natukene joogine ja seetõttu oli mul täiesti savi mida nad ajasid. igatahes istusid nad tagasi maha ja jõime ühe laua ääres edasi... vist. seega minu kogemused räägivad et karvikud on need kes teravat tõmbavad.

              aga mille järgi üldse liigitatakse ossiks või karvikuks? kui ma täna tööle sõites Vanaviisit (M1ku plaat noh) kuulasin kas see siis tähendab et ma enam ei ) olegi tõsine tehnomees? :O ja kui ma homme hommikul kõigele lisaks Metallicat kuulan kas siis hakkan päris karvikuks muutuma?

              päris asjalik postitus ju, umbes nagu kõik ülejäänudki siin
              panin smailisi ka et juttu illustreerida ja kõigile arusaadavaks teha
              no j2relikult poel sa OSS siis............
              aga tglt need inimesed kes ytlevad et nad kuulavad k6ike ......... otsustusv6imetud..........
              R.I.P Dimebag Darrell


              WE ARE BORN TO DIE

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Green Day\'

                Panen teile siia imestamiseks oma lemmikud aastast 2004. Mingis paremusjärjestuses pole see kõik siin mitte ja ega ei pruugi kõik \"uued\" lood/albumid olla ka just 2004 avaldatud. Mõni kindlasti 2003. Peaasi, et lõppeval aastal neid kuulasin ja nautisin.

                Kui viitsid mõnega alltoodud artistidest lähemat tutvust teha, siis võin vast lubada, et pettumus sind ei taba. Vähemalt mitte siis, kui su elu aluseks on va rock ja va roll. Nagu minul. Enjoy!

                Aasta albumid:
                Jim White – Drill A Hole In That Substrate and Tell Me What You See
                Secret Machines – Now Here Is Nowhere
                Brian Wilson – Smile
                The Shins – Chutes Too Narrow
                Thea Gilmore – Avalanche

                Aasta laulud:
                Jim White – Static On The Radio
                Los Lobos – Somewhere In Time
                Leonard Cohen – Undertow
                The Jeevas – Ghost
                John Fogerty – Honey Do
                Renaud – Baltique
                Wir Sind Helden – Rüssel an Schwanz
                Max Herre & Joy Denalane – 1ste Liebe
                Prince – Musicology
                Razorlight – Rock’n’Roll Lies
                Secret Machines – Nowhere Again
                The Killers – All These Things That I’ve Done
                The Futureheads – Decent Days And Nights
                The Subdudes – The Rain
                Wilco – The Late Greats
                Toots and the Maytals – Time Tough
                The Shins – So Says I
                Rosie Thomas – I Play Music
                Belle and Sebastian – I’m A Cuckoo
                Thea Gilmore – God Knows
                Lambchop – Steve McQueen
                T-Rio – (Choopeta) Mamae eu quero
                Vasco Rossi – Rock n Roll Show
                Fatboy Slim & Damon Albarn – Put It Back Together
                Terry Hall & Mushtaq – The Hour Of Two Lights
                Dover – Honest
                Badly Drawn Boy – Year Of The Rat
                Rodney Crowell – Earthbound
                Ron Sexsmith – Wishing Wells

                Aasta oldie’d:
                The Faces – Pool Hall Richard/You’re So Rude
                Badfinger – No Matter What
                Grateful Dead – Playin’ In The Band
                Smithereens – Too Much Passion
                The Lilac Time – The Girl Who Waves The Trains
                John Martyn – Sweet Little Mystery
                Del Amitri – Be My Downfall
                Love – Alone Again Or
                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Green Day\'

                  Minu aasta #1 playlist.............

                  Chimaira - Down Again
                  Chimaira - Pure Hatred
                  Chimaira - Options
                  Chimaira - Army Of Me
                  Chimaira - Dead In Side
                  Chimaira - The Impossibility of Reason
                  Chimaira - The Dehumanizing Process
                  SlipKnoT - Purity
                  SlipKnoT - Gently
                  SlipKnoT - Vermillion Pt.2.
                  Soulfly - Prophecy
                  Soulfly - Seek \'n\' Strike
                  From Private Letters - Agnus Dei
                  Mudvayne - Death Blooms
                  Deftones - MX
                  Deftones - Passenger
                  Deftones - My Own Summer
                  Deftones & KoRn - Wicked
                  KoRn - Somebody Someone
                  KoRn - Got The Life
                  KoRn - Did My Time
                  KoRn - Falling Away From Me
                  KoRn - Yall Want A Single
                  Depoo - Hiyo
                  Ill Nino - When It Cuts
                  Ill Nino - What Comes Around
                  Machine Head - Crashing Around You
                  Machine Head - Silver
                  Pantera - I\'m Broken
                  Pantera - Suicide Note Part 1
                  Pantera - 5 Minutes Alone
                  Pantera - Revolution Is My Name
                  Qbo - Sangre De Tu Sangre
                  Resorte - Brota
                  Resorte - Caliente
                  Resorte y Control Machete - Radical Testa
                  Spineshank - If It Breathes
                  Stone Sour - Black Heart
                  Stone Sour - Cold Reader
                  GodSmack - Awake
                  GodSmack - I Stand Alone
                  GodSmack - Straight Out Of Line
                  Killswitch Engage - When Darkness Falls
                  R.I.P Dimebag Darrell


                  WE ARE BORN TO DIE

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Green Day\'

                    yhtin Yheksa ja eki arusaamadega, ent see pole absoluutselt see, mida ma seletada yritasin, umbes selliseid vastukajasid isegi ootasingi, eriti yheksalt.
                    lihtsalt, konkreetselt - inimene, kes kuulab sama muusikat, kes mina, ei tule mulle mitte kunagi vähimagi põhjuseta linnas kallale. no lihtsalt ei tule! ja teie ytlete, et muusika ei loe.
                    muidugi on mingi liigitamine ilgelt nõme, aga kõik inimesed teevad seda, nagu on kõigil inimestel eelarvamusedki. (see \"inimeste liigitamine on nõme jutt\" on võrdub umbes sellise \"kõik on suhteline\" jutuga, mis on veel nõmedam). loomingut stiililiselt liigitada on tõesti nõme, kuna sel juhul tähendab sõna \"liigitada\" pigem \"piiritleda\". Ekile ytleks, et erandeid leidub alati ja need kinnitavad pigem reeglit.

                    mõelge nyyd natuke. kas inimene, kes kuulab van morrisoni, leonard cohenit ja Love\'i, Grateful Deadi (wow!), Belle & Sebastiani (mis on muuseas nii otseselt mõjutatud briti 60ndate hipi Donovanist, kui veel olla saab. ja Donovan oli teatavasti briti flowerpower suurim kuju. the brittish answer to Bob Dylan, aga see oli paras sitt muidugi) (nagu nt Mcnamara) võiks olla mingi suvaline kaak, kes sulle öösel vastu jalutab ja tahab sul näo sisse lüüa. võtke mõistus pähe!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Green Day\'

                      Algselt postitas Artur
                      yhtin Yheksa ja eki arusaamadega, ent see pole absoluutselt see, mida ma seletada yritasin, umbes selliseid vastukajasid isegi ootasingi, eriti yheksalt.
                      Aitäh Artur

                      ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.

                      Kui sa aru ei saa, siis ma niisama ironiseerin. Väidan endiselt, et inimesi selle järgi jagada, mis muusikat ta kuulab on tobe. Et see, kes kuulab Genialiste nagu mina on hirmus mönus tüüp ja see, kes Genialiste ei kuula ei ole üldse lahe tüüp. No ei ole nii noh, ei ole

                      Aasta album ongi Genialistid. Ja aasta lugu Genialistid - Sõbrad!
                      Mis te siis arvasite?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Green Day\'

                        ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.
                        senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Green Day\'

                          Algselt postitas Artur
                          ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.
                          senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
                          Ja see ei ole teps mitte seotud muusikalise maitsega vaid nende rullnokkade hallolluse puudulikkusega.
                          Harituse asi vöinii.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Green Day\'

                            Algselt postitas yheksa


                            Algselt postitas Artur
                            ..aga miks nii tobe näide mingite peksa saamiste ja kallale tulemistega? See on nii kole.
                            senikaua kui Sulle mingit kymnemehelist rullnokakampa vastu ei tule ja yks neist sulle niisama äkki litti silma alla ei anna, on see tõesti tobe näide... ja seda ei ole juhtunud mitte ainult minuga, vaid päris mitme väga hea sõbraga.
                            Ja see ei ole teps mitte seotud muusikalise maitsega vaid nende rullnokkade hallolluse puudulikkusega.
                            Harituse asi vöinii.
                            võin Jumala nimel vanduda, et yhtki viimase aasta jooksul Eestis toimunud tänavakallaletungi pole algatanud keegi, kelle muusikalised lemmikud on Bob Dylan, Leonard Cohen ja Van Morrison.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Green Day\'

                              Algselt postitas yheksa
                              Ja see ei ole teps mitte seotud muusikalise maitsega vaid nende rullnokkade hallolluse puudulikkusega.
                              Harituse asi vöinii.
                              muusikalise maitse kvaliteedi ja hallolluses olevate käärude arvu vahel on korrelatiivne seos. mõnes mõttes on see hea. saab lihtsamini hinnanguid anda.


                              loodan, et mcn ei hakka mind selle seisukoha eest materdama.

                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Green Day\'

                                Küsiks siia vahele rumala küsimuse. Kunagi sattusin sellisele leheküljele kus oli kõvasti eesti muusikat. Alla tõmmata ei saanud, kuulata küll. Aga mitte ei tule meelde kus see oli. Oskab keegi aidata?
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X