320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    "I intend to bring Billy in. But until i do, you can take your 500 dollars, shove it up your ass and set fire to it."
    Klassika on klassika.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      Ei tea kas viga on minus või milleski muus aga... Vaatasin Borati lõpuks ära. Ja ei naernud kordagi... Mingi hekte korraks muigasin kuid ei rohkemat. Et suht mõttetu film.
      Samas The Departed oli vägagi mõnus vaatamine ja vägagi meeldis. Lõpp oli kuidagi imelik, kuid nüüd peale paaripäevast seedimist ehk võib öelda et täitsa hea.
      olgem kristlased, vabandused on esitatud

      Kommentaar


        Algselt postitas zaz Vaata postitust
        Ei tea kas viga on minus või milleski muus aga... Vaatasin Borati lõpuks ära. Ja ei naernud kordagi... Mingi hekte korraks muigasin kuid ei rohkemat. Et suht mõttetu film.
        Jackass 2 on vel mõttetum
        Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



        Ken Lee tulibu dibu douchoo

        Kommentaar


          Jackass 2 on täitsa hea.

          Kommentaar


            Algselt postitas Rams Vaata postitust
            Jackass 2 on täitsa hea.
            Jackass The Movie oli ikka parem, naerda sai sitaks rohkem
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              Algselt postitas TheGunners
              Jackass 2 on vel mõttetum
              Algselt postitas Rams Vaata postitust
              Jackass 2 on täitsa hea.
              Algselt postitas TheGunners Vaata postitust
              Jackass The Movie oli ikka parem, naerda sai sitaks rohkem
              Hea väitlus! Meisterlik isegi!
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                Kui tööl/koolis/lasteaias midagi teha ei ole - Fear and Loathing in LV (olukordi kus raamat on väga hea ja selle pinnalt tehtud film samast klassist, ei ole IMHO eriti palju...):

                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Eile oli see film homokauboidest. Soovitan kõigil vaadata, homodele ja homofoobidele kohustuslik.

                  Ja siis see üleeilne film Eliisabetist oli ka nämma.

                  Filmisõber Kebab on rahul.
                  On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                  I don’t care what you think of me!
                  Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                  Kommentaar


                    Üleeile käisin kinos Ilmar Raagi "Klassi" vaatamas. Huvitav film oli. Filmi esimene pool oli väga hea, koolivägivald nii reaalselt kui olla saab. Peksmisstseenid läksid hinge, hakkas kahju nendest poistest. Aga tekkis küsimus kas tõesti on asi nii hull et kuskilt pole abi loota? Alates rannastseenist läks Raag minu arust üle piiri. Sealt maalt alates oli raske filmi tõsiselt võtta. See oli liiga absurdne minu jaoks. Ma kannatan igasugu asju vaadata, ebaterves huumoris olen pidev lugeja........aga selline asi ei sobi sellisesse filmi. Lõpp oli ka jama.
                    Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                    Kommentaar


                      Kust ma saan teada, millal esilinastub Grindhouse Maarjamaal? (imdb ja superkinod.ee abi ei pakkunud)
                      jokers to the right
                      clowns to the left of me

                      Kommentaar


                        Ei tea kas õige koht või pigem "toredaid linke", aga ma kunagi ei oleks arvanud et nad "Live and Let Die" klassikalises stseenis, kus Bond jookseb mööda alligaatoreid, tegelikult kasutasidki elus alligaatoreid. Igatahes üks kõvemaid stunte ever:

                        Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Mis kepp SubClub'iga on?
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Äkki pandi jälle piraatluse propageerimise tõttu kinni.

                            Kommentaar


                              Kooli ajal lasin ma kõik kirjandid ja esseed ühe jutiga sirrrdi valmis, ei lugenud harilikult ülegi. Läks läbi küll. Ainukesed asjad, mille kirjutamisega ma hiljem, juba peda ajal toppama jäin, olid kunstiteose analüüsid. No kuidas sa võtad kellegi maali v graafilise sarja juppideks lahti ja uurid ja puurid alt ja pealt? Asja kogu võlu läheb ju niimoodi kaduma.

                              Samamoodi alustasin peale '300' nägemist oma tagasihoidliku arvamuse kirjapanekut mitu korda. Lõpuks loobusin targutamisest. Mis pagana pärast ma peaks üritama rääkida, kuidas üks pilt seinal välja näeb või installatsioon töötab? Miks ma peaks üritama seletada, milline see '300' välja näeb? Kui sa pime pole, siis mine ja vaata. See film on puhas kunst. Visuaalselt. Vaata, kuidas kunstnik sulle ühte legendi jutustab. See on põrgumoodi kaunis. Kaunis kitš. Muu pole oluline. Punkt.

                              Agadeta päris muidugi ei saa. Ma pettusin natuke loo lõpus. See oli ootamatult lihtne ja valutu. Teenimatu selline. Ja ma sooviks, et Frank Miller pööraks soundtrackile sama suurt tähelepanu kui QT. Pildil peab ikka korralik raam olema. Aga sa ei saa tahta kõike korraga, eksole. Olen sellegipoolest anno 2007 esimest korda sügavalt ja täieliselt vaimustunud. 9/10
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Uuspõllust ei taha keegi eriti rääkida, ma vaatan. Ootasite wremjat ning isaamaalisi laule ja saite filmi, mis võiks näiteks stilistikalt vabalt olla soomlaste versioon Nipernaadist? Jaajaa. Ma olin ise ka filmi kestel segaduses ega teadnud, mida arvata. Kinost väljudes aga oli selge veendumus sees, et tegelikult - päris hää oli. Edasi võib tulla spoilereid, nii et loed omal vastutusel.

                                Üks harvu kordi, kus ma tahaks filmist asju ära võtta. Lõigata. Kärpida. Mõni 'sketš' langes ikka nii ansamblist välja, et piinlik oli. Sõdurid ja 'savipäts' näiteks. No milleks. Tõsiselt. Fakkseik. Ei saa olla, et aus ja korralik huumor vaheldub sellise pasaga.

                                Lisaks mõtlesin pikalt, milleks neid lendava tsirkuse laadseid odavaid kollaaže vahele vaja oli. Lõpuks otsustasin, et Uuspõld polnud nõus hobuse seljast kukkuma ja kõik kaskadöörid on Eestist Soome ehitusele tööle läinud; seega tuli see action-stseen animatsiooniga lahendada. Aga kuna 1 animatsioon keset filmi oleks imelik jäänud, lükiti neid ka ülejäänud filmi ulatusse. Briljantne, mis.

                                Naisküsimuse oleks ka pidanud teisiti lahendama. Mis tähendab lasi lõpuks Mirtelil lihtsalt Rigaga minema sõita?? Mingi side reaalsusega oleks võinud siiski säilida! Ükski normaalne Jan ei laseks Mirtelil lihtsalt minema sõita.

                                Aga muidu jah, päris hää oli. Ma usun, et järgmisel vaatamisel ei häiri enam ka eelmanitud asjad. Mäletan, et 'Vanad ja kobedad' tundus alguses halvima filmina ever, nüüd uuesti vaadates oli juba see 'vana hea eesti filmi' aura hakanud külge kasvama. Minu jaoks vähemalt. Ehk et paneme praegu 7,5/10.
                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                mirteli tisside eest annan juba 100 punkti
                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                tõestusmaterjali!
                                Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                                jäi kinno.
                                Algselt postitas mjkk Vaata postitust
                                huvitav, et mina, kes ma eesti filmi kaitseks tihti välja astun, ja täbaras olukorras alati head proovin näha, ei mõista üldse selle uuspõllu filmi ümber tiirlevat positiivset vastukaja.
                                kui ausalt öelda, siis pole ma mitte kunagi ühes filmis nii palju pettunud, kui lahkudes sellelt linastuselt.
                                asi on lihtsalt selles, et maimik ja tolk on head ja asjalikud mehed, ja sama võib öelda ka uuspõllu ja suurema (normaalse) hulga kohta neist, kes seal filmis osalesid - aga selle potentsiaali kasutamine jäi seekord pasaks mis pasaks. liiga mustvalge, liiga sõnumitu, liiga labane.
                                alates sellest, et filmil puudus justkui mingi psühholoogiline areng, puudus justkui sõnum, mida öelda taheti... mulje oli mingisugusest sketšikogumikust (nagu näiteks kasvõi selle filmi treiler), mis oli liiga pikkade juhtmetega (loe kõik see mis ekraanil 4-5 hea situatsiooni/olukorra vahel aset leidis) ühendatud. ja stiil oli ka amatöörlik, eriti tegijate eelmiste linateostega võrreldes.

                                ehk kunagi mu arvamus paraneb, aga hetkel ei näe ma küll, et võiksin anda rohkem kui üks, kaks või kolm punkti.
                                Algselt postitas lume Vaata postitust
                                No Uuspõllu film oli ikka hüper crap. Kogu filmi peale ehk kaks head repliiki.
                                Ootasin et no nüüd juhtub midagi, aga ei, enne pandi tuled põlema. 1/10.
                                Vabandan kohe alustuseks, et nii hulgi tsiteerin aga nõnna on vast kergem kogu pilti hoomata. Tuleb tunnistada, et nõustun pea kõigi eelkõnelejatega va lumega. OK, oli üsna crap mu jaoks aga mitte nii madala hinde vääriline. Mina kui väga harv kultuuritarbija ei tahaks üldse kunsti hindamise osas sõna võtta. Aga kui nüüd fitti arvustuse juurde tagasi tulla, siis ei saa mitte aru kuskohast sa selle 7,5 välja võlusid. Aga Janil säilis side reaalsusega ju 100% Naine helistas ja kõik laabus, oletatavalt. Nagu Jan´idel ikka.

                                Aga toon enda lühinägemuse filmi positiivsest ja negatiivsest küljest.

                                - Kaks kolmandikku filmist tundus kuidagi eriti sisutühi ja piinlikkust valmistav. Ropendamine. "Tulnukas" oli asi justkui ehedam ja löövam, siinkohal aga tõi vaid mõruda muige suule.

                                + Lõpuks ometi saan aru mida rahvas mõtleb oma kilomeetrite imemise, 200 naise ja prilli, lilla tuleviku jne-ga. Muusika. Üsna hea, või mis? And last but not least! Tuleb estoniga nõustuda.
                                Supplies!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X