320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    jäi kinno.

    Kommentaar


      Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
      jäi kinno.
      olete võitnud minu "Päeva parim ebaterve postitus" auhinna
      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

      Kommentaar




        .....
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          rida 8 koht 15

          Kommentaar


            Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
            olete võitnud minu "Päeva parim ebaterve postitus" auhinna
            ma nii tagasihoidlik ei oleks

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Aga muidu jah, päris hää oli. Ma usun, et järgmisel vaatamisel ei häiri enam ka eelmanitud asjad. Mäletan, et 'Vanad ja kobedad' tundus alguses halvima filmina ever, nüüd uuesti vaadates oli juba see 'vana hea eesti filmi' aura hakanud külge kasvama. Minu jaoks vähemalt. Ehk et paneme praegu 7,5/10.
              huvitav, et mina, kes ma eesti filmi kaitseks tihti välja astun, ja täbaras olukorras alati head proovin näha, ei mõista üldse selle uuspõllu filmi ümber tiirlevat positiivset vastukaja.
              kui ausalt öelda, siis pole ma mitte kunagi ühes filmis nii palju pettunud, kui lahkudes sellelt linastuselt.
              asi on lihtsalt selles, et maimik ja tolk on head ja asjalikud mehed, ja sama võib öelda ka uuspõllu ja suurema (normaalse) hulga kohta neist, kes seal filmis osalesid - aga selle potentsiaali kasutamine jäi seekord pasaks mis pasaks. liiga mustvalge, liiga sõnumitu, liiga labane.
              alates sellest, et filmil puudus justkui mingi psühholoogiline areng, puudus justkui sõnum, mida öelda taheti... mulje oli mingisugusest sketšikogumikust (nagu näiteks kasvõi selle filmi treiler), mis oli liiga pikkade juhtmetega (loe kõik see mis ekraanil 4-5 hea situatsiooni/olukorra vahel aset leidis) ühendatud. ja stiil oli ka amatöörlik, eriti tegijate eelmiste linateostega võrreldes.

              ehk kunagi mu arvamus paraneb, aga hetkel ei näe ma küll, et võiksin anda rohkem kui üks, kaks või kolm punkti.

              Kommentaar


                Kes küll suudab nii andekaid filme toota?!
                DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                AD e. Andekas Disainer...

                Kommentaar


                  No Uuspõllu film oli ikka hüper crap. Kogu filmi peale ehk kaks head repliiki.
                  Ootasin et no nüüd juhtub midagi, aga ei, enne pandi tuled põlema. 1/10.
                  "Good sex is like good Bridge: if you don't have a good partner, you'd better have a good hand." - Mae West

                  Kommentaar


                    "The Prestige" on küll korra juba eespool ära mainitud, aga ikkagi soovitan. Mitte päris nii hea kui "Memento", aga tunnet loob hästi. 8/10.


                    Ahjaa, no ei saa ütlemata jätta, et see "Revolver" ei kõlba isegi aja surnuks löömiseks kohe mitte. Pigem paneb pealkirjas mainit' eseme järele haarama. Guy, ole meheks, jäta see mõttetu naine maha - sa niipalju noor mees, äkki on lootust, et jõuad selliste pseudofilosoofiliste sajaseitsmest filmist mahavehitud ideedega käkkide asemel veel mõne hea filmi ka ikka teha. 2/10.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      ETV alustab kohe taanlaste dokumentaalfilmi "Surm jalgpalliväljakul" näitamist.

                      Kommentaar


                        Sai lõpuks ära vaadatud Batman Begins ja peab liituma kiidukooriga. Esimesest stseenist alates võõranduti eelnevatest teostest(mis oli loomulikult hea, sest "Batman and Robinis" pettusin juba 11 aastasena)näidates tumeda Gotham City asemel ilusat maastikku. Christian Bale põhimõtteliselt päästis selle tegelaskuju ja Michael Caine on viimase aja parim side-kick(Children of Men, Prestige, Batman Begins). Eriti tore oli tõdeda, et line "Call me/I'm/My Name is Batman" jäi sünniloo juures olemata. Ja muidu kiideti loo tõetruudust. Seda muidugi sinnamaani, kus nahkhiirmehe tekkimine on võimalik. 9.

                        Last King of Scotland sai ka Forest Whitakeri pärast ära vaadatud. Oli seda väärt. Aafrika diktaatori rolli pean mina suhteliselt lihtsaks ja Eamonn Walker "Lord of Waris" tundus vähe hirmsamgi, aga Foresti esitus aitas mõista paljuräägitud kunstist(ajalootunnid ja Hitler), millega diktaatorid panevad rahva ennast uskuma ja järgnema igale poole. Muidu see film erilist muljet ei jätnud. Võib-olla, kuna kõrvalosa seljatas peategelase. 7.

                        Inside Man on mul ka siin mainimata. Normalne ajatäide ilusa püändiga, aga mõistatuse edasiandmine oli kuidagi jama. Süvaanalüüsi pakkuda ei oska. 7.5

                        Kui juba Revolvri ümber juttu tehti, siis ka mina küsisin peale selle vaatamist valjult WTF. Imdb'st leidsin isegi mingi positiivse kommentaari, mis kutsus üles inimesi mõistmaks, et ka Richiel on õigus teha sügavamõttelisi filme. Mina mingit mõtet loomulikult ei leidnud ja seda õigust talle anda ei taha. Peaks selle asja režissööri kommentaariga üle vaatama, et peale seda ennast kõiketeadjaks kuulutada.

                        Edit: seda tahtsin ka mainida, et 300 esilinastub Plazas 23. märtsil
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas lennat Vaata postitust
                          ETV alustab kohe taanlaste dokumentaalfilmi "Surm jalgpalliväljakul" näitamist.
                          taheti vist head, aga kukkus välja kräpp. rohkemat ei viitsi midagi öelda. pask.


                          REVOLVER - täitsa pull. Nägin seda mingi ammu aega tagasi ja pean nüüd vist uuesti vaatama, sest teiesugused värdjad tulevad ütlema, et see film ei kõlba kuhugile.
                          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                            t teiesugused värdjad tulevad ütlema, et see film ei kõlba kuhugile.
                            Õu biheiv.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Sai täna siis "Epic Movie" ära vaadatud. Film on sisuliselt samas paadis Leslie Nielseni 2001: A Space Travesty-ga, st IMDB-s saab väga halbu hindeid ja õigustatult, aga päris mööda vaadata ei tasuks. Kes sellisest huumorist aru saab, sellel võib vahel päris lõbus olla, kuid ülejäänud on täiesti pettunud. Seega, igaüks läheb vaatama omal vastutusel.

                              BTW, pärast filmi jagas mingi mees fuajees autogramme. Kas kellelgi on infot kes see tegelane oli?

                              Kommentaar


                                Jack Blacki talendi suure austajana vaatasin ühtejutti ära kaks filmi, kus ta peaosas.

                                Kõigepealt 'Nacho Libre', hommage mehhiko wrestlingu-filmidele või midagi sellist. Ma ei ole viimatimainitutega eriti kursis, nii et see farss jättis mu mõnevõrra kõhklevale seisukohale. Või isegi lausa külmaks. Jacki roll, munk, kes orbudekodus kokkab ja samal ajal tema jaoks keelatud maadlejakarjäärist unistab (ja mille ta lõpuks ka täide viib) annaks nagu lootust päris hullumeelsele süžeele, paraku ei üllata see lugu millegagi. Etteaimatav algusest lõpuni. Paar head stseeni, kuid üldiselt vähenaljakas; ja kokkuvõttes liiga palju retuusides Jacki. 5/10

                                Teine tükk oli aga 'Tenacious D in 'The Pick of Destiny'', mõistagi siis Jacki ja tema hea sõbra Kyle'i ning nende 'maailma parima bändi loomise lugu'. Ühtlasi ei ole vist ka väga väär nimetada asja muusikaliks, sest päris suur osa dialoogist on laulmine. Või õieti rokkimine. Kõik Jacki enda kirjutatud, ja kellele vähegi Tenacious D istub, peab seda asja kindlasti kuulama. Sest see rokib, tõsiselt, kuradi andekas. Eriti hull on Saatanaga (Dave Grohl!) võistu laulmine lõpus. Ma juba otsin soundtracki. Lisaks Dave'ile võib vahepeal näha ka Diot ja Tim Robbinsit ja Ben Stillerit ja veel paari tuntud tegelast. Ahjaa, mingi stoori oli filmil tegelikult ju ka, aga see on nii mõttetu, et ei tasu mainimist. Polegi oluline, Jack rokib ülejäänud aja täiega! Yeah! 7/10
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X