320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    väga lahe oli kokkusaamine kohaliku farmeriga

    lihtsalt geniaalne
    Слава Україні! Героям слава!

    Kommentaar


      Tony vs. Paul

      5. min film, nähtaval ülevaloleval lingil.
      "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

      RocknRolla (2008)

      Kommentaar


        käisin vaatamas rat-a-tu-ii-d
        ainuke asi mis meeldis oli lühimutlikas enne filmi algust
        see tulnukate värk
        lihtsalt ei saa naeru kinni pidada
        netist kuskilt ka seda saab?
        Слава Україні! Героям слава!

        Kommentaar


          Sügisball. Üle väga pika aja tundsin ennast kinos hästi. Väga hea film.
          Sopranod. Kõige viimane osa. Hea, et otsad lahti jäid, kolme aasta aasta pärast teevad ehk veel mõne hooaja.
          Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

          Kommentaar


            Sügisball oli minu silmis ikka suht mõttetu ja veniv film. Kusagil oli kirjutatud, et selles filmis on tunda mingit "Tarantino joont" aga mina küll seda ei tajunud. Eks arvamused on erinevad.
            Joga Bonito!!!

            Kommentaar


              ma olin küll meelivalt üllatanud...väga meeldis lausa, aga algus oli natuke nõrk, ei saanud korralikult vedama end.

              aga miks üldse kinno minna, kui kriitikud teevad selle sinu eest ära.

              Kommentaar


                Vaatasin ka "Sügisballi" lõpuks ära. Ja see oli esimene hea Eesti film, mida ma oma elu jooksul nägin. Väga mõjuv oli.

                Kommentaar


                  Superbad on väga väga naljakas film. seda muidugi inimesele kes oskab sellist labast huumorit hinnata ja mitte inimesele kes loodab sellisest filmist mille pealkiri on Ülikõva leida midagi sügavasisulist. igatahes kinosaalis istunud inimesed naersid filmi algusest kuni lõpuni. ise pole nii palju vist kunagi kinos naernud. parim teenager-komöödia üle aastate.

                  PS. see tegelane Evan on Jürgen Veberi 100%-line koopia

                  Kommentaar


                    Algselt postitas daywalker Vaata postitust
                    Sügisball oli minu silmis ikka suht mõttetu ja veniv film. Kusagil oli kirjutatud, et selles filmis on tunda mingit "Tarantino joont" aga mina küll seda ei tajunud. Eks arvamused on erinevad.

                    sattusin selle üpris vana kommentaari otsa, aga ei saa siiski jätta küsimata, et kuskohast sa seda Tarantinoga võrdlemist lugesid?? anna link või midagi.


                    film ise on vaieldamatult parim eesti film, mida ma näinud olen, ning see Tarantino oli ka ilmselt hoopis midagi Tarkovskitaolist. eriti-eriti lahe oli, et film lõppes Grünbergi Ball'iga.
                    «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                    «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                    Kommentaar


                      kusagil oli nii kirjutatud. Ei mäleta enam kus kahjuks.
                      Joga Bonito!!!

                      Kommentaar


                        käisin esmaspäeval superbadi vaatamas
                        nii palju naeru pole ikka väga ammu saanud
                        aga....
                        minu ees istusid kullamäe ja talts
                        igatahes nemad ei naernud ja tunni pärast olid nad juba läinud
                        Слава Україні! Героям слава!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                          minu ees istusid kullamäe ja talts
                          igatahes nemad ei naernud ja tunni pärast olid nad juba läinud
                          Eesti sportlastel on mõistus peas. Shokk.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Vaatasin filmi Shooter, mulle melldis väga. Sellist inteligentset põnevust on alati lahe vaadata, soovitan.

                            Kommentaar


                              vaatasin ära keskööfilmide klassiku Pink Flaminos. võin lubada, et enamik teist ei ole nii haiget filmi oma elus näinud. selle kõrval kahvatub ka näiteks Jodorovsky ning Lynch on lausa poisike. seda küll siis kõigest haiguse skaalal.
                              kui tõmbate, siis võtke selle 72 aasta linarõveduse 97 aastal ülesputitatud versioon, saate parema heli ja pildi.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                Algselt postitas rohelineKonn Vaata postitust
                                vaatasin ära keskööfilmide klassiku Pink Flaminos. võin lubada, et enamik teist ei ole nii haiget filmi oma elus näinud. selle kõrval kahvatub ka näiteks Jodorovsky ning Lynch on lausa poisike. seda küll siis kõigest haiguse skaalal.
                                kui tõmbate, siis võtke selle 72 aasta linarõveduse 97 aastal ülesputitatud versioon, saate parema heli ja pildi.
                                Kanaseksistseen oli üsna kuri. Vaesest kanast ei jäänud vist suurt midagi alles. Samas 72. aasta variandis leidus selline suurepärane laul nagu Frankie Lymon & The Teenagersi I'm Not a juvenile Delinquent

                                Kommentaar

                                Working...
                                X