320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide, kas ma olen ainuke, kellele on jäänud viimasel ajal selline mulje, et IMDB's on filmid suht tihti kõvasti üle hinnatud? Vanasti oli ikka 7.0 kandis hindega film suht kindel hea vaatamine. Viimased minu kaks vaadatud filmi on aga olnud küll päris heade reitingutega aga sisult ikka suht lahjad (Hancock 6.7 ja Forgetting Sarah Marshall 7.6).

    Seriaalidest rääkides, siis täna hakkab Sub TV pealt jooksma The Black Donnellys. IMDB hinne on 8.8 ja seekord tundub, et tegu on millegi päris asjalikuga, saab näha...
    Joga Bonito!!!

    Kommentaar


      Forgetting Sarah Marshall on üks parimaid komöödiaid ever
      M.O.T.T.
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas daywalker Vaata postitust
        Forgetting Sarah Marshall
        Mulle meeldis see keskmisest päris palju rohkem. Üsna eluline huumor. Ja see Kunise-plika on muidugi tütarlapsest suurepäraseks naiseks sirgunud.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          Algselt postitas daywalker Vaata postitust
          Seriaalidest rääkides, siis täna hakkab Sub TV pealt jooksma The Black Donnellys. IMDB hinne on 8.8 ja seekord tundub, et tegu on millegi päris asjalikuga, saab näha...
          Nähtud. Oli hea vaatamine. Kahjuks tehti seda vaid üks hooaeg, oleks vöinud pikemalt.

          Kommentaar


            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
            Nähtud. Oli hea vaatamine. Kahjuks tehti seda vaid üks hooaeg, oleks vöinud pikemalt.
            See on mul umbes aasta niisama istunud kataloogis. Kas seal on mingi loogiline lõpp ka või lõppes just nii, et peaks teine hooaeg tulema? Kui sitt lõpp on, siis äkki ei taha vaadata.
            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

            Kommentaar


              Sai täna neljandat korda Wild Hogs läbi vaadatud, päris normalja

              Kommentaar


                Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                Sai täna neljandat korda Wild Hogs läbi vaadatud, päris normalja
                Wild Hogs oli jah suhteliselt normaalne film, aga mul oli nii, et kui ma esimest korda vaatasin, siis nagu ei pannud kõike tähele ja siis tundus suht mõttetu, aga teisel korral korralikult vaadates tundus suht hea. Ei, mehed nalja oskavad teha.
                Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
                Algselt postitas taku*
                Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                  Kas mõni neist saadetest kõlbab vanemale inimesele vaadata? Ma ei ole aastaid enam suutnud ühtegi jänkide sarja jälgida.
                  Aitäh hea küsimuse eest.

                  Sulle pakuks ma seriaali "Generation Kill" (wiki, IMDB, ametlik), mis on umbes nagu kultusseriaal "Band of Brothers". Neist viimane jooksis kunagi ETVl. Loodetavasti nägid. Kui ei ole näinud, siis laenuta. See on tõesti suurepärane.

                  Kahjuks on sul see märuli-argument, kuid siiski kuuluks selle kõrvale/alla "The Wire" (wiki, IMDB, ametlik). Maailmas üldiselt tundmatu, kuid paljude minu jaoks oluliste isikute jaoks väga kõrgelt hinnatud. See on küll politseiseriaal, kus iga hooaeg on mingi täiesti uue vaatenurga alt. Lisaks vajab selle vaatamine minu hinnangul korralikku keskendumist ja niisama üle kulmu ei lähe.

                  Huvitavad peaks olema ka mõned uued seriaalid, mis kohe-kohe välja tulevad nagu "Raising The Bar" (IMDB) ja "Fringe" (wiki, IMDB), millest esimene tundub olevat päris hea mõttega.

                  Komöödiatest tõstaks esile "Everybody hates Chris" (wiki, ametlik) ja "How I Met Your Mother" (wiki, ametlik), kuid need on väga spetsiifilised komöödiad ja ei pruugi absoluutselt meeldida. Mulle aga lõõgastuseks sobivad. Briti naljadest käib siia ritta ka äsja alustanud "How Not To Live Your Life" (wiki).

                  Selline pisike ülevaade siis. Äkki midagi ikka leiad.
                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    üks kreisimaid brittide sarju on Little Britain

                    karm briti tipp absurdihuumor

                    suvaline näide

                    Kommentaar


                      Vene kinodes jookseb "must see" film (kui sa just pole Commandot näinud), täpsemat infot filmi süzee kohta leiad siit http://sloleht.ee/index.aspx?id=295092 Just nagu 2 tilka vett
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Martin Vaata postitust
                        See on mul umbes aasta niisama istunud kataloogis. Kas seal on mingi loogiline lõpp ka või lõppes just nii, et peaks teine hooaeg tulema? Kui sitt lõpp on, siis äkki ei taha vaadata.
                        Pagan, püüan praegu meenutada, aga mitte ei meenu. Vist jäi ikka mingi lahendust nö öhku rippuma. Ma olin üsna löödud infost, et nad seda sarja ei kavatse jätkata, st küllap jäi poolikuks. Vist!

                        Aga mcnamara, sa vanakoolimees, sel ajal kui sa noor olid, siis oli popp seriaal Beverly Hills 90210 - see sai nüüd järje, noorte rikkurite seltsielu on taas teleekranidel Isegi möni tegelane on sama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Aga mcnamara, sa vanakoolimees, sel ajal kui sa noor olid, siis oli popp seriaal Beverly Hills 90210 - see sai nüüd järje, noorte rikkurite seltsielu on taas teleekranidel Isegi möni tegelane on sama.
                          Kahjuks ma olen vanem veel.
                          Aga Martinile tänu põhjaliku ülevaate eest. Uurime.
                          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                          Kommentaar


                            Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                            Kahjuks ma olen vanem veel.
                            Aga Martinile tänu põhjaliku ülevaate eest. Uurime.
                            mina olin noor, kui ajakiri Põhjanael kirjutas, et Brandon Walshi kehastanud tüüp saavat palju igavamaid fännikirju, kui näiteks saab Dylanit kehastand Luke Perry. Jason Priestley oli see Brandon jah?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                              Kahjuks ma olen vanem veel.
                              Aga Martinile tänu põhjaliku ülevaate eest. Uurime.
                              SA OLED 35-AASTANE! 35!!! NOOR INIMENE!!! AUSALT!!!

                              Kommentaar


                                mcn on dallase ja dünastia põlvkonnast

                                Kommentaar

                                Working...
                                X