320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Requiem for a dream.

    Kommentaar


      Algselt postitas Cule Vaata postitust
      Requiem for a dream.
      selle sü˛ee on sama ettearvatav, kui steven seagali filmidel. mulle ültse ei meeldinud.

      a muidu käisin ma täna burn after readingut vaatamas, mis siin teemas mcnamara suht ükskõikseks jättis. mulle meeldis see tohutult, parim kinoelamus peale eelmist coenite üllitist. nii ilus, elegantne ja väga laheda huumoriga. kasvõi juba see, kuidas clooney masinat ehitab, seda demob ja pärast... priceless.

      what the fuck!
      Jack of all trades, Master of nuns

      Kommentaar


        SEED.
        Haiglaslt häiriv film.Ligi kolm minutit kestev pea tükeldamine jne.
        Treiler: http://www.youtube.com/watch?v=jDrbMbl-jVk

        Kommentaar


          Algselt postitas präänik Vaata postitust
          Keegi mingit head draamat oskaks soovitada, mida vaadata? Selline tuju on, aga ei oska midagi kohe vaadata. "I'm Not There" sobiks, aga seda olen mingi 6 korda näinud.
          Crash oli hea draama.
          AILTON

          Kommentaar


            Detsembrikuumus ja uus Bond on mõlemad päris korralikud põnevikud. Esimene Eesti taset arvestades korralikult tehtud, heade näitlejate ja normaalse stsenaariumiga - propagandatükikesed mind väga ei häirinud, sest filmi võis vaadata ka hoopis teisest vaatenurgast. Näiteks mõtiskledes mässu ja mässajate vältimatusest mõnel ajahetkel.
            Detsembrikuumust selle õudse teles jooksva seriaaliga üldse võrrelda ei saa. Viimane on filmiga võrreldes puine, odav ja jube halvasti kirjutatud.
            Aga Bond meeldis sellepärast, et seal polnud midagi üleliigset. Kõik tavapärased frantshiisi elemendid kenasti esindatud. Ei midagi ülepakutut, lolli möla ja sentimentaalitsemist ka üpris vähe. Kes ootab klassikalist Bondi, see selle saabki.
            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

            Kommentaar


              Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
              Viimane on filmiga võrreldes puine, odav ja jube halvasti kirjutatud.
              ei saa ka mina aru selle sarjaga kaasnevast haibist. neljapäeval juhtusin esimest ja viimast korda vaatama, kuid üle 15-20 minuti ei kannatanud välja. selle sarja rahade eest oleks võinud kasvõi kõrgema samba ehitada või KLFi teha.

              Kommentaar


                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                Kes ootab klassikalist Bondi, see selle saabki.
                Say what!!!!!!!!?!??!?!!?!

                ERROR, ERROR, ERROR.
                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                Kommentaar


                  Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
                  ei saa ka mina aru selle sarjaga kaasnevast haibist. neljapäeval juhtusin esimest ja viimast korda vaatama, kuid üle 15-20 minuti ei kannatanud välja. selle sarja rahade eest oleks võinud kasvõi kõrgema samba ehitada või KLFi teha.
                  mina vaatan seda ilusate inimeste pärast.

                  Kommentaar


                    mina tahan sealt saada seda ajastuhõngu
                    jah, ma armastan seda!
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Ma ei saa aru teie virinast Tuulepealse maa kohta. Hea seriaal on ju. Pealekauba selline meeldiv ajalootund. Rohkem Eesti ajalugu käsitlevaid seriaale, kordades parem kui Kodu keset linna.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                        Aga jah, dannar, ajakirjaniku mulle Gomorra infot, kui suudad.
                        Ei jõudnud enam oodata. Polnud päris see, mis ma ootasin, aga hea tükk ikka. vastupidiselt ristiisa-glämmile veidike ka selliste organisatsioonide igapäevast sappi ja mõju ühiskonnale.
                        jokers to the right
                        clowns to the left of me

                        Kommentaar


                          Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                          Ma ei saa aru teie virinast Tuulepealse maa kohta. Hea seriaal on ju. Pealekauba selline meeldiv ajalootund. Rohkem Eesti ajalugu käsitlevaid seriaale, kordades parem kui Kodu keset linna.
                          Väidaks sama. See kes ei tea Meie Isamaa ajaloost mitte kottigi, saab ilusa ülevaate vabaks v6itlemisest kuni uuesti vabaduse kaotamiseni. Kes ajalooga kursis, see saab lihtsalt asja filmina nautida ja tunnike nädalas pole just palju paluda?
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                            Ma ei saa aru teie virinast Tuulepealse maa kohta. Hea seriaal on ju. Pealekauba selline meeldiv ajalootund. Rohkem Eesti ajalugu käsitlevaid seriaale, kordades parem kui Kodu keset linna.
                            Mina küll kohutava dialoogi ja puiste näitlejatega ajalootundi ei vaja. Aga olgu mis ta on - võrdluses profitasemel tehtud Detsembrikuumusega paistab eriti kahvatu. Ega ma rohkem tahtnudki öelda - see on filmiteema ometi.
                            the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                            because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                            Kommentaar


                              mis on "kohutav dialoog"? kas see ei ole mitte sama, kui öelda "halb film" või "hea film"?

                              mis sind häirib?
                              It\\\'s always better on holiday...

                              Kommentaar


                                ühtede parimate noorema generatsiooni eesti näitlejate "puisteks" nimetamine on samuti muhe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X