320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Öösel vastu eilset ETV-st nähtud All the Invisible Children oli tõeline elamus.
    7 liigutavat lühifilmi maailma lastest erinevatelt autoritelt, kelle hulgas näiteks Kusturica, Katia Lund ja John Woo.
    Kogu kraam vajas pärast ligi pooletunnist sigaretiga seedimist köögiaknal, enne kui ma magama sain mindud.
    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

    Kommentaar


      Detsembrikuumust on keegi näinud?

      Kommentaar


        Algselt postitas cannuman Vaata postitust
        Detsembrikuumust on keegi näinud?
        jees, jees. näind

        Kommentaar


          oli hea? tasub kinno ronida?

          Kommentaar


            Sai ka käidud vaatamas. Oleks võinud olla veits sügavam, aga samas ei kahetse, et vaatamas sai käidud.

            Soovitan minna.
            Lõvi helistab põlevale ringile:
            «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

            Kommentaar


              Ääretult naiivne, tisse ei näe, aga samas oli lihtne vaadata.

              Kommentaar


                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                Ääretult naiivne, tisse ei näe, ...
                Ehk siis selle nurga alt vaadates võrreldes filmiga "Mina olin siin" jama, jah?
                May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

                Kommentaar


                  Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                  Ehk siis selle nurga alt vaadates võrreldes filmiga "Mina olin siin" jama, jah?
                  ikka. Aga tglt oli Mina olin siin parem. Seal oli mingitki ehedust, aga Detsembrikuumus oli lihtsalt popkornine meelelahutus. Ääretult stereotüüpsete tegelastega (kuulake kasvõi heade ja halbade kõnemaneeri erinevust).

                  Kommentaar


                    ei maksa siiski unustada, et detsembrikuumuses oli tahapanu.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas kyps Vaata postitust
                      ei maksa siiski unustada, et detsembrikuumuses oli tahapanu.
                      kui seda vetsus riietega müttamist mingiks eri panoks nimetada saab. Aga nad tegid seda loomalikult, peategelased oleksid baldahhinil ja saja küünlaga asja romantiseerind.

                      Kommentaar


                        Mitte loomalikult vaid töölisklassile kohaselt askeetlikes tingimustes, ilma liige ilustamiseta.

                        Ma nüüd täpselt ei mäletagi, aga kas mitte Liisi ja Sergo vaheline Pariisi teemaline vaidlus ei lõppenud kah ilma küünaldeta suguaktiga?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kyps Vaata postitust
                          Mitte loomalikult vaid töölisklassile kohaselt askeetlikes tingimustes, ilma liige ilustamiseta.

                          Ma nüüd täpselt ei mäletagi, aga kas mitte Liisi ja Sergo vaheline Pariisi teemaline vaidlus ei lõppenud kah ilma küünaldeta suguaktiga?
                          aga see-eest heledates riietes ja valguses. mitte kuivkäimla seina vastas.

                          Kommentaar


                            Nii palju oli ühist, et mõlemad paarid asusid koidikul asja kallale ja ei mallanud õhtuni oodata, kui küünlad oleks mingit effekti andnud.

                            Mina olin siinis oli tahapanu ajal pahal poisil kah vist valge maika seljas ja akt toimus sillerdava hommikupäikese valguses?

                            Kommentaar


                              Keegi mingit head draamat oskaks soovitada, mida vaadata? Selline tuju on, aga ei oska midagi kohe vaadata. "I'm Not There" sobiks, aga seda olen mingi 6 korda näinud.

                              Kommentaar


                                Elizabethtown
                                American Beauty
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X