320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas fitti


    ETVst praegu \'Kurjus\'. Raamat oli väga hää, ehk on filmgi.
    Või siis mitte. Film võrreldes Guillou raamatuga on nagu jalutuskäik pargis vs. Erna retk. Kogu see kasvav pinge ja koolis valitsev õõv, vaimse ja füüsilise piinamise masendav möödapääsmatus, peategelase pidev sisemine võitlus vägivallast hoidumiseks ja sellele paratamatult järgnevate kaklusstseenide naturaalne ja ihukarvasid püstiajav graafiline kirjeldus - kõik on linaversioonis kadunud. See on lihtsalt pisut tavapärasest teravam noortefilm, lugu perses koduga poisist, kellel uues koolis tuleb enda eest seista. That\'s about it. 6/10
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Algselt postitas fitti Vaata postitust
      Kuna mul kodus on arvutikino teadmata ajani kinni mis kinni, käisin üle pika aja päris kinos. Teemaks pöffil nägemata jäänud \'Kiss Kiss, Bang Bang\'.

      [SPOILERID]
      Leidsin ka sellise filmi kuhu tudengipäevade raames enda aega investeerida. Milleks õppida inglise keele tööks, mis toimub samal kalendripäeval kell 8.30, kui öösel kinno minna ning enne seda poistega palli taga ajada.

      Väga lahe ja meeldivalt tempokas film oli. Mina lahterdaks sellise filmi komöödiaks. Sõna komöödia eeldab, et ma naeran millegi peale ja enamus seda lahterdust kandvad filmid sellega piisavalt hästi hakkama ei saa(nimu puhul; nimetan neid klounaadiks). Nagu fitti ütles, siis ka minul olid omad kohad, kus naersin. Ja minu kõrval istunud neiul olid jällegi sootuks teised kohad. Ma naersin loomulikult häälekaimalt soorolle käsitlevate naljade üle; kõrval olnud neiu turtsatas võimsaimalt kui peakangelane sillalt kukkudes surnu käest kinni haaras.

      Mulle käis see jutlustaja damage control hetketi närvidele. Aga muidu oli väga viis. See stseen, kus Harry peale ülicooli dialoogi vastu nosplit saab oli andestamatult hea. Hindeks panen 8. Mingi asi häiris mind veel, mida ma meenutada ei suuda.

      Täna on programmis Lucky Number Slevin, mida julgen ka soovitada. Pole nii must huumor aga lool on värvi. Ka seal oli üks kustumatu stseen minu jaoks, aga seda ette laulma ei hakka. Arvatavasti olen siin teemas seda varem ka käsitlenud. Muuseas kas mina ei oska uut otsingusüsteemi piisavalt hästi kasutada või oli vana parem? Pidin fitti posti leidmiseks vana kasutama, sest see annab posti kuupäeva ka ja siis saab ilusti üles leida, ilma et peaks kogu teema läbi sirvima.

      Kui kedagi huvitab siis inglise keele kontrolltöö läks nässu, sest lugesin ülesande juhendit valesti...

      Kas alamfoorumi moded ei viitsi paremad teemad üles otsida ja stickyks teha?
      jokers to the right
      clowns to the left of me

      Kommentaar


        Algselt postitas Jasper Vaata postitust
        [SPOILERID]
        Muuseas kas mina ei oska uut otsingusüsteemi piisavalt hästi kasutada või oli vana parem? Pidin fitti posti leidmiseks vana kasutama, sest see annab posti kuupäeva ka ja siis saab ilusti üles leida, ilma et peaks kogu teema läbi sirvima.

        Kas alamfoorumi moded ei viitsi paremad teemad üles otsida ja stickyks teha?
        eksole, saasta produtseerimine tundub mõnele tore ja siis peabki aifo folgi teemat 15.lk-lt otsima (mida isegi vanas foorumis, kus OT oli kaheks jaotatud, polnud asjalike teemade hulgas)

        aga- leidnud otsingu abil vajaliku postituse, klõpsad lihtsalt lingile
        Vastus teemale \'Film\' ja sind visatakse hoobilt õigele lehele, isegi õige postituse juurde,
        hoopis vana süsteem oli ebamugav, mida tuli vajaliku kuupäevani leidmiseks 2 lk kaupa läbi lapata

        Algselt postitas fitti Vaata postitust
        Kuna mul kodus on arvutikino teadmata ajani kinni mis kinni, käisin üle pika aja päris kinos. Teemaks pöffil nägemata jäänud \'Kiss Kiss, Bang Bang\'.
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


          Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
          eksole, saasta produtseerimine tundub mõnele tore ja siis peabki aifo folgi teemat 15.lk-lt otsima (mida isegi vanas foorumis, kus OT oli kaheks jaotatud, polnud asjalike teemade hulgas)

          aga- leidnud otsingu abil vajaliku postituse, klõpsad lihtsalt lingile
          Vastus teemale \'Film\' ja sind visatakse hoobilt õigele lehele, isegi õige postituse juurde,
          hoopis vana süsteem oli ebamugav, mida tuli vajaliku kuupäevani leidmiseks 2 lk kaupa läbi lapata
          Asi oli tõesti minu oskustes uut süsteemi kasutada. Loomulikult on see uus parem. Et teised saaksid mu lollusest õppida siis mainin, et otsides saab ära märkida: kas otsid posti või teemat.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Postimees avaldab tõde filmide pihta.

            Kümme parimat autofilmi läbi aegade
            Miks on selles nimekirjas Cars?
            Ja kus on Gone in 60 Seconds uusversioon?

            ps kuidas ma saan linki normaalselt panna? Nii, et toda läbu foorumisse näha poleks, oleks vaid see artikli pealkiri?

            Kommentaar


              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              Miks on selles nimekirjas Cars?
              Ja kus on Gone in 60 Seconds uusversioon?
              Sest tegu on imbukollidega. 'Samal põhjusel ei pääsenud tabelisse 1968. aastal valminud «Bullitt», kuna seda filmi ei muuda heaks ei peaosaline Steve McQueen ega Ford Mustang Fastbacki sama aasta mudel.'. No mis jutt..

              Kusjuures, kui seal mainitakse kihutamisstseenide-topi, siis kunagi MOVIES.ee-päevil selline asi ka koostatud. Ei suuda enam kõiki meenutada, aga nt. seesama Bullitt, Smokey, uus 'Gi60S', 'Taxi' ja 'Ronin' olid kindlasti sees.

              Algselt postitas yheksa Vaata postitust
              ps kuidas ma saan linki normaalselt panna? Nii, et toda läbu foorumisse näha poleks, oleks vaid see artikli pealkiri?
              Tee lingi 'pealkiri' aktiivseks (vali hiirega välja) ja kliki maakeraga ikoonil, tekkinud kastikesse pasteeri URL. Lihtne!
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Bad Boys 2
                jokers to the right
                clowns to the left of me

                Kommentaar


                  Eriti koomiline on panna sinna toppi sisse F&F ja siis mainida Smokey and the Banditi väljajätmise põhjusena "filmil peab olema kunstiline väärtus". Blaah.

                  PS juhiks veel tähelepanu sellele, et ärge suunake oma pahameelt Postimehe, vaid lehekülje Edmunds.com pihta, kust antud nimekiri võetud on. see on puhas autosait, olekski palju tahta, et nad filminduses sama adekvaatsed oleksid.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    PS juhiks veel tähelepanu sellele, et ärge suunake oma pahameelt Postimehe, vaid lehekülje Edmunds.com pihta, kust antud nimekiri võetud on. see on puhas autosait, olekski palju tahta, et nad filminduses sama adekvaatsed oleksid.
                    Kui see oli vihje mulle, siis tiitli 'imbukoll' omistasingi edmunditele.
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      see nn "autosait" peab koosnema vist küll ainult tuuningupededest, kui nad mõlemad Italian Job'id on kõrvale jätnud.
                      «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                      «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fitti Vaata postitust
                        Kui see oli vihje mulle, siis tiitli 'imbukoll' omistasingi edmunditele.
                        Ei olnud .

                        Aga mis veel filmidesse puutub, siis kes tahab head möllu näha, minge vaadake "Cranki". Täiesti pretensioonitu, kuid (või õigemini just sellepärast) kuradima lõbus film. Ilusaid autosid on ka, Riviera näiteks .
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Viimastel aastatel olen väga hakanud austama filme, kus peaosa mängib Denzel Washington. Kohe täitsa ausalt ütlen, et ei ole veel näinud filmi temaga peaosas, mis peale ei läheks. Sedakorda vaatasin ära selle aasta linateose 'Inside Man'. Kaasa teevad ka Clive Owen ja Jodie Foster. Taaskord ei pidanud ma pettuma, jäin nähtuga väga rahule, ikka väga rahule kohe.

                          On kellegil mõni film Denzeliga peaosas veel välja pakkuda, mida kindlasti peaks nägema? Training Day, Man on Fire, John Q, Remember the titans, the bone collector ja mõned veel on igatahes ühtedeks lemmikuteks saanud. Ons keegi ehk näinud filmi 'The Manchurian Candidate'? On ka vaatamist väärt?

                          Kommentaar


                            Nähtud. Kui mingi cover on tehtud kas siis vanast filmist või raamatust, siis see ei saagi kehv olla. Täitsa OK..Ja seda filmi sa ka ei maininud, kus ta Eva Mendezega koos mängs- see oli ka väga hea.

                            Aga momendil on kaks täiesti uut tulijat - Kisses and Karums ja Brick - ilma staarideta madala eelarvega filmid, aga väga nauditavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                              Ja seda filmi sa ka ei maininud, kus ta Eva Mendezega koos mängs- see oli ka väga hea.
                              jajah, 'Out of Time' ju selle nimi. oli jah hea.

                              Kommentaar


                                "The Hurricane" vaata samuti ära, kui pole veel näinud. Raudselt Denzeli üks võimsamaid rolle. Tegelikult ta oleks pidanud juba selle eest Oscari saama, aga tema õnnetuseks oli tol aastal nominentide hulgas ka keegi kodanik Kevin Spacey (hint: Lester Burnham)...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X