320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Sa näed esimest korda Euroopas tehtud filmi?
    kle ega ma eriline euroopa filmide fänn ei ole jah.aga mis on selle filmi point?mitte ei saa aru
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Sügisball on nagu suht mõttetu. No ma ei tea, mulle küll ei tundu, et tegu millegi heaga oleks.
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        aga mis on selle filmi point?mitte ei saa aru
        Taavi Eelmaa erekteerunud peenis.
        Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gairi
          On see "Mina olin siin" ka hea film? Sain endale jõuludeks ja mõtleisn täna vaadata.
          Kui sa seda teemat vaatad, siis ega sa eriti negatiivset vastukaja vist ei leia. Ülihea eesti film, imo.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasper Vaata postitust
            Kui sa seda teemat vaatad, siis ega sa eriti negatiivset vastukaja vist ei leia. Ülihea eesti film, imo.
            täis duubel

            Kommentaar


              Algselt postitas Shermann Vaata postitust
              Puhkuse ajal olen ära jõudnud vaadata 3 filmi:Kõigepealt "Mina olin siin". Mitte ühtegi kriitilist sõna. Perfektne!. Minuarvates üks parimaid Eesti filme koos "Klassi" ja "Nimed Marmortahvlil". Teisena nägin ära "Black Hawk Downi", mis oli mõnusalt põnev ja pikk. Ja eile õhtul vaatasin filmi "Burn After Reading". 0 punkti kümnest. Üks sitemaid filme, mida ma näinud olen. Pidi olema komöödia, aga ma küll ei mäleta, et ma oleks naerda saanud.
              Oot-oot, see ei olegi naljaga tehtud post? Et "Nimed marmortahvlil" on sinu meelest Eesti parim film ja "Burn after reading" täielik saast? Naljakas.

              Kommentaar


                No aga pole viga. Igaühele ikkagi oma. Budulojustele ja tjorvenitele tuleb täna öösel telkust näituseks paljulubava pealkirjaga tükk 'Santa with muscles'. Peaks olema suht mõistetava poindiga film. Ka teile, poisid! Püsige üleval ja ootan homme hommikul teie tavapäraseid mõttetihedaid arvustusi.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Algselt postitas fitti Vaata postitust
                  No aga pole viga. Igaühele ikkagi oma. Budulojustele ja tjorvenitele tuleb täna öösel telkust näituseks paljulubava pealkirjaga tükk 'Santa with muscles'. Peaks olema suht mõistetava poindiga film. Ka teile, poisid! Püsige üleval ja ootan homme hommikul teie tavapäraseid mõttetihedaid arvustusi.
                  imdb.com`is filmil lausa 2,0 punkti. Kurat, ma polegi vist ühtegi imdb bottom 100 tabelis olevat filmi näinud, peaks ka vist end neljani üleval hoidma.

                  Kommentaar


                    Kiss Kiss, Bang Bang - läbinisti nauditav linateos.

                    TV 1000 Premium - viasati üks vähestest plussidest.

                    Kommentaar


                      Vaatasin Kurosawa 7't Samuraid.Väga väga hea oli.Kuigi vahepeal tundus vähe komöödia(eriti stseenid Kikuchiyo'ga, kes oli üks veidramaid karaktereid keda ma filmides olen näinud) moodi olevat rohkem kui draama vms ta tahtis olla.Aga üldiselt oleks IMDB ratinguga päri ja annaks filmile 9/10.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                        kle ega ma eriline euroopa filmide fänn ei ole jah.aga mis on selle filmi point?mitte ei saa aru
                        Näidata elu sellisena nagu ta päriselt on, mitte nii nagu Hollywood meile turustada tahab. Igapäevase Ameerika saasta vaimsed ohvrid ei saa sellest lausest muidugi aru.
                        Mitte, et ma ise "Sügisballi" nautinud oleksin. Ei pakkunud loodetud elamust. Pigem oli juba N. ajast tuntud raskepärases vaimus tehtud tüüpiline Eesti film.
                        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                        Kommentaar


                          Ootasin, et keegi teine siin Rocknrolla-st märgi maha paneks, aga seda ei näi juhtuvat ... Ise suurt elamust ei saanud, aga jäin rahule. Võib-olla sellepärast, nagu üks kaaskülastaja mainis, et film läks vahepeal jube aeglaseks ja jääb alla Ritchie paremikule. Siiski mingi 7 viskaks teele, sest asi liigub õigesse suunda tagasi ja Thandie Newton oli oma tegelaskujus ülim seksapiilsus.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                            jääb alla Ritchie paremikule.
                            Meil oli sõbraga tolle ärrasmehe teemadel jällegist arutelu, noh suhteliselt samadel teemadel, nagu peale Revolvrit. Kahjuks ei olnud see jälle mina, kes selle teooriaga välja tuli, aga mida rohkem ma sellele mõtlen, seda enam ma sellesse usun. Igatahes, mõttevahetuse uba seisnes selles, et Ritchie polnudki tegelikult nii kõva, kui sina ja sina ja tema seal arvavad, ja tema esimesed filmid tegi heaks produtsent, kes on nüüd ise äss lavastaja. See produtsent oli Matthew Vaughn, eks ole, kes tegi superhea Layer Cake'i ja üsna hea Stardusti. Või rikkus ikkagi abielu selle mehe ära. Embakumba.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Mingit sisutihedat analüüsi siit ei tule, aga "Tallinn pimeduses" oli ka täitsa vahva elamus. Ivo Uukivi(peategelane elektrik Toivo) ja Peeter Oja (wiseguy Dmitri) tegid vast parimad osad. Suures osas mustvalge film, niiet noortele ei soovitaks.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Meil oli sõbraga tolle ärrasmehe teemadel jällegist arutelu, noh suhteliselt samadel teemadel, nagu peale Revolvrit. Kahjuks ei olnud see jälle mina, kes selle teooriaga välja tuli, aga mida rohkem ma sellele mõtlen, seda enam ma sellesse usun. Igatahes, mõttevahetuse uba seisnes selles, et Ritchie polnudki tegelikult nii kõva, kui sina ja sina ja tema seal arvavad, ja tema esimesed filmid tegi heaks produtsent, kes on nüüd ise äss lavastaja. See produtsent oli Matthew Vaughn, eks ole, kes tegi superhea Layer Cake'i ja üsna hea Stardusti. Või rikkus ikkagi abielu selle mehe ära. Embakumba.
                                Nendel esimestel filmidel oli ka tegelt täiesti ok stoori ja tegelaskujud, kellele n.ö. "kaasa tunda". Rocknrolla oli tegelikult ikka täielik segasepeks ja mõttetud kujud pritsisid välja pingutatud klisheelisid lühilauseid (või mõttetuid monolooge a la suitsupaki monoloog klaverimängu taustal wtf?).

                                Ja see raisk venis ka nagu tatt, ligi 2 tundi olid sisustanud, kusjuures seal oli täiesti mõttetuid stseene a la kui nad peole sattusid ja siis 20 minti kasutult vangerdasid jms.

                                P.S. Ma ka arvasin, et abielu keeras nooruki ära, aga kas selle tegemise ajal lauljatar jube ei istunud teise pesapallikurika otsas?
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X