320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
    Suur musi sulle!

    Kommentaar


      Algselt postitas Bob_Loblaw Vaata postitust
      See on sitaks hea film!
      Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
      Algselt postitas taku*
      Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kasper Vaata postitust
        See on sitaks hea film!
        umm... keskmine kinopraht pigem.
        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
          umm... keskmine kinopraht pigem.
          Tegelikult suht jah, aga ei, mina eriti õudukaid ei vaata, aga see oli hea, mis tähendab, et see on sitaks hea.
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Marley and Me - üks parimaid filme mida ma olen viimaselajal näinud

            Kommentaar


              Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
              Marley and Me - üks parimaid filme mida ma olen viimaselajal näinud
              Hahahahhaa! Nii! Gei!

              Kommentaar


                Geidele või mitte.. Üks mis kindel. EI SOOVITA mina kinno vaatama filmi " Låt den rätte komma in" . No ei ole see õudukas, mida peaks suurelt ja uhkelt kinoekraanilt põnevusega vaatama ja kuskil kaheksanda rea seitsmendal pingil sõrmeküüsi närides tõdema, et see koht, kus tegelasel pea kreissaega otsast lõigati ( noh õudukates ju näeb sellist asja , mitte küll selles Rootsi omas, aga noh nii üldises plaanis ma mõtlen ) , oli ikka jubedust tekitav küll .. õõõghhh.. fäkkkk .. või kuidas need kirjeldused kõlama peakski. Iagatahes nimetatud Rootsi filmis neid kohti kogeda ei saanud ehk siis midagi õudusväärset oli seal kaunis vähe. Kohati meenutas pigem mingisugust keelatud armastuse lovestoryt ja ei saanud nagu aru küll, miks see film alla 12.a. keelatud on. .. Ja minu sõnade kinnituseks, siis nagu ühele lovestoryle kohaselt, saab ka film oma õnneliku lõpu. .. aargh ja kujutage nüüd ette et panin 240.- krooni hakkama , et seda lõputa õudust oma silmaga ka suurelt ekraanilt näha.. Jeesus Maria!

                Teistest viimasel ajal kinolinalt nähtud filmidest soovitaks vast enim oma silmaga ära kaeda "He's Just Not That Into You " .. Kindlasti juba pelgalt seetõttu, et siis vähemalt järgmiseks nädalaks garanteeritud jututeema(d) naistuttavatega

                Gran Torinost niipalju, et Eastwood pole võrreldes 60-70-ndate vesternidest nähtuga( mäletate ikka neid pühapäevaseid TV3-st tulnud westerneid.. damn olid ikka vanasti ajad ja majad.) , pole see mees põrmugi kehvemaks ega vanemaks jäänud. Kui millegi kallal üldse norida, siis püssi oleks võinud küll vanameister Torinos paugutada, mitte üksnes sellega vehkida . Ja vihjeks niipalju, et kel plaan neiuga seda linoteost kinno vaatama minna, siis kindlasti tasuks popcorniletist küsida lisa salvrätikuid, sest viimaste stseenide paiku , läheb neid õrnemal sugupoolel silmakuivatuse juures kindlasti tarvis.

                Väike nostalgiahetk ka siia..
                http://www.youtube.com/watch?v=phItH...eature=related ... OLID ikka MEHED ja MAJAD
                Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                Kommentaar


                  tüübid, kas te kujutate ette kui kõva viimane Fast and Furious oli
                  kellele ei meeldi, see sõitku oma võrriga edasi ja nautigu linnulaulu
                  Слава Україні! Героям слава!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                    tüübid, kas te kujutate ette kui kõva viimane Fast and Furious oli
                    kellele ei meeldi, see sõitku oma võrriga edasi ja nautigu linnulaulu
                    Lähen linnulaulu nautima.

                    Kommentaar


                      Aga Aarma ja Kilmi filmi "Disko ja Tuumasõda" soovitaks hea meelega. Läbi laheda huumoriprisma tehtud laadna dokfilm. Kuigi filmi teema iseenesest jäi minust kaugeks, sest 80-date lõpus minust veel Soome kanalite vaatajat polnud. Ma kujutan ette, et 30+ vanuses inimestel tekitab film rohkesti äratundmisrõõmu.

                      Kommentaar


                        Crank:High Voltage(Adrenaliin-2)Kas on vaadatav?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                          Crank:High Voltage(Adrenaliin-2)Kas on vaadatav?
                          esimene osa oli küll lahe, igastahes ma kindlasti vaatan

                          Kommentaar


                            Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                            Crank:High Voltage(Adrenaliin-2)Kas on vaadatav?
                            Too tüüp kukkus lennuki pealt surnuks ju. Ma ei kujuta ette, mis stsenaristid välja mõtlesid, et tüüp edasi tatsab.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Epic Vaata postitust
                              Too tüüp kukkus lennuki pealt surnuks ju. Ma ei kujuta ette, mis stsenaristid välja mõtlesid, et tüüp edasi tatsab.
                              no kuidas ta siis surnuks kukkus. silmad avas ju
                              Слава Україні! Героям слава!

                              Kommentaar


                                noniii. American Pie TV3 pealt. Klassika

                                Kommentaar

                                Working...
                                X