320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Pool päeva lugenud imdb kommentaare Hangoveri kohta. Ei jõuagi vist reedeni ära oodata, tõenäoliselt saab olema esimene film, mida ma kuskilt varastada üritan...
    Täiesti ok film oli. Soovitan. Stseen habemiku ja poisipärdiku vahel politseijaoskkonnas on kindlasti õlu-ninast-välja klassika.
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      Viimasel ajal olen mõningaid Michael Caine'i viimase aja töid vaadanud. Ja vanameister oskab stsenaariume valida: mustkunstifantaasia The Prestige ja klassikaline triller Flawless on mõlemad suurepärased. Dark Knighti on kõik niigi näinud.
      Järgmisena tuleks ette võtta ulmekas Children of Men.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
        Viimasel ajal olen mõningaid Michael Caine'i viimase aja töid vaadanud. Ja vanameister oskab stsenaariume valida: mustkunstifantaasia The Prestige ja klassikaline triller Flawless on mõlemad suurepärased. Dark Knighti on kõik niigi näinud.
        Järgmisena tuleks ette võtta ulmekas Children of Men.
        Minu jaoks jäi The Prestige'is midagi puudu, aga Children of Men oli küll väga hea. Kuigi muidugi, kõik eelpool nimetatud väga hea kraam ja soovitan kõigile.

        Kommentaar


          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          9 songs
          Kas tõesti on võimalik, et nii selle kui suurepärase \'24 Hour Party People\' lavastajaks on sama Michael Winterbottom? Can\'t be..
          Imestan, et sellest filmist siin rohkem juttu pole olnud. 24 Hour Party People siis - http://www.imdb.com/title/tt0274309/

          Film on siis Factory Recordsi(Joy Division, Happy Mondays, New Order jt) asutajast Tony Wilsonist, kes jutustab Manchesteri muusikaskenest. Peaasjalikult enda tegemistest selle sees. Aga jutustusstiil on lahe. Meenutas Downey Jr. tegelaskuju Kiss Kiss Bang Bangist, kuigi Tony oli veel rohkem filmist välja kistud. Legende on piisavalt ja hästi välja mängitud. Eriti hea oleks seda filmi vaadata vast depresseeriva Controli järel. Soovitus allkirjastatud.
          jokers to the right
          clowns to the left of me

          Kommentaar


            Shichinin no samurai (1954)
            3h 45min puhast kulda.

            Kommentaar


              "Now remember, what happens in Vegas stays, in Vegas… Except herpes, that shit will come back with you."

              Väga. VÄGA hea film.
              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

              Kommentaar


                nõustun Martiniga
                kui reede õhtul mõtlete kas peaks välja minema või ei, siis vaadake seda filmi ja peale filmi ootate kannatamatult õhtut
                minu puhul töötas nii
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Nämma.

                  When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                  Kommentaar


                    veel midagi Hangoverist

                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Martin Vaata postitust
                      Nämma.

                      Filmikriitik, kellega minu arvamus umbes 99% juhtudest kattub elik Peter Bradshaw ütles "There are some nice performances, but everything is just so boring" ja andis 1/5. Kuuldavasti filmi tavavaataja tarbeks kärbitakse veel rohkesti, kuid lootused mul enam laes pole.

                      Aga Hangover on tõepoolest geniaalne film. Viimati naersin nii palju kinos Boratit ja Kuhu põgenevad hinged filme vaadates.

                      Kommentaar


                        Hangover oli ikka paganama tore. Kellele meeldib poissmeeste pidu, las Vegas jms teema siis soovitan. Tükk aega pole nii palju naerda saanud.

                        Muidugi puhtalt tissi pärast peab Transformerid ka ära vaatama.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          Muidugi puhtalt tissi pärast peab Transformerid ka ära vaatama.

                          Seda on võimalik ainult vaadata saalis 2 või mis iganes on plaza suurim ekraan ja aitab kui on enne normaalselt jooki sisse ajatud (ma läksin veel kõige viimasele seansile ja poole pealt oli joogikoht ka kinni pandud raisk). Need multika stseenid olid vägagi hästi tehtud, aga see kõik ülejäänu oli ikka päris jube. Kusjuures ma olen korralik suvekvartalipurustajafilmide fänn (esimene Transformer oli vägagi korralik tükk), aga mingi hetk ikka hakkas see juustusus vastu küll.

                          Muidugi aitab kui megan foks meeldib, siis saab onaneerimismaterjali piisavalt. Mulle isiklikult käib see tsärul korralikult närvidele ja kogu see aegluubis, perse urvakil, tissid lipa-lopa oli ikka korralik piin. Ta tõenäoliselt osales filmimisel kokku viis minutit, aga aegluubisega sai pool filmi ikka täis. Juba see esimene stseen kuidas ta ekraanile ilmub, tekitas "minge te ka *****"-reaktsiooni.

                          Ja see nalja vägistamine tühjast kohast, need stseenid vanemate, kolledzi toanaabritega, "neeger"-autobottidega, Turturroga, vanur-autobotiga, kogu aeg nussivate koertega, nussivate robotitega, tra nad olid isegi naisterminaatori sisse toonud. See koht kui peategelase toanaaber ja neegerautobotid "nalja heidavad", oh püha jeebus... Kuidas jätta muljet, et decepticonid on jube pahad (las üks ronib mingi silla otsa ja rebib maha usa lipu, terroristid raisk).

                          Kokkuvõtteks: Saal 2, 10 breezerit/õlut näkku (ja soovitavalt jääger taskus).
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Ma panin Transformerite ajaks liitrise pakiveini kirja, kuid see film oli ka siis jube sitt. Ma siiamaani ei saa aru, kas ma jäin sellest veinist perse või olid need lahingustseenid tõesti nii überarusaamatud.

                            Kommentaar


                              "Miks sa mind kunagi oma sõpradega kinno kaasa ei võta, miks sul on vaja ainult poistega välja minna, miks ma ei või sinuga male-bondingule tulla, kas sa häbened mind jms nuuks-nuuks".

                              See bullshit nüüd lõppes õnneks ära. Thank you Transformer 2.
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                "Miks sa mind kunagi oma sõpradega kinno kaasa ei võta, miks sul on vaja ainult poistega välja minna, miks ma ei või sinuga male-bondingule tulla, kas sa häbened mind jms nuuks-nuuks".

                                See bullshit nüüd lõppes õnneks ära. Thank you Transformer 2.
                                PILTI! PILTI! PILTI!
                                When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X