320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas hofnar Vaata postitust
    Van Damme viimane teos oli täitsa hea isegi. JCVD siis.
    Vaatasime ka eile selle tüki ära. Noh, ma ei tea. Kui muu ei aita oma karjääri päästmisel, siis arthouse ikka aitab, eks. Tulemuseks täpselt selline euroopa film, mis oma euroopalikkust sulle üle terve näo hõõruda tahab. "Meil ei ole just kõige põnevama sü˛eega pantvangidraama, ja me ei hiilga eriti leidlikkusega, aga ajame filmi ajaliini sassi ja jälgime sama sündmust mitmest erinevast rakursist nagu guy ritchie või QT ja maailm armastab meid. Ja et kõik saaks aru, et prantsuse huumor on peen iga ilmaga, teeme kõik karakterid ja nende dialoogid naeruväärsuse piirimail mängivalt karikatuursed."

    Ja ma parem ei kommenteeri JCVD näiliselt ülipikka oh-ma-vaene-tardo-liin-stiilis monoloogi, mis sunnib piinlikkusest filmi asemel hoopis veiniklaasi ümber tiirutavat äädikakärbest jälgima. Ma ei saa aru, kuidas saab see film olla imdb-s reitinguga 7,5 ja vana hea Universal Soldier 5,5.
    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

    Kommentaar


      Sa pole kunagi suutnud kunsti austada.
      When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

      Kommentaar


        Peaks kah tolla teose ära kaema vist.

        Aga Universal Soldiersist rääkides siis BOOOYA ---> http://www.imdb.com/title/tt1288403/ Van Damme koos Dolphiga...tõotab head!

        Kommentaar


          Dolphiga seoses tuli mulle meelde, et sellist filmi tehakse - http://www.imdb.com/title/tt1320253/
          Algselt postitas Iceman
          Hofnari maitse totside suhtes on ikka ülekõige.

          Kommentaar


            Briti filmide lainel olen, viimati sai Noel Clarke'i Adulthood ja Kidulthood vaadatud. Kahjuks vales järjestuses küll, oleks muidu Adulthoodi peategelast veidi teise pilguga vaatanud, aga meeldisid. Multikultuurse Londoni jamaikalikku slängi on mõnus kuulata, kuigi aru saab vähe. Ning Noel Clarke teeb hämmastavalt hästi Evra pilku järgi.

            Kommentaar


              Jõudsin ka lõpuks kinno QT Basterdsit vaatama ja meeldis väga. Arrivederci : D

              Kommentaar


                District 9
                Väga-väga omapärane linateos.Lõpp oli põnev...kuigi alguses võttis ikka vaikseks küll.Ega ei oskagi kellelegi soovitada,kas vaatada või ei.

                Kommentaar


                  Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                  District 9
                  Väga-väga omapärane linateos.Lõpp oli põnev...kuigi alguses võttis ikka vaikseks küll.Ega ei oskagi kellelegi soovitada,kas vaatada või ei.
                  Muidu väga hea film, mis rõhub läbi tulnukate inimkonna reaalsetele probleemidele aga lõpp oli ikka vaja mingil määral imalaks keerata (minu jaoks on kõik imal, mis seostub ninnu-nännu laste ja vanemate suhetega). Kindlasti üks parema lähenemisega ulmefilme viimsel ajal.

                  http://www.last.fm/user/kurat_

                  Kommentaar


                    Algselt postitas surfaja Vaata postitust
                    District 9
                    Väga-väga omapärane linateos.
                    Algselt postitas Kurat Vaata postitust
                    Kindlasti üks parema lähenemisega ulmefilme viimsel ajal.
                    Väga meeldis viis kuidas see film oli üles võetud. Mõnele, kes võib-olla muidu ulme/tulnuka filme ei salli, siis seda isegi kannataks proovida vaadata. Peategelase näitlemistööd hindan kõrgelt.

                    Kommentaar


                      Dead Snow oli väga hea film... natsi zombid soovitan soojalt vaadata

                      Vaadake YouTube'is huvitavaid videoid, nautige head muusikat, laadige üles originaalsisu ning jagage seda kõike oma sõprade, perekonna ja kogu maailmaga

                      Kommentaar


                        Soovitan - Frequently Asked Questions About Time Travel

                        päris naljakas ja hea film

                        Kommentaar


                          Küsimus et kas keegi oskab öelda filmi nime kus oli üks retired jalka mängija ning ületas koguaeg kiirust lõpuks tuli JAIL ja ta ainus lootus pääseda oli match vangla valvurite ning vangide vahel.
                          You need people who score goals, that's how you win games.

                          Kommentaar


                            Mean Machine, aigess.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vaatasin ära 2 filmat. Esimene nendest siis paljuräägitud Let the right one in.Minu arust paras saast: igav,veniv,kehv kaameratöö,põnevuse puudumine,odav.Ühtegi killimis stseeni ei näidanud, vaid kaugelt ja varjatult.Stoory oli ka lahja.

                              Teiseks siis My Bloody Valentine.Päris mõnus ja hoogne, killimist oli ka mõnusalt, põnevaid kohti küllaga ja storry oli ka enam-vähem läbimõeldud.Hea ja mõnus tüüpiline õudukas-soovitan vaadata.

                              Täna plaanis vaadata The Last house on the left.
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Mean Machine on põhimõttelsielt sama mis Longest Yard (midagi sellist). Ainuke vahe on, et ühes on jalka, teises Ameerika jalka.
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X