320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ali G In da haus. Lemmik film üldse. Ma ei ole kindel, aga valmis kuskil 2002 ja näitleja on sama, mis Boratis ja brünos . Naer seal filmis küll otsa ei saa.
    Jalgpall

    Kommentaar


      Algselt postitas -MarkusTheGreat Vaata postitust
      Ali G In da haus. Lemmik film üldse. Ma ei ole kindel, aga valmis kuskil 2002 ja näitleja on sama, mis Boratis ja brünos . Naer seal filmis küll otsa ei saa.
      Film on minu arust keskpärane... aga ALI G SHOW on puhas kuld!!! Soovitan netist tirida ja aint passid kõveras!

      Kommentaar


        "Hukkunud alpinisti hotell" sai uue kuue

        Film linastub kinos Artis alates 14. novembrist.

        30 aastat tagasi kinos Sõprus esilinastunud Grigori Kromanovi film "Hukkunud alpinisti hotell" jõuab 14. novembril taastatud pildi ja heliga Sõpruse sõsarkino Artis ekraanidele.
        tulevik on tunni aja pärast

        Kommentaar


          Keegi "Harry Browni" on ka näinud?
          slimm.ee

          Kommentaar


            käisin streetrace foorumist lugemas filmide teemat

            "Käisin just kinos eesti filmi Pangarööv vaatamas, ülikõva, midagi ei ole öelda. Kõige kõvem eesti komöödia läbi aegade raudselt.
            Tõnu"


            ei oskagi kohe midagi öelda selliste postituste peale
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              zombielandi soovitav kõigil vaadata
              noob

              Kommentaar


                aastast 2005, selline dokumentaal nagu "FUCK". soovitav kõigile kellele meeldib ropendada. seal on nii tähtsad avastused lihtsalt.
                esiteks, mida aadam ja eva tegelikult tegid?
                kui jumal karistab ropendajaid kuna see on patt, aga kuna jumala kõrval pole ühtegi naist, siis mida tema ka teab?
                forever fooling, free and using, sliding down the slide that breaks a will

                Kommentaar


                  Soovitaks julgelt kahte ka PÖFFile tulevat filmi. Esiteks Wallace and Gromiti väljanägemisega plastiliinfilmi "Max and Mary", mis räägib kahest eri kontinendil elavast kirjasõbrast. Mõne inimese jaoks on tegu aasta masendavaima filmiga, teise jaoks jällegi ühe aasta naljakaima filmiga. Oleneb täiesti, mis nurga alt filmi vaatama hakata. Mina kuulun pigem teise kategooriasse.

                  Teiseks soovitaks Lõuna-Korea filmi "Castaway on the moon", kus filmi peategelane jääb suurlinna keskel olevale jõesaarele lõksu ning hakkab seal elama Robinson Crusoelikku elu. Mõnesmõttes sarnane film eelmisega, kus filmil on üsna tõsine alltekst, kuid samal ajal ka ropult naljakas huumor.

                  Kommentaar


                    Seoses Edward Woodward surmaga tahaks neile kellele meeldib Briti (kiiksuga) huumor soovitada filmi Hot Fuzz.
                    imdb.com
                    Ekraanil võib näha palju hinnatuid Briti näitlejaid ja film ise pole ka mitte paha.
                    Praegu peaks see DVD poes olema suht talutava hinnaga.
                    trailer

                    Kommentaar


                      Ma sama asjaga seoses hakkasin Youtubes Equalizeri Season 1 läbi vaatama. Väga nauditav - kuigi S2 oleks parem, seal regulaarselt on Kostmeyer ka pildis. Seda paraku Youtubes pole.

                      Kommentaar


                        Minu selle aasta Pöffi lõi lahti Nankingi massimõrvast film ja see on pehmelt öeldes võigas. Võtke kõik hingekriipivad sõjafilmid ja korrutage mingi numbriga. Võigas, masendav, uskumatu. Igatepidi selline film, mida ei julge soovitada ka. Minge parem homme Põhjapõder Nikot vaatama

                        Kommentaar


                          Kui juba mainitud ei ole, siis ma soovitan vaadata filmi ' The invention of lying ' Üks hea komöödia üle pika aja.

                          Kommentaar


                            Eile tuli ETV pealt väga mõnus komöödia "Kinnunen".
                            Imelik, et ma sellest filmist üldse kuulnudki polnud. Tavaliselt eestlased eriti komöödiaid teha ei oska aga see film üllatas küll selles osas väga positiivselt.

                            Mõned nädalad tagasi tuli ETV pealt veel üks huvitav komöödia ühest eestlasest maatüdrukust, kes kolis elama Tallinnasse suurte lootustega aga sattus hoopis Selverisse kassapidajaks.
                            Oskab äkki keegi öelda mis selle filmi nimi oli?
                            Joga Bonito!!!

                            Kommentaar


                              "Soovide puu" oli see film.
                              Lõvi helistab põlevale ringile:
                              «Kuule, ma hüppan õhtul läbi!»

                              Kommentaar


                                Kas keegi on näinud filmi "Once were warriors", mis räägib mauridest? Igatahes ma vaatasin ära ja väga hea film, soovitan. Treiler siin kui kedagi peaks huvitama http://www.youtube.com/watch?v=_NV45ZuepZo

                                Kommentaar

                                Working...
                                X