320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
    Otseselt küll film ei ole, aga sinna lähedale. Lõpetasin eile telesarja "Oz" otsast lõpuni(6 hooaega) vaatamise. Nüüd kardan, et midagi nii head ma enam kunagi ei tehta. Parim TV show ever.
    Ei ole küll OZ vaadanud, aga peaksid kunagi Supernaturali ja Fringe ära vaatama. Hullult kaasakiskuvad on minu arust.
    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

    Kommentaar


      Oz ja The Shield on seriaalid, mille taset on praegustel seriaalidel väga raske saavutada
      Слава Україні! Героям слава!

      Kommentaar


        Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
        Oz ja The Shield on seriaalid, mille taset on praegustel seriaalidel väga raske saavutada
        THE SHIELD!! JEEEE

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Ei ole küll OZ vaadanud, aga peaksid kunagi Supernaturali ja Fringe ära vaatama. Hullult kaasakiskuvad on minu arust.
          Kui jälle 12 saan, siis hakkan vaatama. Luban.
          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            Ja nagu korralikule eesti filmile kohane, on ka tissid täitsa olemas.
            No kui filmis mängib Marilyn "igas filmis tissistseen" Jurman, siis see pole eriti üllatav

            Kommentaar


              Algselt postitas dannar Vaata postitust
              THE SHIELD!! JEEEE
              mulle meeldis :P kuigi ma seda sarja väga kõrgele pjedestaalile ei tõstaks. Sarjadest rääkidest siis mida kaasfoorumlased Dexterist ja Breaking Badist arvavad? Ülikõvad minu arust ning kui ma juba dannarit tsiteerin siis peaks mainima ka Californicationit, see hooaeg toodi ikka sisse selline paar tisse, et .....
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                Kui jälle 12 saan, siis hakkan vaatama. Luban.
                Luba ka Luz Mariat vaadata siis.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  No kui filmis mängib Marilyn "igas filmis tissistseen" Jurman, siis see pole eriti üllatav
                  MArilyn esines kunagi Viljandi folgil ka enda Mantra Goraga ja tal oli mingi eriti läbipaistev top seljas. mina vaatasin suurte silmadega ja pomisesin "tissid, tissid." Aga folgil oli üldse palju tisse.

                  Kommentaar


                    Joss Whedoni "Dr Horrible's Sing-Along Blog".

                    Mitte kõige uuem asi, aga siin pole vist veel soovitatud. Ma siis soovitan. Puhas kuld. Kirjeldada õieti ei oskagi, vaatama peab.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      mida hekki


                      naljakam film viimase aasta jooksul.

                      Kommentaar


                        Kui juba naljakate filmide peale jutt läks, siis ise ootan jätkuvalt millal jõuab kinodesse The Men Who Stare at Goats.
                        imdb.com
                        Ainuüksi filmi trailer tekitab wtf feelingu (positiivses mõttes).Filmi osatäitjate list on ka viis pluss.

                        Kommentaar


                          Pole siia teemasse varem jõudnud, aga Zombieland oli überhea tükk! Üks paremaid, mis see aasta näinud...
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Kuulsin enne filmi nägemist, et Margit Adorf olevat nimetanud Ekspressis uut Eesti filmi 'Pangarööv' aasta halvimaks filmiks. No eks ma homme tööl loen siis, mis see jõle kirjamoor täpselt arvas, aga kui ta tõesti nii ütles, siis - kasutades Hannes Kaljujärve mängitud peategelase võimalikku sõnavara - sellele tädile enne aru pähe ei tule, kui korralikult teadagi mida ja kuhu saab.

                            Sest see oli täitsa korralik Eesti film. Eks ma annan talle natuke händikäppi ka muidugi, sest kõik sü˛ees välja käidud liinid ja käigud on ju ammu tuttavad teistest filmidest, aga Kaljujärve sooloshow on ikka väga viis. See noor poiss, mistaniminüüdongi, tuli samuti kenasti toime. Igasugu juhuosalistel - Juku-Kalle, Allan Roosileht ja Homenja - pole ka viga. Ja nagu korralikule eesti filmile kohane, on ka tissid täitsa olemas.

                            Üks asi ainult, mis ma tahaks stsenaristile ette heita, oli see, et film oli roadmovie võtmes. See jätab asjast natuke odava mulje - geograafia ja ajaliinid ei klapi enam lõpuks üldse ja nii kaob filmilt viimanegi realistlikkuse hõng, mis poleks ju sugugi liiga teinud. Oleks kõik need tegelaskujude kokkujuhtumised kirjutatud skripti sisse näiteks ühe Kopli kvartali raamidesse, oleks asi parem olnud.
                            Minu meelest rääkis Adorf filmist isegi liiga positiivselt öeldes "Lõpupoole, kui asi aina kehvemaks kisub, on film kohati juba nii vilets, et ajab naerma." Minu meelest oli see film nii halb, et isegi naerma ei ajanud. Ma nii lähedale filmi ajal kinosaalist lahkumisele pole veel olnud kui täna. Ainuke asi, mis kinos hoidis oli tisside nägemine ja peale seda oli filmi lõpuni nii vähe, et kannatas ära. Jube film.

                            Kommentaar


                              Ma kusjuures nägin üks öö unes, et eika teeb selle filmi foorumis maha. Väga sürr värk, foorumit ikka unes ei vaataks ju.

                              Jälgisin huvi pärast eesti meedia arvustusi ka, mälu järgi kokkuvõte võiks olla umbes selline, et EE - halbhalbhalb, EPL - kahtlev, PM - leebe, OL - pole vigu.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Siinkiidetud Zombieland ka nähtud ning nõustun kiitjatega. Puhas kuld.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X