320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Müü mulle maha miks ma peaksin kinno minema tantsufilmi vaatama.

    Kommentaar


      isver-jusver. provintslasena jõudsin intseptsioonini lõpuks, andke mulle parem kümme prestiiži. täiesti hoomamatu haip. mittemidagiütleva näitlejatöö, suvalise-hollivuudika-tasemel dialoogide, toredate eriefektide juures pidi mingi fucked up sündmuste käik mind võluma vä? lahendan ruutvõrrandeid pigem, sama vinge väljakutse.

      Kommentaar


        Sest kino pakub parema elamuse?

        Kui sind tants ja 3D efektid ei koti, siis sisu pärast tõesti mõtet pole.

        Kommentaar


          Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
          isver-jusver. provintslasena jõudsin intseptsioonini lõpuks, andke mulle parem kümme prestiiži. täiesti hoomamatu haip. mittemidagiütleva näitlejatöö, suvalise-hollivuudika-tasemel dialoogide, toredate eriefektide juures pidi mingi fucked up sündmuste käik mind võluma vä? lahendan ruutvõrrandeid pigem, sama vinge väljakutse.
          Jess!! Ma polegi ainus!

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            Kui sind tants ei koti, siis sisu pärast tõesti mõtet pole.
            Ok, ma kriipsutan siis selle maha.

            Kommentaar


              Tunned, et tööl ei jaksa enam, ja kodunegi lastekari ajab vaikselt hulluks . Tahad nööri, kuna pangalaen on kolmandat kuud maksmata ning autost, mille sissemaksuraha tegelt äiapapalt said, on jäänud üksnes võlg ja mälestus, sest reaalsuses viis pank selle eelmine kuu juba minema. Lahendus? Lahendust ei olegi. Jobu olid lihtsalt.

              Laenuorjadele tagantjärele targutamiseks_

              7.september, Viru Keskuse Katusekino
              Zeitgeist:Attendum
              Rež. Peter Joseph


              Ja nüüd Raitwoodi laudu ostma, kuna riiulid vajaks püstipanemist.
              Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
              "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

              Kommentaar


                Esimene Zeitgeist meeldis rohkem,kuid Addendum on ka kindlasti väärt vaatamist,mõtlemisainet igaljuhul tekitab küllaga.
                SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                Kommentaar


                  Ma ei oleks nädal aega tagasi uskunud, et ma seda ütlen, aga Expendables ei olegi selle aasta parim film.

                  Machete oli lihtsalt nii hea, et ma oleks tahtnud seda teist korda kohe otsa vaadata. Lõpp kiskus natuke ali-g'ks ära, aga eriti palju see cool-faktorit alla ei suutnud kiskuda. Ma kujutan ette, et Devilile ka täitsa meeldis, Lohani fänn nagu ta on.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Expendables, no on ikka hea film. 8/10
                    "Remeber this shit at christmas" shotgun scene oli üle prahi

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Ma ei oleks nädal aega tagasi uskunud, et ma seda ütlen, aga Expendables ei olegi selle aasta parim film.

                      Machete oli lihtsalt nii hea, et ma oleks tahtnud seda teist korda kohe otsa vaadata. Lõpp kiskus natuke ali-g'ks ära, aga eriti palju see cool-faktorit alla ei suutnud kiskuda. Ma kujutan ette, et Devilile ka täitsa meeldis, Lohani fänn nagu ta on.
                      Eks jah, tore bloodtissifilm, kas just parem kui Exp aga osad naljad panid peast kinni haarama, et ei ole võimalik . Mul esimesed minutid vaatamata veel, kuna jäin hommikusele testseansile hiljaks.

                      Kommentaar


                        The Expendables - 9/10

                        Nagu juba pikalt enne filmi vaatamist teada oli siis tegu on sellise 80 stiilis actioniga mille najal me oleme üles kasvanud ning kus nimesid ei küsita ja kickitakse muheda huumori saatel ässi. Selle mõõdupuu järgi võttes oli pauku rohkem kui rubla eest ning asi täitis ilusti oma koha. Pean mainima, et pika puuga parim asi selles filmis oli Dolph Lundgren! Ning ofc kõige legendim stseen ever kus Willis, Sly ja Arnie koos nalja teevad Kahju et Van Dammet selles filmis ei olnud, siis poleks küll osanud enam kedagi juurde tahta! Aga mul on üks nurin - nimelt viimase Rambo action, gore ja kaameratöö olid minu arvates palju paremad. Kuid eks Expendables oli rohkem mainstreamile ka suunatud ning pidi rohkem neid tänapäevaseid shaky-came ja muid võtteid kasutama ning liiga palju soolikaid ei tahetud ka ilmselt põlvedele lasta kui tõsises Rambo lõppvaatuses.

                        Ning kodus muhedaks filmiõhtuks soovitangi vanade actionmeeste teema puhul juba mainitud "Rambo" viimast osa vaadata ning täielik üllatuspauk oli mõned ajad tagasi vaadatud Van Damme viimane ja parim film "JCVD". Uskuge mind, see film üllatab!

                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Sain eile siis lõpuks 2012 filmi ära vaadatud, jõle pikk oli aga igav ei hakanud kordagi, et selle eest juba panen hindeks 5/5.

                          Veel tore oli näha ka eestlast. Kohe tundsin ta ära.
                          Ela ja tunne, et elad
                          see on kõige lihtsam
                          filosoofia, mis toimib
                          sule silmad ära vaata
                          tagasi, hinga sügavalt ja
                          hüppa üle iseenda varju
                          tule koos minuga.

                          Kommentaar


                            eestlane ? kes ?

                            Kommentaar


                              urb

                              ...
                              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                              Kommentaar


                                johann ?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X