320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Project X on selle aasta parim film. Parim soundtrack kah.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
      Mnjah sama case mis Tanelil - ma kannatasin isegi 35 minutit siis jõudis lõplikult kohale, et filmi nautimiseks peab vist olema noorem kui 18 (?) ... igatahes 35. minutiks olin ma sellest prillidega jewish asshole'ist lõplikult väsinud ja läks kinni.
      Deem, siis sa ei näinudki tisse ju .

      Kommentaar


        Ma üksi ka ei vaataks seda. Sõpradega koos aga hea ja tissid ja pidu ja muusika ja kõik andsid hea emotsiooni.

        Kommentaar


          Algselt postitas Devil Vaata postitust
          Deem, siis sa ei näinudki tisse ju .
          Tissid nägi skippides ära.
          sigpic

          Kommentaar


            viimasel ajal on aega olnud filme vaadata, seega paar v2ikest ylevaadet

            "Paul" - tyypidelt kellelt tuli "hot fuzz" ja "shaun of the dead" oleks oodanud midagi palju palju paremat. Seth rogen on ikka p2ris jube koomik. Aastaid tagasi tundus ta mulle naljakana, aga kuidagi palju on punnitamist tema poolt - no good. Igav, lamedad naljad. Kahju hakkas selle filmile kulutatud ajast. 3/10

            "alien" - Masterpiece. Pinge on koguaeg 6hus, v2ga kaasahaarav film. 8/10

            "aliens" - james cameron sellest filmist: "more on terror, less on horror". Samuti v2ga hea film, kuid mulle meeldis esimese osa horror natukene rohkem. cameron on geenius muidugi. 7/10

            "leon" - vot see on film. gary oldam on super, SUPER n2itleja. Stansfield on kahtlemata minu top 5 pahade poiste nimekirjas. Ning huvitav oleks teada mis tablette ta kyll kasutas, prooviks huvip2rast yhte 8/10

            "true romance" - quentin tarantion on kunn. ning kahtlemata tony scotti parim film. minu yks lemmikumaid filme, ever. N2itlejate nimekirja vaadates tuleb ikka muie n2ole K6ik tegid suurep2rast t66d, aga James gandolfini as Virgil oli minu t2ielik lemmik. Meeldis k6ik mis filmis toimus. soundtrack, story, dialoogid jne. 10/10

            "sucker punch" - suhtusin sellesse kahtlevalt, aga peale esimest 5 minutit olin juba filmis sees. Lugu on iseenest palju palju sygavam kui paljud seda n2evad, aga mulle see film v2ga meeldis. Soundtrack oli super, tissi kyll ei n2idatud, aga silmailu oli rohkem kui enamus filmides viimati suutis "tucker and dale" mind niimoodi yllatada, ootasid mingit tavalist jama, aga vastu said midagi t2iesti muud. 7/10

            "kiss kiss bang bang" - kui robert downey jr on sulle meelep2rane, siis see film on sulle. Pidasin seda vaimukaks, naljakaks, kohati ajuvabaks, kuid heaks ajaviite filmiks. Val Kilmer oli v2ga hea. 7/10

            "horrible bosses" - jennifer aniston still got the body. Jason Sudeikis on v2ga, v2ga hea koomik. kuid film iseenest midagi erilist pole. m2letan, et paaris kohas ikka v6ttis muige n2ole. 5/10
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
              viimasel ajal on aega olnud filme vaadata, seega paar v2ikest ylevaadet

              "Paul" - tyypidelt kellelt tuli "hot fuzz" ja "shaun of the dead" oleks oodanud midagi palju palju paremat. Seth rogen on ikka p2ris jube koomik. Aastaid tagasi tundus ta mulle naljakana, aga kuidagi palju on punnitamist tema poolt - no good. Igav, lamedad naljad. Kahju hakkas selle filmile kulutatud ajast. 3/10

              "alien" - Masterpiece. Pinge on koguaeg 6hus, v2ga kaasahaarav film. 8/10

              "aliens" - james cameron sellest filmist: "more on terror, less on horror". Samuti v2ga hea film, kuid mulle meeldis esimese osa horror natukene rohkem. cameron on geenius muidugi. 7/10

              "leon" - vot see on film. gary oldam on super, SUPER n2itleja. Stansfield on kahtlemata minu top 5 pahade poiste nimekirjas. Ning huvitav oleks teada mis tablette ta kyll kasutas, prooviks huvip2rast yhte 8/10

              "true romance" - quentin tarantion on kunn. ning kahtlemata tony scotti parim film. minu yks lemmikumaid filme, ever. N2itlejate nimekirja vaadates tuleb ikka muie n2ole K6ik tegid suurep2rast t66d, aga James gandolfini as Virgil oli minu t2ielik lemmik. Meeldis k6ik mis filmis toimus. soundtrack, story, dialoogid jne. 10/10

              "sucker punch" - suhtusin sellesse kahtlevalt, aga peale esimest 5 minutit olin juba filmis sees. Lugu on iseenest palju palju sygavam kui paljud seda n2evad, aga mulle see film v2ga meeldis. Soundtrack oli super, tissi kyll ei n2idatud, aga silmailu oli rohkem kui enamus filmides viimati suutis "tucker and dale" mind niimoodi yllatada, ootasid mingit tavalist jama, aga vastu said midagi t2iesti muud. 7/10

              "kiss kiss bang bang" - kui robert downey jr on sulle meelep2rane, siis see film on sulle. Pidasin seda vaimukaks, naljakaks, kohati ajuvabaks, kuid heaks ajaviite filmiks. Val Kilmer oli v2ga hea. 7/10

              "horrible bosses" - jennifer aniston still got the body. Jason Sudeikis on v2ga, v2ga hea koomik. kuid film iseenest midagi erilist pole. m2letan, et paaris kohas ikka v6ttis muige n2ole. 5/10
              Kämoon. Aliens ja Alien on kümnekad. Raudpolt.

              Kommentaar


                "maitse asi", ytles kukk ja nokkis sitta
                Слава Україні! Героям слава!

                Kommentaar


                  Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                  viimasel ajal on aega olnud filme vaadata, seega paar v2ikest ylevaadet


                  "alien" - Masterpiece. Pinge on koguaeg 6hus, v2ga kaasahaarav film. 8/10

                  "aliens" - james cameron sellest filmist: "more on terror, less on horror". Samuti v2ga hea film, kuid mulle meeldis esimese osa horror natukene rohkem. cameron on geenius muidugi. 7/10


                  "horrible bosses" - jennifer aniston still got the body. Jason Sudeikis on v2ga, v2ga hea koomik. kuid film iseenest midagi erilist pole. m2letan, et paaris kohas ikka v6ttis muige n2ole. 5/10
                  Kas sa polnud varem Alienide kahte esimest osa näinud???
                  Aniston on Aniston ja Sudeikis on superkoomik - ehk lihtsalt nõustun mõlema väitega.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                    Kas sa polnud varem Alienide kahte esimest osa näinud???
                    Aniston on Aniston ja Sudeikis on superkoomik - ehk lihtsalt nõustun mõlema väitega.
                    Mõned filmid on sellised, mida vaadatakse ikka ja jälle uuesti.
                    Peale seda kui Prometheust sai kinos vaatamas käidud olen ka ette võtnud kõik Alien ja Predator seeriad jälle. Olen ka varem neid kõiki näinud aga kuna Prometheust nimetatakse mitteametlikuks eellooks siis tuligi jälle tung neid vaadata.
                    Ja on mida vaadata! Pähe ei mahu, kuidas on nii vanad filmid nii hästi tehtud - kaasahaarav ja ka visuaalne pool hellitab silma. Võib julgelt näidata koos tänapäevaste filmidega ja pole põhjust häbenemiseks.

                    Predator seeria on küll paar nõksu nõrgem aga sealt pärinevad igast muud ajatud naljad nagu "GET TO DA CHOPPA!"
                    Eelistan Eesti vutti võõrale. Olgu see siis koondisemängud või ka meie oma ML. Kui hakkaksin ManU fänniks, siis ei muutuks sellest põhimõtteliselt mitte midagi. Oleksin üks kübe ookeanitäiest poolehoidjatest. Rooneyl on rohkem kui ükskõik, kas sa istud oma kulunud ManU särgiga pubis või mitte. Siin on iga fänn kullahinnaga ja kohalike klubisid toetades saad reaalselt midagist korda saata. Ja kui välismaalastel kõlbab siin mängida, siis mis perse pärast mul ei kõlba mänge vaatamas käia? - Myrgel

                    Kommentaar


                      Jah, seda ta on, et neid võib tõesti vaadata kordi ja kordi. Minu filmivaatamine hakkas paraleelselt soome tv ja samal ajal esimeste videomakkide jõudmisega inimesteni. Ja Tallinnasse tekkisid Videoklubide nimelised kohad, kus siis väikses saalis või suures toas lasti kas linale või lihtsalt vaadati suurest telerist filmi ja seda raha eest. Pikal tänaval oli üks selline asutus ja seal nähtud Alien , Aliens ja Terminator jätsid mulle täiesti kustumatu mulje. Terminator 2 tuli juba natuke hiljem ja seda sai juba näha Sõpruse kinos. Oleks asjalood teised olnud, siis ma poleks kindel, et T2 mu "igavene nr 1" oleks, aga kogu see tollane miljöö mängis need kaardid täpselt nii, et need neli filmi on täiesti pealuu sisse graveeritud.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
                        Jah, seda ta on, et neid võib tõesti vaadata kordi ja kordi. Minu filmivaatamine hakkas paraleelselt soome tv ja samal ajal esimeste videomakkide jõudmisega inimesteni. Ja Tallinnasse tekkisid Videoklubide nimelised kohad, kus siis väikses saalis või suures toas lasti kas linale või lihtsalt vaadati suurest telerist filmi ja seda raha eest. Pikal tänaval oli üks selline asutus ja seal nähtud Alien , Aliens ja Terminator jätsid mulle täiesti kustumatu mulje. Terminator 2 tuli juba natuke hiljem ja seda sai juba näha Sõpruse kinos. Oleks asjalood teised olnud, siis ma poleks kindel, et T2 mu "igavene nr 1" oleks, aga kogu see tollane miljöö mängis need kaardid täpselt nii, et need neli filmi on täiesti pealuu sisse graveeritud.
                        Aramis, sa oled peaaegu mina. Kui vahetada sõnad Tallinn->Võru ja "T2 mu igavene nr 1"-> "Aliens mu igavene nr 1".
                        Pluss lisan selle, et ma mäletan siiani Aliensi esimese vaatamise kogemuse reklaamipauside hetki (ala, kui Hicks tõstab relvaga laepaneeli.
                        Ja mind häirivad kohutavalt tänapäeva ulmekate värvilisus ja detailirohkus, sest Aliensi-Alieni võrdlemisi vanakooli sisustus ja mudelid ja kogu muu selline on tunduvalt realistlikum CGI-st. Näiteks Moon nägi reaalsem välja, kui Avatar, aga samas oli tehtud 200 korda odavamalt (no enamvähem). Ja prometheusel ei saanud ka aru, et miks nad pidid minema tehniliselt tasemelt nii üleliia peenutsevaks - need arvutid, hologrammid jne, sest nii on Alien(s)-i eelloona seda näiteks 10 aasta pärast imelik vaadata. Samas sama häda oli ka Star Warsiga.
                        Kolmas punkt, et ma ei saa aru, miks vaadata Prometheuse järel Predatorit? Link puudub, härrased. Alien vs. Predatori nimeline okse pole seotud originaalAlieniga, vaid on puhas filmikompanii lollus kuubis. Pigem oli Blade Runner teiseks produktiks, mille eelloona seda võtta saab,

                        Kommentaar


                          Kisub filmitemaatiliseks onanismiks ära. Rahu, mul on head materjali.



                          Sellesmõttes, et Alienid ja Terminaatorid on ägedad ja vahvad ja olid kõvasti oma ajast ees aga minu filmipjedestaali kõige kõrgemale astmele tõuseb ilma igasuguse debatita antud meistriteos.
                          Tavaliselt kipub nii olema, et raamatul põhinevad linateosed jäävad siiski kirjaridadele alla aga kui on olemas vähemalt üks kuradi film, mis on vähemalt sama hea kui raamat, on see Fight Club.

                          Nagu ilmselt enamus inimesi, lugesin raamatut peale filmi vaatamist. Mis on igati mõistetav, sest antud juhul oli film see, mis aitas raamatul kultustükiks saada. Pärast filmi on raamat läinud kordustrükki 3! korda. Muljetavaldav. Palahniuk on ilmselt väga rahul, et tema romaan filmigurudele ette jäi. Kusjuures, kui mälu ei peta siis oli Palahniukil oma kirjanikukarjääri alguses probleeme kirjastaja leidmisega, tema esimene teos lükati tagasi kui liiga robustne ja vägivaldne. Mille peale mees kirjutas suurest vihast veelgi vägivaldsema teose, mis muidugi vastu võeti ja edasine on, nagu öeldakse, ajalugu.

                          Ja kuidas kurat pole Nortonil veel oskarit? Ok, saan aru, et kaklusklubi ei saanud koheselt tormilist vastuvõttu kriitikutelt aga American History Xi eest Norton ilma oskarita jätta on definitsioon kuriteost.

                          Ja fck me, juba kütsin end ülesse. Nihilist minus läheks kuulaks nüüd veidi RATMi, leiaks ja vallandaks oma sisemise Tyler Durdeni ja korraldaks mingi vandalismiakti. Kasvõi selleks, et hetkekski nende kapitalistliku tarbijaühiskonna kulliküünte vahelt pääseda. Või siis teeks seda mõni teine kord...sest kapitalistlikus tarbijaühiskonnas pannakse sind õige lihtsalt vangi. Ja vangis on paha. Mis on muidugi progress eelmisest reziimist, kus juba teisitimõtlemine ostis sulle üheotsa pileti külmale maale.

                          Kommentaar


                            Mnjaa, mõistan Dannarit väga hästi. Ja Coco kirjutisele lisaks, et Nortoni kohta käiva osas 100% nõus, kuna alates AHX-st olen tema ande vaieldamatu austaja ja Oscari puudumine on discrace Filmiakadeemia poolt. Aga Fight Club on keeruline film - pean nentima, et jättis hea mulje esmavaatamisel kinos Kosmos, aga kas mul olid endal probleemid tollal või mis, aga see kui palju ma silmist lasin sel korral oli üsna kordumatu. Teistkordsel vaatamisel ikka nägin 50% rohkem filmi kui kord varem. Ehk siis seetõttu ma ei saa päris isikliku pingerea esimesse astmesse seda filmi tõsta. Seal on pigem teise peaosatäitjaga varustatud kaks filmi Seven ja 12 Monkeys , mida mõlemaid olen vaadanud tõenäoliselt kahekohaline arv kordi, teise puhul isegi ehk algab see number kahega.

                            Kommentaar


                              Ok ... kuna me kirjutame siis minult ka pisike panus ... (mitte küll kõigi aegade lemmikutest, aga hetkel aktuaalsest teemast):

                              Umbes 9h pärast lähen vaatama The Dark Knight Risesit ja sel puhul oli vaja mälu värskendada Batmani triloogia kahe esimesega. Olin mõlemat eelnevalt näinud ainult korra - siis kui nad välja tulid, kuna mulle enamasti ei meeldi filme korduvalt leierdada kui nad just mingis mõttes väga eriliselt huvitavad minu jaoks ei ole. Üldiselt olin ma ikka väga ära unustanud mis eelnevates osades toimus niiet 5h läks sellesmõttes asja ette, küll aga tekkis värske pilguga vaadates mõningaid huvitavaid tähelepanekuid nii filmide enda kui Christopher Nolani osas keda ma üldiselt hindan kõrgelt ja pean Hollywoodi vaat, et parimaks tänapäevaseks rezisööriks (vs Fincher).

                              Batman Begins: Uskumatu, aga ainult 7 aastat vana film näitas minu jaoks juba alarmeerivaid vananemise märke. Gothami väljanägemine ja kogu eriefektide mäng näites selgelt ära millise hüppega cgi arenenud on aastast 2005. Miinus. Teine miinus tuleb Katie Holmesi eest kelle osavõtu ma olin sootuks unustanud. Väga nõrk valik juhtivaks naiseks minuarust. Liam Neeson ka ei meeldinud miskipärast siin filmis - liiga ... tuim, ebahuvitav ... säratu peapäti jaoks. Cillian Murphy omakorda on juba loomult ja olekult selline poolpsühhopaadi nägu ja tegu ehk Scarecrow ossa sobis ilusti. Üldiselt jäin, napilt küll, aga jäin oma hinde 8/10 juurde.

                              The Dark Knight: Enne kui ma peamise poindi juurde asun siis ... WHY THE FUCK ... Maggie Gyllenhaal? Ja ma arvasin, et Katie Holmes oli halb valik Racheliks. Ei ole ta piisavalt ilus/cute , et olla nii mitme ülivõimuka mehe ihaldusobjekt ega olnud tal mingit erilist keemiat Bale'i või Eckhartiga. Muutis selle karakteri pointlessiks. Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Üldiselt ma olen skeptiline ja küüniline inimene ning algselt hakkas kogu ülistuslaul Heathi surma tõttu selle Jokeri osas suht üle viskama. Solidaarsusest anti postuumselt Oscar ka ja ... Hollywood noh .. draama müüb. Tegelikkuses on asi lihtsalt solidaarsusest kaugel. Isegi kui ma otsiks Ledgeri Jokeris nõrku või halbu külgi siis naljalt seda ei leiaks. Joker tegi selle filmi. Oleks sama kuiv pahalane olnud nagu Neesoni Ra's Al Ghul ma oleks vist juba poole peal maganud. Aga Ledgeri esitus hoidis vaatamas ja uusi stseene ootamas. Parim stseen - kus heli tõmmatakse hästi madalaks ja Joker politseiautost pooleldi väljas kõlkudes minema kihutab ... http://www.youtube.com/watch?v=-Z1pwY3tomg ... i fucking love it kui rezisöör tabab tavapärase mürgli ja triangli vahele sellise kompveki visata. Poleks Joker nii briljantne olnud, oleks samamoodi 8/10 saanud, aga jäi ikkagi 9/10 peale.

                              Christopher Nolan - olen nüüd ära näinud kõik tema filmid peale debüüdi nimega Following (on keegi näinud, soovitab?) ja Insomnia (ainuke film mille screenplayd ta ise ei kirjutanud, ehk oli ainult rezisöör). Nähtud siis Memento, The Prestige, Batman Begins, The Dark Knight ja Inception. Ning kui ma enne ei taibanud, siis nüüd Batmane uuesti vaadates sain ma aru ühest tema suurest miinusest - kõik tema filmid on liiga külmad ja emotsioonitud. Kõik on detailideni lihvitud ja paigas aga miskipärast tabasin ma ennast tema filme vaadates alati kuidagi tuimast seisundist, et väga nagu ei hooli mis lõpuks saab karakteritest. Ja minu jaoks on see halb märk. Ma tahan lõpuks mingit emotsiooni - ükspuha millist. Ja sellest tulenevalt on pika puuga tema parim film Inception, kuna see on ainuke kus ma seda leidsin lisaks muidu suurepärasele süzeele ja teostusele. Ehk, et Nolan on overrated va. Inception!
                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                                kõik tema filmid on liiga külmad ja emotsioonitud.
                                Jällegi maitse asi, mu meelest see teebki teatud määral tema filmidest selle, mis ta on. Kuidas see Prestige muidu on, vaadatav?
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X