320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Bridesmaids - kellele Hangover meeldis, siis ei pea pettuma. Teises võtmes, aga nalja saab.

    Kommentaar


      http://www.imdb.com/title/tt1584131/
      Hea komöödia film. Üldiselt maffiast

      Kommentaar


        Algselt postitas Aramis Vaata postitust
        Bridesmaids - kellele Hangover meeldis, siis ei pea pettuma. Teises võtmes, aga nalja saab.
        Ja juba uuel nädalavahetusel jõuab see ka meite suurtele ekraanidele!

        Kommentaar


          Inside job on suhteliselt hea, mulle meeldis

          Kommentaar


            Käisin vaatamas transformers 3
            mul pole lihtsalt sõnu, maailma parim action film lihtsalt!!!!
            sõitsin kinost koju ja terve tee oli smile näos

            Kommentaar


              mingi kopli liinide teema?
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                Horrible bosses ehk Vastikud Ülemused. Oma bosside tapaplaane pidavad Bateman-Sudeikis-Day (kohe kui läpaka korda saan hangin endale It`s Always Sunny in California, sest see düüd on vähemalt antud filmis geniaalne + terve filmi kummitasid peas küsimused "Kes ta on, kus ta varem mänginud on, miks ma teda varem näinud pole") kolmik töötab Pohmakalikult hästi. Vastikud ülemused ehk Spacey - peaaegu näeb tisse Aniston - kiilanev narkomaan Ferrell on ka mõnusalt värvikad. Mitte, et ma kõiki Hollywoodi komöödiaid nüüd näinud oleks, aga julgeksin öelda küll, et minu jaoks viimase kahe aasta naljakaim Hollywoodi komöödia peale Pohmaka esimest. Või on veel midagi head olnud, mis meeles pole? Igatahes julgen soovitada.

                Kommentaar


                  Green Latern oli väga hea komöödia ;D

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Cule Vaata postitust
                    Vaatasin Serbia filmi. Film proovis ilmselgelt pahviks lüüa oma reaalsusega ja jälkusega, aga mulle tundus asi rohkem kui komöödia, ilmselt on mu rikkutuse tase tänu internetile liiga kõrge. Stoori oli ka suht igav, koguaeg oli suur kihk fast forward panna. Aga kokkuvõttes iga Hannibal Holocausti ja Salo vms filmide fänn peaks selle ka ära vaatama.
                    mingi stoorimode siiski ju eksisteeris, ning.. ei taha norida.. aga RIKUTUSE*

                    Kommentaar


                      Värskematest filmidest vaatasin hiljuti sellist linateost nagu "Limitless" . Paar sõpra olid selle taevani kiitnud, aga mina selles midagi erilist küll ei näinud. Laupäeva õhtul peale sauna vaatasin ja uni kippus kohati kergelt peale. Tegelikult just halb film ei olnud, aga mitte just kirkaim kriit ka. Näiteks Social Network meeldis kaugelt rohkem. Kuigi ega neil kahel filmil mingit seost nüüd pole, aga lihtsalt tahtsin eelmise aasta hea filmi ka ära mainida .

                      Kommentaar


                        Kes soovib midagi ekstreemsemat, sellele soovitan pump.starmani ftp lehel olevat Estonian Swinger Tales - Hardcore Homework
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas eika Vaata postitust
                          Horrible bosses ehk Vastikud Ülemused. Oma bosside tapaplaane pidavad Bateman-Sudeikis-Day (kohe kui läpaka korda saan hangin endale It`s Always Sunny in California, sest see düüd on vähemalt antud filmis geniaalne + terve filmi kummitasid peas küsimused "Kes ta on, kus ta varem mänginud on, miks ma teda varem näinud pole") kolmik töötab Pohmakalikult hästi. Vastikud ülemused ehk Spacey - peaaegu näeb tisse Aniston - kiilanev narkomaan Ferrell on ka mõnusalt värvikad. Mitte, et ma kõiki Hollywoodi komöödiaid nüüd näinud oleks, aga julgeksin öelda küll, et minu jaoks viimase kahe aasta naljakaim Hollywoodi komöödia peale Pohmaka esimest. Või on veel midagi head olnud, mis meeles pole? Igatahes julgen soovitada.
                          Duubeldan.

                          Oli äärmiselt meediv üllatus täiesti tühjast kohast. Bateman sisuliselt mängis sama rolli nagu Arrested Developmentis ja see tuleb tal ikka päris hästi välja.

                          Ma isegi suudaks ta võrdluses esimese Pohmakaga võib-olla ettepoole panna, seda osalt ka selle tõttu, et ma Pohkakat nii hüpermegasuper-naljakaks ei pidanud.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                            Värskematest filmidest vaatasin hiljuti sellist linateost nagu "Limitless" . Paar sõpra olid selle taevani kiitnud, aga mina selles midagi erilist küll ei näinud. Laupäeva õhtul peale sauna vaatasin ja uni kippus kohati kergelt peale. Tegelikult just halb film ei olnud, aga mitte just kirkaim kriit ka. Näiteks Social Network meeldis kaugelt rohkem. Kuigi ega neil kahel filmil mingit seost nüüd pole, aga lihtsalt tahtsin eelmise aasta hea filmi ka ära mainida .
                            Mina olen nende sõpradega samal meelel, ning kiidan ka taevani. Üle pika aja üks film, mille suutsin ühe jutiga algusest lõpuni ära vaadata.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Mina olen nende sõpradega samal meelel, ning kiidan ka taevani. Üle pika aja üks film, mille suutsin ühe jutiga algusest lõpuni ära vaadata.
                              Mis selle filmi juures siis nii erilist oli ?
                              (mitte normise pärast, päris ausalt ja siiralt tahaksin teada)

                              Kommentaar


                                Pusheri triloogia. Olid mul tükk aega ootamas oma järge, ning kui nüüd lõpuks peale läks siis ei saanudki ennem pidama kui kõik kolm olid vaadatud. Väga realistlik, toores realism, korralikud storyline'id, korralikud näitlejatööd, väga suur respekt igatahes rezisöörile. Kellele meeldib Pusher siis Un Prophete ja Snabba Cash on täpselt samast mastist.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X