320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mulle meeldis kogu see ülesehitus,et vahepeal peategelane rääkis endast kolmandas isikus. Paljud pöörded olid ootamatud. Ei tulnud mingit tavalist bullshiti, kui saan ülivõimed,et magatan igapäev uut naist ja ostan villa ja sada autot jms. Koguaeg säilis põnevus. Eks mulle isiklikult üldse meeldivad sellised filmid, kus inimene(või inimesed) saavad mingid eri võimed. Maitse asi, kui ei meeldi, siis ei meeldi

    Kommentaar


      No läks ka Limitless loosi - pole just väga tihti juhtunud viimasel ajal kus tavaline "kinofilm" pinget hoiab algusest lõpuni ja klisheedest nii üle ei aja, et vahepeal pead oksel käima. Oli küll paar lapsikut "plot hole'i" (spoilerdama ei hakka, kuna siin pole seda koodi millega saaks varjata) mille olemasolu ma alati sellist tüüpi filmidest otsin ja mille olemasolu/puudumise järgi ma filmile suurema osa hindest panen. Aga siiski korralik 6/10.
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Vaatasin The Way Back ka ära, üsna huvitav, stoory oli hea, mõnikoht jäi segaseks ja mõnest kohast lennati liiga kiirelt üle. Lõpus oleks tahtnud teada, mis siis meestest sai. 7/10.

        Kommentaar


          Kuidas ma veetsin selle suve. Hetkel rtises. Vutt-vutt kinno, ehkki päris valus on vaadata, kuidas üks inimeseloom võib 2 h irratsionaalseid valikuid üksteise otsa teha.
          "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Vaatasin The Way Back ka ära, üsna huvitav, stoory oli hea, mõnikoht jäi segaseks ja mõnest kohast lennati liiga kiirelt üle. Lõpus oleks tahtnud teada, mis siis meestest sai. 7/10.
            Kui lööd google otsingusse peategelase nime, siis saad teada mis päriselt juhtus.

            Ise lükkasin Source Code-i peale , ootused olid kõrged ja pettuma ei pidanud, ehk liiga sci-fi teema, aga siiski väga õnnestunud tükk, eriti arvestades seda massilist saasta mida sel aastal toodetud ja nähtud on, oli see ikka päris värskendav filminauding. Plahvatavad rongid ja ajas tagasi reisimine et katastroofe vältida on juba tehtud ja nähtud, aga see film oli enamat kui eelnimetatud sisudega filmid
            FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
            sigpic

            Kommentaar


              Siuke asi, et kas keegi oskaks soovitada mingit head mindfuck filmi kus peab rängalt süvenema ja kaasa mõtlema et aru saada. Inceptioni või shutter islandi stiilis midagi.
              FC Otepää II

              Kommentaar


                Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                Siuke asi, et kas keegi oskaks soovitada mingit head mindfuck filmi kus peab rängalt süvenema ja kaasa mõtlema et aru saada. Inceptioni või shutter islandi stiilis midagi.
                Mindfucki või twiste tahad? No paar mindfucki ...

                All About Lily Chou-Chou
                Synedoche, New York
                Oldboy
                Victoria Concordia Crescit

                Kommentaar


                  Algselt postitas Martinho Vaata postitust
                  Siuke asi, et kas keegi oskaks soovitada mingit head mindfuck filmi kus peab rängalt süvenema ja kaasa mõtlema et aru saada. Inceptioni või shutter islandi stiilis midagi.
                  Memento

                  Kommentaar


                    My Name Is Khan

                    lõpmatu ja tõsine meistriteos.
                    ma ainult ei soovita vaid ka nõuan selle vaatamist!


                    Kommentaar


                      Siuke asi, et kas keegi oskaks soovitada mingit head mindfuck filmi kus peab rängalt süvenema ja kaasa mõtlema et aru saada. Inceptioni või shutter islandi stiilis midagi.
                      Parimad mis mäletan Mindfuck Movie Packist
                      Brazil, Donnie Darko, Mulholland Drive, Barton Fink, Eraserhead, The Salton Sea, Primer, Lost Highway.

                      Kommentaar


                        Vaatasime selle 'Tucker&Dale'i' foorumlaste vaimustusest intrigeerituna ära. Milline suurepärane idee... ja milline masendav teostus. Eino Baskin on ka naljakam.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Tucker & Dale oli 6.5/10 film. Algus oli paljutõotav, aga teine pool vajus ära.

                          Kommentaar


                            Sain lõpuks Fast Five ära vaadatud.
                            Suht hea oli. Soovitan

                            Kommentaar


                              Ondskan on ikka suurepärane film, film siis Jan Guillou raamatu "Kurjus" järgi tehtud, väärt vaatamine

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Riks Vaata postitust
                                My Name Is Khan

                                lõpmatu ja tõsine meistriteos.
                                ma ainult ei soovita vaid ka nõuan selle vaatamist!
                                Sain ise ka selle lõpuks vaadatud ja peab nõustuma Sinu arvamusega!
                                FC Otepää II

                                Kommentaar

                                Working...
                                X