320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas sinised Vaata postitust
    Pliis tehke mingi teema spoilimiseks, paar kommenti juba nii ligilähedal, ma pole veel vaadanud seda.
    Ja mõelge hathaway peale ,et kas paneks või mitte kui kohe pakkumine tehtaks, mitte kas teda või meganit.
    Rasedat naist ka nii ei sooviks.
    sigpic

    Kommentaar


      Algselt postitas sinised Vaata postitust
      Pliis tehke mingi teema spoilimiseks, paar kommenti juba nii ligilähedal, ma pole veel vaadanud seda.
      Ja mõelge hathaway peale ,et kas paneks või mitte kui kohe pakkumine tehtaks, mitte kas teda või meganit.
      Jah, Megan on nõme ja ärme spoilime tõesti. Oleks mulle keegi enne filmi öelnud, et tegelikult Alfred ongi Ra's Al Ghul, siis ma oleks küll übervihane olnud.

      Kommentaar


        Algselt postitas mõnuagent 007 Vaata postitust
        jah, megan on nõme ja ärme spoilime tõesti. Oleks mulle keegi enne filmi öelnud, et tegelikult alfred ongi ra's al ghul, siis ma oleks küll übervihane olnud.
        spoiler alert!

        Kommentaar


          kaks jankut - küla pealt laenatud katkendid retseptidest on kokku pandud üheks ägedaks äktsioniks.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Ma siiralt vaatasin mingi kahe tunni möödudes kella ja mõtlesin, et oot, mida, nii ruttu???
            heh, siis kui ta august välja ronis, right?
             
            see ei ole mingi spoiler, sest me kõik teadsime, et ta seda teeb.
            jokers to the right
            clowns to the left of me

            Kommentaar


              "Must kass, valge kass" http://www.imdb.com/title/tt0118843/

              mustlased, Bulgaaria, mafia, petuskeemid, ja v2heke armastust.
              whats not to love? 8/10
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                "Must kass, valge kass" http://www.imdb.com/title/tt0118843/

                mustlased, Bulgaaria, mafia, petuskeemid, ja v2heke armastust.
                whats not to love? 8/10
                Ja päris nummi pidevalt rinnahoidjata naine ka.

                Kommentaar


                  Ted - üsna pettumusttekitav film. Sethilt oleks ikka midagi kaugelt paremat oodanud. Tema loomingule omast värskust oli tunda küll ja mõned killud olid ikka päris head, samas kui teised kohad rikkusid mulje üsna korralikult ära. Mitte rohkem kui 6/10. Mila Kunis päästis natukene ilma temata oleks film veel ühe palli võrra madalama hinde saanud.

                  Ajaa - Ted kõlab nagu Brian

                  Seda 1+1 olen tahtnud vaatama minna, aga viimasel hetkel sobivat seanssi leides on need olnud seni välja müüdud... järelikult peab tõesti hea film olema. Kuna saalid täis, siis vast kavast veel maha ei võeta

                  Kommentaar


                    Vuosaari

                    Küllaltki stamplik "hunnik-erinevaid-lugusid-põimuvad" stiilis linateos. Selline tunne jäi küll, et olen seda kõike kuskil enne näinud (Sügisball, Klass, Louhimiehe enda varasemad filmid). Harilik masendav Soome draama. Positiivsest küljest oli tisse muidugi sitaks (sh Lenna!!!). 5/10

                    Kommentaar


                      Hunger Games

                      Algul arvasid, et mingi mõttetu jama aga nüüd otsustasin ikkagi ära vaadata ja ei kahetse. Päris vinge film oli.
                      Ela ja tunne, et elad
                      see on kõige lihtsam
                      filosoofia, mis toimib
                      sule silmad ära vaata
                      tagasi, hinga sügavalt ja
                      hüppa üle iseenda varju
                      tule koos minuga.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                        Hunger Games

                        Algul arvasid, et mingi mõttetu jama aga nüüd otsustasin ikkagi ära vaadata ja ei kahetse. Päris vinge film oli.
                        Battle Royale
                        The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                          Oled juba mõlemat näinud? Skaalal 1-10 kui palju rikub Battle Royale ennem nägemine Hunger Gamesi vaatamise elamust?
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Oled juba mõlemat näinud? Skaalal 1-10 kui palju rikub Battle Royale ennem nägemine Hunger Gamesi vaatamise elamust?
                            Ma olen ainult Battle Royale'i näinud. Hunger Games'i pole veel plaaninud vaadata. Põhimõtteliselt ootaksin samale küsimusele vastust.
                            The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
                              Ted - üsna pettumusttekitav film. Sethilt oleks ikka midagi kaugelt paremat oodanud. Tema loomingule omast värskust oli tunda küll ja mõned killud olid ikka päris head, samas kui teised kohad rikkusid mulje üsna korralikult ära. Mitte rohkem kui 6/10. Mila Kunis päästis natukene ilma temata oleks film veel ühe palli võrra madalama hinde saanud.

                              Ajaa - Ted kõlab nagu Brian
                              Tedi film oli nagu Family Guy episood ehk filmi peale oli nalja sama palju kui ües Family Guy osas. Ülejäänud oli mis oli

                              Ja Ted kõlas ikka nagu Peter mitte Brian
                              308

                              Kommentaar


                                Hunger Games = meh. Peaosatäitja oli oma tegemistes veenev, aga süžeekäigud olid liiga hüplikud, et korralikult sisse elada. Antiheerosed kukkusid välja sitemad, kui Running Mani püüdjad. Lõpp oli klassikaline triloogia pederastia. Filmist on kuuldavasti välja jäetud kogu näljateema, mis pidavat lünki täitma. Paneme ... hmm ... 5/10. Battle Royale nägemata v-o saaks ühe lisapunkti.
                                jokers to the right
                                clowns to the left of me

                                Kommentaar

                                Working...
                                X