320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
    Iroonia?
    Ei, miks peaks olema?
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      The Little Death on film sellest, et inimesed ja nende vajadused on erinevad ning kuidas nad tahavad buddhat tappa. Buddha tapmine siis tuleneb tantrast ning võrdub orgasmi saamisega.
      Kvaliteetne ja humoorikas teos. Vaadake.
      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Keegi võiks analüüsida enne 1944 välja tulemist, miks osad tänapäeval Tahvleid maha teevad.
        Tõenäolised põhjused vast on: erinevus raamatust, pole päris sõjafilm, liigne romantika.

        Seiklusfilmina on ta väga korralik teos, oma aja kohta.

        Kommentaar


          Mulle omal ajal nimed tahvlil meeldis, vaatamata sellele, et meeldis raamat ja erinevus sellest oli suur. Ma ei saa aru miks see kellelegi ei meeldi, ehk on asi lihtsalt erinevate põlvkondade nõudmises eesti filmile?
          BVB - Vaprus

          Kommentaar


            Algselt postitas Devil Vaata postitust
            miks osad tänapäeval Tahvleid maha teevad
            militaar.net: Eesti sõjalised kinošedöövrid - Nimed marmortahvlil jt

            klišeed vist ei meeldi
            ja muu taoline liigne lihtsustamine:

            Eesti filmides on seaduseks, et kui keegi hullupööra rõõmustab, mürab või tantsib, järgneb sellele kohe õnnetus. Järgitakse truult pietistlik-vennastekoguduslikku kultuuritraditsiooni, mis igasuguse patuse lõbu ja lusti karmilt hukka mõistis. Suurepärane näide on «Nimed marmortahvlil», kus sõjaväljalt koju pöörduvad koolipoisid soomusrongi katusel jooksevad, huilgavad ja end muidu lapsikult ülal peavad. Ära hõiska enne lõpp-peatust!

            Karistus on karm: peaaegu kõik nad lastakse maha. Väärib rõhutamist, et kõik need, kes rongis korralikult käituvad, jäävad ellu.
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              klišeed vist ei meeldi
              ja muu taoline liigne lihtsustamine:

              Eesti filmides on seaduseks, et kui keegi hullupööra rõõmustab, mürab või tantsib, järgneb sellele kohe õnnetus. Järgitakse truult pietistlik-vennastekoguduslikku kultuuritraditsiooni, mis igasuguse patuse lõbu ja lusti karmilt hukka mõistis. Suurepärane näide on «Nimed marmortahvlil», kus sõjaväljalt koju pöörduvad koolipoisid soomusrongi katusel jooksevad, huilgavad ja end muidu lapsikult ülal peavad. Ära hõiska enne lõpp-peatust!

              Karistus on karm: peaaegu kõik nad lastakse maha. Väärib rõhutamist, et kõik need, kes rongis korralikult käituvad, jäävad ellu.
              Selle peale ütleks, et mitte ainult eesti filmides.
              BVB - Vaprus

              Kommentaar


                Eks see ole sõja üldine teema, et valvsuse kaotamisega kaotad tihti peale ka elu. Sellele on rõhutud aastakümneid, pahaks seda Marmortahvlitele ei paneks.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Jose Vaata postitust
                  Mortdecai - Väga meeldis film, naljad olid head, eriti mitte labased. 8/10
                  Trr, ma lootsin, et see on mingi külma sõja aegne spioonikas. Njet.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Devil Vaata postitust
                    Keegi võiks analüüsida enne 1944 välja tulemist, miks osad tänapäeval Tahvleid maha teevad.
                    Tõenäolised põhjused vast on: erinevus raamatust, pole päris sõjafilm, liigne romantika.

                    Seiklusfilmina on ta väga korralik teos, oma aja kohta.
                    Filmil olid minu arvates selged miinused, mille tõttu on seda keeruline hea teosena vaadelda. Tegevus oli kiirustatud. Karakterid jäid välja arendamata ning dialoog oli samuti pisut kummaline. Mingisugust pinget justkui ei tekkinud. Kulminatsioon jäi toimumata. Seejuures tundus kõik pisut imal. Eks väike eelarve ei aidanud samuti kaasa. Sentimentaalset väärtust sellel filmil ka ei ole. Sealt ma usun see kriitika.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                      Filmil olid minu arvates selged miinused, mille tõttu on seda keeruline hea teosena vaadelda. Tegevus oli kiirustatud. Karakterid jäid välja arendamata ning dialoog oli samuti pisut kummaline. Mingisugust pinget justkui ei tekkinud. Kulminatsioon jäi toimumata. Seejuures tundus kõik pisut imal. Eks väike eelarve ei aidanud samuti kaasa. Sentimentaalset väärtust sellel filmil ka ei ole. Sealt ma usun see kriitika.
                      Põhiine probleem oli see, et üritati kõigile pakkuda midagi - natuke actionit, natuke huumorit, natuke heroilisust, natuke ajalugu ja natuke romantikat. Eks sealt algasid kõik väiksemad hädad.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Gallacher Vaata postitust
                        Põhiine probleem oli see, et üritati kõigile pakkuda midagi - natuke actionit, natuke huumorit, natuke heroilisust, natuke ajalugu ja natuke romantikat. Eks sealt algasid kõik väiksemad hädad.
                        Ma võtan seda rohkem nii: Sinimägedes võidelnud vanaisa tuli kinost välja ja pisarad jooksid (küünikutele: mitte seetõttu, et nii sitt film oli). Võimalik, et mõjutab seeläbi minu hinnangut, kuid isegi selleta ütleks, et üks päris hea linateos, mida selles žanris (üldse põnevus) Eestis just eriti ei tehta.

                        Plaanin taadi "1944" ka vaatama viia. Kuid eelneva põhjal väidan, et tollel filmil oli kõik olemas. Tahaks näha, kes paremini argumenteerib, et sitt oli. Liiga vähe plahvatusi vms? Edu.
                        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                          Birdman ehk Dark Knight Crisis - lavastus, operaatoritöö, näitlejad:
                          [insert *sitting ovation gif *Shiast]


                          vau. mindblown on vist õige sõna selle filmi kirjeldamiseks.
                          Слава Україні! Героям слава!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Ma võtan seda rohkem nii: Sinimägedes võidelnud vanaisa tuli kinost välja ja pisarad jooksid (küünikutele: mitte seetõttu, et nii sitt film oli). Võimalik, et mõjutab seeläbi minu hinnangut, kuid isegi selleta ütleks, et üks päris hea linateos, mida selles žanris (üldse põnevus) Eestis just eriti ei tehta.

                            Plaanin taadi "1944" ka vaatama viia. Kuid eelneva põhjal väidan, et tollel filmil oli kõik olemas. Tahaks näha, kes paremini argumenteerib, et sitt oli. Liiga vähe plahvatusi vms? Edu.
                            Olen nõus, et tegu oli äärmiselt vajaliku filmiga. Kunstiliselt ta aga kõige paremini väkja ei kukunud ja loodetavasti on 1944 parem.

                            Kommentaar






                              Peab ootama vähemalt novembrini (http://www.imdb.com/title/tt3460252/) et midagi samaväärset või paremat sel aastal näha
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                Väga positiivne projekt Postimehelt!!
                                Postimehe veebis saab vaadata enamikku möödunud aasta parimatest filmidest. Vähemasti neid, mis said kultuurkapitali aastapreemia. Ja sealt edasi toome iga nädal oma tellijate ette vaatamiseks vähemalt ühe Eesti filmi.


                                E: Hommikul selge peaga avastasin, et vaatamiseks peab tellima postimehe endale. Nojah, jääb ära siis
                                Joga Bonito!!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X