320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Boyhood - Nagu Õnne 13. 3 tundi ja mitte ühtegi sündmust. Ei, film ei olnud pask, huvitav lähenemine, huvitavalt tehtud aga natukepalju jäi minu jaoks siiski puudu.
    So self aware so full of shit

    Kommentaar


      Algselt postitas Francesco Vaata postitust
      Boyhood - Nagu Õnne 13. 3 tundi ja mitte ühtegi sündmust. Ei, film ei olnud pask, huvitav lähenemine, huvitavalt tehtud aga natukepalju jäi minu jaoks siiski puudu.
      mina ei tea, kui ma vaatasin seda esimesed kolm (4-6) osa ära väikse põnnina siis sulle saladuskatte all võin öelda, et viimane osa tegi mind ausalt öeldes kurvaks nii story poolest kui ka selle, et see film läbi sai. igal ühel omaonad

      Kommentaar


        Vaatan TV3 "Parkerit" ja J.Lo on jätkuvalt silmale hea puhkus. Pani kohe mõtlema, et äkki peaks "The Boy Next Doori" ka ära vaatama. On keegi vaadanud, tasub?

        Kommentaar


          Topeltpost aga mainin siiski ära, et endale ka üllatuseks polnud ikkagi sellist filmi nagu "The Butterfly Effect" vaadanud. Nüüd parandasin selle vea.

          Soovitan kõigile, kel enesekindlus madal. Ilma sinu sünnita on kõigi elu parem. Nice.

          Kommentaar


            Algselt postitas Shaq Vaata postitust
            Topeltpost aga mainin siiski ära, et endale ka üllatuseks polnud ikkagi sellist filmi nagu "The Butterfly Effect" vaadanud. Nüüd parandasin selle vea.

            Soovitan kõigile, kel enesekindlus madal. Ilma sinu sünnita on kõigi elu parem. Nice.
            Kas see on see film, millel on kaks erinevat lõppu?

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kas see on see film, millel on kaks erinevat lõppu?
              Jah, mina vaatasin director cut versiooni

              Kommentaar


                Ühes saadab ta selle tüdruku p**si. Milline see teine lõpp on?
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    sitt film, selline klišee moraaliõpetus algesest peale
                    ★★★★★★

                    Kommentaar


                      Nii, sai õhtutundidel Ex-Machinat vaatama mindud ja tegu on mu jaoks viimaste aastate parima uue filmiga. Tegu nö mõtleva-mehe-sci-fi tüüpi filmiga - viimane selline hea mis tuleb pähe oli Moon. Siin aga käsitlusel tehisintellekti loomine, kuid ilma mingi ülepaisutatud actioni või draamata. Vastupidi on asi intiimne ja vaikselt pingeline. Veel enam, tegu on režissöör Alex Garlandi debüüdiga (ennist oli stsenaariumeid kirjutanud) ja sai suurepäraselt hakkama; kiitus ka pildi ilusaks tegijatele ja suurepärasele näitlejatööle kõigilt kolmelt peaosaliselt. Soovitan minna, sest seda ei pruugi kauaks kinodes olla - massi huvi on paraku asjadel mis sätendavad ja plahvatavad.
                      ★★★★★★

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                        Nii, sai õhtutundidel Ex-Machinat vaatama mindud ja tegu on mu jaoks viimaste aastate parima uue filmiga. Tegu nö mõtleva-mehe-sci-fi tüüpi filmiga - viimane selline hea mis tuleb pähe oli Moon. Siin aga käsitlusel tehisintellekti loomine, kuid ilma mingi ülepaisutatud actioni või draamata. Vastupidi on asi intiimne ja vaikselt pingeline. Veel enam, tegu on režissöör Alex Garlandi debüüdiga (ennist oli stsenaariumeid kirjutanud) ja sai suurepäraselt hakkama; kiitus ka pildi ilusaks tegijatele ja suurepärasele näitlejatööle kõigilt kolmelt peaosaliselt. Soovitan minna, sest seda ei pruugi kauaks kinodes olla - massi huvi on paraku asjadel mis sätendavad ja plahvatavad.
                        Jah. Täielikult.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                          Nii, sai õhtutundidel Ex-Machinat vaatama mindud ja tegu on mu jaoks viimaste aastate parima uue filmiga. Tegu nö mõtleva-mehe-sci-fi tüüpi filmiga - viimane selline hea mis tuleb pähe oli Moon. Siin aga käsitlusel tehisintellekti loomine, kuid ilma mingi ülepaisutatud actioni või draamata. Vastupidi on asi intiimne ja vaikselt pingeline. Veel enam, tegu on režissöör Alex Garlandi debüüdiga (ennist oli stsenaariumeid kirjutanud) ja sai suurepäraselt hakkama; kiitus ka pildi ilusaks tegijatele ja suurepärasele näitlejatööle kõigilt kolmelt peaosaliselt. Soovitan minna, sest seda ei pruugi kauaks kinodes olla - massi huvi on paraku asjadel mis sätendavad ja plahvatavad.
                          Ise panin hindeks imdb-s tubli 8. (viimased 10 punni filmid olid Interstellar ja Birdman. Viimased 8 punnised olid Boyhood, Nightcrawler, Edge of Tomorrow, 22 Jump Street. Lihtsalt niisama minu subjektiivse maitsemeele võrdluseks.)

                          Kaks punkti võttis maha Nathani tegelaskuju - puhtalt subjektiivselt ta lihtsalt ei mõjunud mulle piisavalt veenvalt ja kohati isegi punnitatuna. Lisaks võis pool punkti maha võtta varasema treileri vaatamine. Üldjuhul treilereid ei vaata, aga kuna polnud sellest filmist halligi kuulnud, siis tegin selle saatusliku vea ja piilusin mis film on. Kahjuks mõned üllatuskohad said sellega rikutud.
                          ÄRGE VAADAKE FILMIDE TRAILEREID!!!


                          Soovitan soojalt!
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Moon oli parem tegelikult. Aga, noh, ma just vaatasin öösel Aliensi üle. Selle vastu ei saa miski, aga Ex-Machina (seda hääldatakse eks-maahina?) oli tore.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                              aga Ex-Machina (seda hääldatakse eks-maahina?) oli tore.
                              See Ex-Machina tšikk oli vahepeal filmi promomiseks Tinderis ka. Kahjuks küll USA-s, aga sul Tinderi kunnina ilmselt pro-versioon olemas

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                seda hääldatakse eks-maahina?
                                C on nagu K, peaks olema makhina. Latin'n'shit. Mooniga iseenesest on hea võrrelda, mu jaoks oli too uus parem, sest mõjus lähedasemalt - maitse asi vast, kui kaugele kosmosesse asi minna võiks. Moonis veidi ei istunud Sam Rockwell, oli okei, aga pani kohati üle ka.
                                ★★★★★★

                                Kommentaar

                                Working...
                                X