320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    sorry! endal ka veidi häbi... Aga ütleme nii, et ajavahemikul 1999-2001 polnud ma just kuigi filmihuviline
    Ja tõesti juhtusin seda filmi vaatama, sest polnud ma plaanind seda vaadata ega teadnudki, et selline asi õhtul ETVst tuleb. Juhuslikult juhtus aga mulle ette õige kanal ja jäin kohe huviga vaatama. Filmi juurde tagasi tulles, kaadrid mängust ja publikust olid muidugi eriti vägevad
    olgem kristlased, vabandused on esitatud

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Kohati pingutatakse seal muidugi natuke üle ka. Raskeid vigastusi tuleb küll ette, näiteks alles täna viidi üks Bills\'i mees kiirabiga minema, kuid ma küll ei tea juhust, et kellegil oleks väljakul silm peast välja kratsitud. Eks Oliver Stone tahtis publikut jälle millegagi shokeerida.

      Mõned päris huvitavad osatäitjad olid seal ka muidugi. Näiteks Hall of Fame\'i liikmed Lawrence Taylor ja Jim Brown. Samuti oli paar korda Terrell Owensit näha, kes on NFL-is viimaste aegade üks produktiivsemaid mängijaid (ning samas ka Biggest Mouth)

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Sild üle Kwai jõe. Väga hea sõjafilm ning samal ajal näitab ka kultuuride kokkupõrget. Sir Alec Guinessi üks hiilgerolle kolonelleitnant Nicholsonina.
        “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
        The Special One

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas Kaarel


          Kohati pingutatakse seal muidugi natuke üle ka. Raskeid vigastusi tuleb küll ette, näiteks alles täna viidi üks Bills\'i mees kiirabiga minema, kuid ma küll ei tea juhust, et kellegil oleks väljakul silm peast välja kratsitud. Eks Oliver Stone tahtis publikut jälle millegagi shokeerida.

          btw, silm ei tule elu sees niimoodi ära. Ta muutub vedelaks, ja teda ei saa kunagi niimoodi kotti pista.
          Слава Україні! Героям слава!

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Algselt postitas EgoTrip


            Algselt postitas Kaarel


            Kohati pingutatakse seal muidugi natuke üle ka. Raskeid vigastusi tuleb küll ette, näiteks alles täna viidi üks Bills\'i mees kiirabiga minema, kuid ma küll ei tea juhust, et kellegil oleks väljakul silm peast välja kratsitud. Eks Oliver Stone tahtis publikut jälle millegagi shokeerida.

            btw, silma ei tule elu sees niimoodi ära. Ta mudub vedelaks, ja teda ei saa kunagi niimoodi kotti pista.
            Ega isikliku kogemuse vastu ei saa...

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              olen kuulnud nii. Kogemused siia ei puutu
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Täna vaatasime bios mingit filmi kus näpiti silmamuna. Sai ilusasti kätte võtta ja mängida sellega.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  kinos saab ikka vahest Käidud.
                  Viimati käisin Shrek2 vaatamas.

                  muidu meeldivad komöödiad ja Auto teemalised Filmid.
                  ega Action on ka tore.
                  LiverpoolFC

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Vaatasin sellist filmi nagu Mindhunters, mõni asi oli lõpus küll imelik, aga muidu oli lõpuni põnev ja tore film. 8p10mnest.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      shrek 2 on iseenesest täitsa norm multikas.
                      eelkõige yhe tegelase pärast, kes ei soovi mu mälusoppidest lahkuda - Donkey !!
                      How does Freddy Kruger wipe his butt?

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        üks viimase aja parimaid filme on olnud The Hero (Ying Xiong) Jet Li-ga. väga ilus kogemus

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas Roosaelevant


                          shrek 2 on iseenesest täitsa norm multikas.
                          eelkõige yhe tegelase pärast, kes ei soovi mu mälusoppidest lahkuda - Donkey !!
                          Saabastega kass ka palju maha ei jää \"Fear me if you dare\"
                          The only sensible way to live in this world is without rules! - The Joker.
                          If you're good at something, never do it for free - See above.
                          I believe whatever doesn't kill you simply makes you... stranger - See above.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Täna on ETV-st 2210 \'The General\', mida mul endal ei ole küll õnnestunud senimaani näha, kuid mille kohta mitmeid kiitvaid hinnanguid olen lugenud.
                            Äkki ongi hea.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Käisin kinos koka koola plaasas. Ilge raha eest.

                              The Forgottenit vaatasin. Idee on nagu hea, kuid UFOd on liig mis liig.

                              Kodus vaastasin Mindhuntersit. Super 9/10. Minge vaatama.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Käisin kinos Nukuteatris. Nii nunnu koht. Pilet vaevalt 30 eeku.
                                Film oli Theo Van Gogh\'i \"Cool\". Saal oli paksult lapsi ja nimekaartidega kõrgeid aukandjaid täis.
                                Midagi maailmavapustavat \"Cool\" ei ole. Kirjeldab Hollandi tänavaelu. Peategelasteks põhiliselt Maroko päritolu väänkaelad. Täitsa essaklassi noortekas. Linastub vist päris-PÖFFil kah.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X