320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas ethan


    No Man\'s Landi pole siis keegi näinud? Sellisele teosele oleks lootnud ikka vastukaja saada. Siiamaani viimane kaader silme ees...
    Vaatasin ära.
    Suht tõsine asi...
    Aga ma olin parasjagu eiteamis lainel ja 6,5/10 mitte rohkem

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas greenday


      Algselt postitas dannar


      e-muulas näiteks
      Algselt postitas greenday


      Algselt postitas sarvik*


      Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
      Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.
      Pliis ütle, kust sa seda nägid, kas seda avi kujula ka on saadaval??!!!!!!!
      that shit don\'t work
      mis tal siis ei tööta?? serverlisti oled ikka tõmmand??

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas dannar


        Algselt postitas greenday


        Algselt postitas dannar


        e-muulas näiteks
        Algselt postitas greenday


        Algselt postitas sarvik*


        Lõpetasin just \"Ramones-We\'re Outta Here\" vaatamise.
        Hea neile, kes bändist midagi rohkem tahavad teada saada ja neile, kes Ramones\'i tõeliselt armastavad. teistele suhteliselt igav võibolla.
        Pliis ütle, kust sa seda nägid, kas seda avi kujula ka on saadaval??!!!!!!!
        that shit don\'t work
        mis tal siis ei tööta?? serverlisti oled ikka tõmmand??
        low-id noh. pordid kinni.
        \\"Empty your mind. Be formless, shapeless, like water. You put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle, it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Water can flow or it can crash. Be water, my friend.\\" - Bruce Lee

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Mul on ta avi failina. Võin uppida kuskile ftp-sse.
          Või siis siuke koht nagu www.suprnova.org sealt saad endale selle torrenti tõmmata ja bitcometiga endale arvutisse tirida.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Hehee. Half Baked. Eileõhul. TV3. Mitte eriti hea.
            Lootsin midagi nagu How High sarnast, aga naljad olid lollid, ning sisu ka tühi.
            Iagtahes nüüd ma leidsin endale kõige negatiivsema filmitegelase. Selleks oli eilases filmis mingi valgenahaline tegelane, kes tahtis vääga vääga olla mustanahaline, ning rääkida nagu mustanahaline. Tulemuseks oli mingi läbi nina rääkiv, naist meenutav, ning kinniste silmadega, pilves olev mats. Igatahes seda näitlejat ma rohkem vaadata ei taha kuskilt filmist.
            Ahjaa, filmis oli ta plaadipoes müüja. Vot
            Слава Україні! Героям слава!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Täna õhtul Gladiaator TV3-s... nähtud küll mitu korda, aga väärib vaatamist ikkagi vist.

              Homme õhtul Piinatud geenius - ühe korra nähtud, kuid seda filmi tahan küll veel näha. Suurepärane töö Russell Crowe\'lt. Soovitan vaadata (17 ja co võivad eemale hoida).

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas skint

                Täna õhtul Gladiaator TV3-s... nähtud küll mitu korda, aga väärib vaatamist ikkagi vist.
                musternäide täiesti küündimatu tõlke koha pealt..
                huvitav kas idioodil on nimi ka või on tegu anonüümse SDI Eestiga?
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Püstitaks ühe küsimuse tõsisematele filmiteadjatele. Nimelt 3-4 aastat tagasi laenutasin videolaenutusest filmi, mis oli nagu põhimõtteliselt tehtud Lev Tolstoi teose \"Anna Karenina” põhjal...oli siuke päris hea isegi vist. Nüüd vaataks seda uuesti, ent filmi nime ei mäleta ning Videoplanet justkui poleks sellest miskit kuulnudki...

                  Kui kellegil on taolisest filmist mingit aimu, võiks mulle abistava käe ulatada ning ära märkida, mis selle pealkiri oli, et ma uuele ringile saaksin minna!

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Juveman


                    Püstitaks ühe küsimuse tõsisematele filmiteadjatele. Nimelt 3-4 aastat tagasi laenutasin videolaenutusest filmi, mis oli nagu põhimõtteliselt tehtud Lev Tolstoi teose \"Anna Karenina” põhjal...oli siuke päris hea isegi vist. Nüüd vaataks seda uuesti, ent filmi nime ei mäleta ning Videoplanet justkui poleks sellest miskit kuulnudki...

                    Kui kellegil on taolisest filmist mingit aimu, võiks mulle abistava käe ulatada ning ära märkida, mis selle pealkiri oli, et ma uuele ringile saaksin minna!
                    http://imdb.com/title/tt0118623/ see meenub esimesena.

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas dannar
                      http://imdb.com/title/tt0118623/ see meenub esimesena.

                      Nagu mitte ei oleks see, mida arvan ja otsin. Kui mu mälu mind ei peta, siis ei olnd selle filmi nimi Anna Karenina (sest sellise nimega filmi Videoplanet leida ei suuda kaa)...
                      Ja see kaanepilt oleks ka nagu võõras, võimalik, et film, mida mina nägin, ei olnd üldsegi USA tehtud...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Algselt postitas skint

                        Homme õhtul Piinatud geenius - ühe korra nähtud, kuid seda filmi tahan küll veel näha. Suurepärane töö Russell Crowe\'lt. Soovitan vaadata (17 ja co võivad eemale hoida).
                        TV3 - jessssssss! Respect!!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Algselt postitas skint


                          Algselt postitas skint

                          Homme õhtul Piinatud geenius - ühe korra nähtud, kuid seda filmi tahan küll veel näha. Suurepärane töö Russell Crowe\'lt. Soovitan vaadata (17 ja co võivad eemale hoida).
                          TV3 - jessssssss! Respect!!
                          ? Millega seekord hakkama saadi?
                          INTER ARMA CARITAS

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas skint
                            TV3 - jessssssss! Respect!!

                            Mis sul 3 tunnise Oscaritega pärjatud Titanicu vastu on ?

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas skint


                              Algselt postitas skint

                              Homme õhtul Piinatud geenius - ühe korra nähtud, kuid seda filmi tahan küll veel näha. Suurepärane töö Russell Crowe\'lt. Soovitan vaadata (17 ja co võivad eemale hoida).
                              TV3 - jessssssss! Respect!!
                              Tra. Nüüd võib neile küll suurima jobu tiitli anda. Rikkusid ilusa õhtu ära.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas fittibaldi
                                Algselt postitas skint
                                Täna õhtul Gladiaator TV3-s... nähtud küll mitu korda, aga väärib vaatamist ikkagi vist.
                                musternäide täiesti küündimatu tõlke koha pealt..
                                huvitav kas idioodil on nimi ka või on tegu anonüümse SDI Eestiga?
                                huvitaval kombel pidime nädalavahetusel tartus toimunud improväitlusturniiri esimeses voorus tõestama kohtunikuprouale, et \'hollywood ei arenda filmikunsti\'.. ja suutsime seda teha. põhjus, miks ma ülal toodud postitusi tsiteerisin, oli see, et rääkisin pikalt \'gladiaatorist\' - kuidas ajalugu on väänatud ja käänatud ning kokkuvõttes on see ikkagi imal lugu seksika crowe\'iga.
                                põhimõtteliselt toetusime aga sellele, et hollywood ei arenda filmiKUNSTI ENAM... fitti ja teiste mõtted? võrdlesime mujal toodetud teostega, ehkki teadmised polnud tohutud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X