320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    ESOTSM ja GONY on mingid sitad läti versioonid. Kellegil pole neid vaja. ärge palun ostke neid. palun.

    PS: 3-0

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas Martin


      Kust te neid siis leiate?
      On mingi kast keset Järve Selverit. Täpsemalt võttes on selle müügiboksi nimi vist Videoplanet seal... Kui ma nüüd ei eksi. \"Eternal Sunshine...\" sai ka juba sealt mõni aeg tagasi nii hangitud.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        A mulle meeldis eile õhtune film prints Williamist ja kõigest teda ümbritsevast.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Algselt postitas mcnamara
          \"Eternal Sunshine...\" sai ka juba sealt mõni aeg tagasi nii hangitud.
          Endalgi Ahjaa, hoiataks siis sellise dvd eest nagu \"Darkness\" (Pimedus). Inglise keeles võib vaadata, aga supakad ei klapi. Asjad nimelt ühe supaka võrra nihkes ja õudusfilmist saab paras koomusk.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Midagi vanemat,aga siiski imehead-Siberi Habemeajaja.
            Ilus film,ilusad tunded(öelge-ölege,et naistekas,ongi).Aeg ja koht minu jaoks väga sobivad.Ja siis see ka veel,et Oleg Menšikov,kes on üks mitmekülgsemaid ja andekamaid näitlejaid üldse.
            Tänud Nikitale.
            You might say I`m a mean moronic bitch but you could just say you love me.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              Algselt postitas fittibaldi
              klaabu.pri.ee/ftp andmetel on torus selline põnev fail nagu \'fast and the furious 1954 By Challenge.mpeg\' ehk siis streetracerite lemmiku orig. versioon. suuruseks on aga kuidagi nirud 250 mega - kas keegi elioni klientidest äkki viitsiks selle alla sikutada, vaadata, kas on õige asi ning siis, kui juhtub olema - ja see oleks eriti vahva - selle pumpa üles panna? (A)
              Alla laetud ja vaadatud.
              Tegemist on selle filmiga ja nii palju kui mina asja jagan ei ole see mitte streetrace\'i film.

              Lisainfo

              ps kas see 2001 aasta film on tehtud mingi vanema filmi järgi?

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                jaa... tore muidugi kui tegu oleks sellise 50-date aastate streetrace-filmiga kus kõiksugu hot-rodid üksteisest mõõtu võtavad... (neid filme on ka kindlasti aga hetkel nüüd küll ühtegi pähe ei tule)
                Magava kauboi suhu viski ei jookse.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas cobras


                  jaa... tore muidugi kui tegu oleks sellise 50-date aastate streetrace-filmiga kus kõiksugu hot-rodid üksteisest mõõtu võtavad... (neid filme on ka kindlasti aga hetkel nüüd küll ühtegi pähe ei tule)
                  aga palun

                  John Milner (Paul Le Mat) vs. Bob Falfa (Harrison Ford)


                  üks kuulsamaid stseene sellest filmist....teadagi mis vaesest Chevyst sai
                  Where were you in '62?

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    kes tahaks väheke raha teenida?
                    Kas kellelgi on olemas Tv-out arvuti küljes, ning arvuti oleks ühendatud videomakkiga.
                    See keegi peaks elama Tartus. Ma ei hakka midagi propageerima, niiet kui kellelgi on olemas, ning oleks huvitatud väiksest taskurahast siis võiks mulle privaatteate jätte, ja ma võtan siis ühendust
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Sai siis natuke aega tagasi vaadatud TV3-st filmi Coctail. Nägin alles esimest korda ning meeldis. Kuigi Cruise ei olnud 17 aastat tagasi veel nii hea näitleja, siis tema semu mänginud mees kompenseeris selle oma väga hea esitusega. Lahe oli.
                      It\\\'s always better on holiday...

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        After The Sunset!
                        Just wicked!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          kel kaabel toob koju kanali Turner Classic Movies, saab täna kell 2200 vaadata Inglise-USA 1968. aastal tehtud impressiivset sõjafilmi \'Where Eagles Dare\', peaosades keegi mr Eastwood ja mr Burton.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            toimumiskoht ja-aeg: CC Plaza, pühap 19/03, kell 12:05. Sai siis ära nähtud õuduka fännina Ring 2- mis muud, taaskord võpatasin kaaslanna ehmumistele rohkem, kui filmis aset leidnud stseenidele, poiss filmis oli päris tore.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              v2ga k6va film on saw...l6pp on eriti hea vel soovitan soojalt

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Algselt postitas kaigas


                                v2ga k6va film on saw...l6pp on eriti hea vel soovitan soojalt

                                Ojaa, see on tõsiselt tasemel õudukas. Nagu väga ettearvamatu ja selline, hull lihtsalt. Siiani parim õudukas mida näind olen.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X