320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas daywalker


    Algselt postitas Jasper


    Algselt postitas daywalker

    Esimene osa oli tunduvalt parem.
    parem on see kui mõrvar kasutab kõikide ohvritega kinnise ruumi meetodit peale ühe, kes on labaselt vaataja petmiseks sisse kirjutatud???
    EI!
    Lugesin su posti vist mingi kümme korda ja ei saanud su poindile pihta mida sa nüüd öelda tahtsid.
    et nagu mõrvar pani kõigile ohvritele kella kaela ehk elada oli neil mingi teatud aeg ja põgeneda ei olnud neil kusagile kuna nad olid kinnises ruumis. ainuke erand oli lõpplahenduse toonud tegelane, kes oli stsenaariumisse labaselt sisse kirjutatud ning mille õnge mina ei läinud. kuna esimeses oli kerge LOOGIKAVIGA siis minu arvates oli esimene lihtsalt hale sissejuhatus teisele!
    jokers to the right
    clowns to the left of me

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      ma kartsin, et Saw teine osa on esimese hale uuendus, kuid võta näpust - oli rõvedam, kaasakiskuvam ja informatiivsem - meeldis rohkem kui esimene osa. ja nüüd ma mõtlen, et parem oleks kui kolmandat ei tuleks

      see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

      "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

      "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        üle pika sain lõpuks aega ka midagi korraliku vaadata, et armsat filmiteemat natuke pommitada. esmalt tõeline klassika, mis täies mahus veel nägemata oli. see on f.w. murnau kurikuulus \'nosferatu\' ehk siis pikemalt kirjutades \'nosferatu, õuduste sümfoonia\', tehtud aastal 1922. filmist on levinud igasuguste pikkuste ja uinamuinaga variante, aga mina sattusin peale tollele, vast ehk kõige levinumale, \'tinted\' versioonile, kus murnau poolt üles võetud vigased öö/päeva võtted tema enda poolt korrekteeritud on (tähendab, öised võtted olid tehtud päeval ja see paistab mustvalges filmis selgelt välja, tinted-versioonis on ta selle sinaka ja pruunika värvitoonidega nö. ära parandanud).
        filmist endast mingit sisukokkuvõtet pole mõtet hakata tegema, lugu iseenesest vanaheast draculast, lihtsalt ebatavalises, ümberkirjutatud võtmes. aga max schrecki kehastatud nosferatu/krahv orlok on võimas ja inspireeriv tänaseni, ausalt. kui näete, siis saate ehk aru, mis mõtlen. ja õuduste sümfoonia, mis taustal mängib, on vahva, \'kriminaalse elevandi\' plaat pärast filmi on kui rusikas silmaauku.
        punkte on veider anda, aga noh, ütleme siis 9/10.

        tarantino suure austajana on häbi tunnistada, et esmakordselt sai algusest lõpuni ära vaadatud ka oliver stone\'i lavastatud \'natural born killers\'. alguses mõtlesin, et ehk poleks pidanud ikka tarantino ise ta ära tegema, mitte kellelegi teisele anda, aga kokkuvõttes sai tehtud õige valik. stone andis asjale natuke teist maitset juurde ja tulemus oli tarantinoliku-laheduse, ameerika-ühiskonna-kriitilisuse ja selgelt esile toodud sümbolistlike vahekohtade kogum. väga on ära tabatud meedia, kuritegevuse ja inimloomuse olemus ning mõju iseenesestele&teistele. väärt vaatamine. 8/10.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Napoleon Dynamite on ilmselt üks veidramaid filme, mida mu silmad näinud on. Üpris sürreaalne, ent samas südamlik linateos, mõnusa kiiksuga ameerika unelm. Soovitan pohmakaraviks.
          Which ship has never docked at Liverpool?
          The Premiership.

          "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            miku poolt kiidetud Nosferatuga käis Kaspar Jancis paar aastat tagasi tuuril. Näidati filmi, loeti peale teksti ja tasutaks oli elav muusika. Nagu vanasti .Super.

            Aga hetkel Kanal 2\'te vaadates käib mulle jubedalt närvidele see viimase aja sõjafilmidele nii omane kõverpilt. Esiteks luuakse eriti realistlik õhkkond, mis tekitab natuke dokumentaalfiulmiliku tunde. Teisalt tuuakse sisse romantiline dimensioon - karmid mehed aadete eest võitlemas. Kõik peaaegu õige va fakt, et II maailmasõda sõditi lastega. Ei olnud mingeid 40 aastaseid karmi habemega kõrilõikajaid. Olid ameeriklaste poolelt 18-20 aastased poisid. Aga see selleks, sakslaste osas on pilt oluliselt moonutatub. Need kurjade nägudega onud, keda Tom Hanks tapab, olid valdavalt nooremad, kui 17 aastased. Läänerindele jõudsid tõsised väeosad nädalaid hiljem. Aga see ei oleks ju ilus kui lapsed tapaksid lapsi.
            «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
            «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              vaatasin just green streets hooliganse...täitsa hea film..räägib vutifännide elust jne kaklused ja värgid
              õlu, jalgpall ja naised

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                lühifilm between you and me

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Minu kõrvu on jõudnud kuuldus, et Raix on näinud LOTR-i kolmanda osa extended versiooni. Ootaks huviga kommentaare

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas jan


                    et nagu mõrvar pani kõigile ohvritele kella kaela ehk elada oli neil mingi teatud aeg ja põgeneda ei olnud neil kusagile kuna nad olid kinnises ruumis. ainuke erand oli lõpplahenduse toonud tegelane, kes oli stsenaariumisse labaselt sisse kirjutatud ning mille õnge mina ei läinud. kuna esimeses oli kerge LOOGIKAVIGA siis minu arvates oli esimene lihtsalt hale sissejuhatus teisele!
                    esiteks, kõik ruumid mis filmis olid, läksid peale ülesande täitmist kuskilt lahti, st kuskile läks uks lahti vms, seega oli kõigist võimalik lõpuks ära minna. Teiseks, millisest LÕPPLAHENDUSE toonud tegelasest sa räägid ? Vaata II osa ka ära, siis saad esimese lõpust paremini aru.
                    Teine osa nähtud. Ega muidu ei nimetaks esimest loogikavabaks sissejuhatuseks teisele või mis?
                    Lõpplahenduse toonud tegelane oli minu silmis mees haiglast. Tema ülesandena nägin doktori või tema perekonna tapmist. Loogikavabaks tegi selle asjaolu, et sellel tegelasel(nurse or whatever) oli võimalus sealt majast plehku panna enne ülesande täitmist. Loomulikult võib arutleda, et tal oli mingi suruv faktor aga seda ei avatud seega pean seda vaataja petmiseks.
                    jokers to the right
                    clowns to the left of me

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      miku poolt kiidetud Nosferatuga käis Kaspar Jancis paar aastat tagasi tuuril. Näidati filmi, loeti peale teksti ja tasutaks oli elav muusika. Nagu vanasti .Super.
                      jah. seetõttu mainisingi jancise \'kriminaalse elevandi\' plaadi, mis enne (või pärast?) seda tuuri välja anti. peab muidugi kahetsusega nentima, et koos pole mul neid asju õnnestunud näha. ka pöffi avamise suutsin maha magada, kus nad seda taas tegid.

                      eile õhtul võtsin kätte ja vaatasin ära orson wellesi klassiku \'touch of evil\', teadmata sellest suurt midagi ausalt öeldes. ja olin meeldivalt üllatunud. et tegemist on muidugi kõigi taoliste krimithrillerite ühe uhkeima eeskäijaga, on eraldi lugu. aga milline stiilipuhtus ja kaadrid. welles ikka oskab.
                      avakaadri kuulsusest ei teadnud ma midagi, lihtsalt hakkasin vaatama ja mingil hetkel taipasin, et kõik on ühe raksuga filmitud (3-minutiline uhke avastseen, lugege imdb.com\'ist). väga meeldiv wellesi osatäitmine, loodud atmosfäär ja loo ülesehitus. paralleelid \'citizen kane\'iga\', millest kindlasti siin foorumis varem või hiljem olen natuke kirjutanud, on asjakohased. samuti paralleelid \'psychoga\' - muideks, psycho mõrvarist hotellipidaja on välja arendatud just wellesi filmi ühest tegelasest. ja ühte kandvaimat rollidest täidab \'psycho\' maron crane ehk janet leigh, kindlasti tuttav nägu.
                      ausalt soovitan vaadata. kahele mainitud nö.esikklassikale ei jääda sugugi alla.
                      9/10.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        Millegi pärast vaatasin laupäeval The Island nimelist filmi. Õigem oleks öelda sattusin. Ei soovita küll kellegile selle filmi vaatamist. Kui lähete videoplanetisse ja vaatate, et see film on mingis edetabelis, siis ärge laske ennast mõjutada. Peale Scarlett Johansoni pole seal midagi vaadata. See vastu film, mis tuli laupäeva õhtul ETVst, oli üle aegade koomusk. Maybe baby oli ta nimi vist. Seksi tuli uksest ja aknast, hea dialoog. See film päästis laupäeva.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          Eile mõtlesin, et vaatan ära sõbralt laenatud dvd Good Bye Lenin. Suur oli minu üllatus, kui avastasin, et filmil puudvad inglise keelsed subtiitrid Ja saksa keel on mulle paraku täiesti võõras Kurrrja ma tahaks niiväga seda filmi näha!

                          Aga see-eest American Beauty oli väga hea! Üks lahedamaid asju, mis mina viimasel ajal vaadanud olen!
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Algselt postitas jan


                            Algselt postitas Jasper


                            Algselt postitas jan


                            et nagu mõrvar pani kõigile ohvritele kella kaela ehk elada oli neil mingi teatud aeg ja põgeneda ei olnud neil kusagile kuna nad olid kinnises ruumis. ainuke erand oli lõpplahenduse toonud tegelane, kes oli stsenaariumisse labaselt sisse kirjutatud ning mille õnge mina ei läinud. kuna esimeses oli kerge LOOGIKAVIGA siis minu arvates oli esimene lihtsalt hale sissejuhatus teisele!
                            esiteks, kõik ruumid mis filmis olid, läksid peale ülesande täitmist kuskilt lahti, st kuskile läks uks lahti vms, seega oli kõigist võimalik lõpuks ära minna. Teiseks, millisest LÕPPLAHENDUSE toonud tegelasest sa räägid ? Vaata II osa ka ära, siis saad esimese lõpust paremini aru.
                            Teine osa nähtud. Ega muidu ei nimetaks esimest loogikavabaks sissejuhatuseks teisele või mis?
                            Lõpplahenduse toonud tegelane oli minu silmis mees haiglast. Tema ülesandena nägin doktori või tema perekonna tapmist. Loogikavabaks tegi selle asjaolu, et sellel tegelasel(nurse or whatever) oli võimalus sealt majast plehku panna enne ülesande täitmist. Loomulikult võib arutleda, et tal oli mingi suruv faktor aga seda ei avatud seega pean seda vaataja petmiseks.

                            Tegelikult oli ju tol mehel suruv faktor mingi sissesüstitud mürgi või millegi sellisena olemas, aga aus olles, ei maksa vaielda, meil lihtsalt erinevad arvamused, mulle meeldis antud film, sulle ei meeldinud.
                            Tõesti? Ma siis magasin selle(sissesüstitud mürgi stseen) maha vist. Igatahes vaadates filmi õemehega oli asi selline, et nähes seda meest(nurse) esimest korda ütles õemees:,,See ongi niikuinii mõrvar.\" ja mina vastasin:,,Director tahab, et sa arvaksid, et see on mõrvar.\"
                            Ise hakkasin siis vihjet ostima mujalt ja seda ei leidnud ja seega pettusin kuna ei tundnud mingit pinget, kui antud tegelane dramaatiliste helide saatel doktori ja tolle temaga viibinud tegelase poole ruttas. Endiselt näen seaduspärasust mõrvari poolt kasutatavates ruumides(kust ohver ülesande täitmisel pääseb) ja vaba maailma sinna kuidagi ei oska sobitada.
                            Loodan, et antud arutelu ei rikkunud teiste jaoks filmielamust.
                            jokers to the right
                            clowns to the left of me

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Algselt postitas kyps


                              Minu kõrvu on jõudnud kuuldus, et Raix on näinud LOTR-i kolmanda osa extended versiooni. Ootaks huviga kommentaare
                              Tõepoolest, ka minus tärkas huvi. Raimond, jaga meiega oma filmielamust!
                              Jalgpallihaigla liige
                              Member of SAFC Supporters Community Estonia/Finland

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Kas ma peksan nüüd tõesti segast, kuid ROTKi \'extended\' versioon on ammu ju väljas. Ma olen seda igatahes küll VHSi peal näinud
                                308

                                Kommentaar

                                Working...
                                X