320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Film\'

    Algselt postitas Silver


    Alustasin eile algusest peale Losti vaatamist. Sain enda valdusesse Losti esimese ja teise hooaja. Hetkel olen vaatamisega 10 osa juures ning võin öelda, et tõsiselt hea on! Lausa nauditav on vaadata, kui tead, et järgmise osa vaatamiseks ei pea järjekordset nädalat ootama ning, mis peamine - nõmedaid reklaamipause pole!

    Lost ise on ülimalt hea! Mulle igaljuhul meeldib!
    Ma siin ka just ükspäev mõtlesin ühe Losti ekraanile jõudmise järel ilmunud lehearvustuse peale, kus autor kogu värgi pelgalt esimese osa põhjal maa sisse tagus - nüüd võib inimesele vist päris loll tunne olla...
    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Film\'

      Algselt postitas vincent

      Ma siin ka just ükspäev mõtlesin ühe Losti ekraanile jõudmise järel ilmunud lehearvustuse peale, kus autor kogu värgi pelgalt esimese osa põhjal maa sisse tagus - nüüd võib inimesele vist päris loll tunne olla...
      Ehh miks?

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Film\'

        Algselt postitas vincent
        Ma siin ka just ükspäev mõtlesin ühe Losti ekraanile jõudmise järel ilmunud lehearvustuse peale, kus autor kogu värgi pelgalt esimese osa põhjal maa sisse tagus - nüüd võib inimesele vist päris loll tunne olla...
        Nagu enamiku Ameerika seriaalidega, vaatasin mina ka seda ainult esimese osa esimese reklaamipausini. Üldse ei ole loll tunne.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Film\'

          Mõnus on arvustada raamatut esimese lehekülje järgi, eksole.

          aga mida iganes, maitseid on erinevaid.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Film\'

            Ütlen ausalt, et ma ei viitsinud \'Mattit\' vaatama minna seda ümbritsenud jubetu haibi pärast. Paksult täis kinosaalid tekitavad minus paranoiat ja nii. \'Paha maa\' tuli palju vaiksemalt ja eile surusin end Kosmose ebamugavasse tooli ja vaatasin asja ära. Soome kino ju ikkagi peab aegajalt nägema. Rahvast oli ka piisavalt vähe.

            Mulle ühest küljest meeldis. Head näitlejatööd ja haarav ning tegelasi hästi avav süzhee. Aus ja valus olustikupilt naaberriigist, mida meie siinpool nii pikka aega tõotatud maaks olime harjunud pidama.

            Teisalt - kuidagi liiga \'literatuurse\' mulje jättis mulle. Segane sõna, aga las ma seletan. Viis, kuidas mitu paralleelselt toimuvat lugu-tegelasliini üksteisega sõlmuvad, ühendavaks lüliks võltsitud viiesajaeurone, mis kõigile asjaosalistele sulaselget s...a kaela toob, ajaliste edasi-tagasi nihetega faabula ja filmi peatükkideks jagamine - kogu aeg oli tunne, nagu \'loeks\' raamatut filmilinal. Seda enam, et kaameratöö oli kohati võrdlemisi igav ja staatiline ning muusikaline taust küll enamvähem toetas võtmekaadreid, kuid ei täiendanud neid millegagi. But maybe it\'s just me ning kõik oli läbimõeldult komponeeritud, saavutamaks täpselt soovitud kunstilist tervikut.

            Igaljuhul kohustuslik programm, kui sul on tunne, et elu on pees ja enam hullemaks minna ei saa. Saab ikka küll.

            PS Kes näinud - ei tea, mis soomekeelne hiphop-biisi filmi algul Niko makis mängib?
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Film\'

              A muide, esmaspäeval oli MTV3 pealt filmi asemel CSI osad Grave Danger: Part 1 ja 2, written and directed by Quentin Tarantino. Vaatasite?

              Ma isiklikult natuke pettusin jälle. Muidugi ei ole lihtne sissetöötatud seriaalikarakteritele ja -ülesehitusele midagi väga isikupärast (loe:tarantino-pärast) lisada. Ja tegemist oli kahtlemata absoluutselt parima antud seriaali osaga, mida ma näinud - pinge kruvib ja kruvib, üks twist teise järel, rääkimata paljudest tuttavlikest tarantino-detailidest: naljaka loba stseen ja mustvalge stseen rohke absurdihuumoriga ja meeldejäävad muusikalised detailid (jälle ma ei tea, mis hea lugu see oli, mis kidnapper CSI-sse saadetud kassetile oli lindistanud) ja kohustuslik from-the-trunk-view\'ga stseen, aga kuidagi jäi püsima tunne, et sama hästi võinuks loo kirjutada-lavastada keegi, kes QT loominguga lihtsalt hästi kursis; nö. copycat vms.

              Aga hea küll, huvitav oli sellegipoolest.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Film\'

                Algselt postitas fitti

                meeldejäävad muusikalised detailid (jälle ma ei tea, mis hea lugu see oli, mis kidnapper CSI-sse saadetud kassetile oli lindistanud).
                ise küsin, ise vastan - \"Outside Chance\", The Turtles.
                kolm posti järjest, aitab kah tänaseks.
                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Film\'

                  Algselt postitas fitti


                  A muide, esmaspäeval oli MTV3 pealt filmi asemel CSI osad Grave Danger: Part 1 ja 2, written and directed by Quentin Tarantino. Vaatasite?

                  Ma isiklikult natuke pettusin jälle. Muidugi ei ole lihtne sissetöötatud seriaalikarakteritele ja -ülesehitusele midagi väga isikupärast (loe:tarantino-pärast) lisada. Ja tegemist oli kahtlemata absoluutselt parima antud seriaali osaga, mida ma näinud - pinge kruvib ja kruvib, üks twist teise järel, rääkimata paljudest tuttavlikest tarantino-detailidest: naljaka loba stseen ja mustvalge stseen rohke absurdihuumoriga ja meeldejäävad muusikalised detailid (jälle ma ei tea, mis hea lugu see oli, mis kidnapper CSI-sse saadetud kassetile oli lindistanud) ja kohustuslik from-the-trunk-view\'ga stseen, aga kuidagi jäi püsima tunne, et sama hästi võinuks loo kirjutada-lavastada keegi, kes QT loominguga lihtsalt hästi kursis; nö. copycat vms.

                  Aga hea küll, huvitav oli sellegipoolest.
                  Mina kui suur \"Man On Fire\" austaja sattusin ka reklaamipausil sellele peale. Ja alateadlikult jäin hoopis C.S.I-d vaatama ja eile rääkisingi loengus ainult nagu sellest. Liitun hinnanguga parim osa sellel seriaalil. Need, kus Grissomit üks teatud kuju üle kavaldab on ka meeldejäävad.
                  Muuseas algab täna MTV3 pealt C.S.I. NY
                  jokers to the right
                  clowns to the left of me

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Film\'

                    Algselt postitas Jasper
                    Muuseas algab täna MTV3 pealt C.S.I. NY
                    Sügav, sügav ohe. Mul kodus vaadatakse seda paraku. Andunult. Ja juba seda ju on mingi n +3 korda nädalas. Nüüd siis tuleb veel juurde. Paha lugu.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Film\'

                      Algselt postitas mcnamara


                      Algselt postitas Jasper
                      Muuseas algab täna MTV3 pealt C.S.I. NY
                      Sügav, sügav ohe. Mul kodus vaadatakse seda paraku. Andunult. Ja juba seda ju on mingi n +3 korda nädalas. Nüüd siis tuleb veel juurde. Paha lugu.

                      Gary Sinise\'i pärast vaatan ma esimese osa kindlasti ära. Muide, ka näituseks ülalmainitud QT olla CSI andunud fänn, tema maitset teades ei saa ju nii üdini saast sari olla?
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Film\'

                        mhmh.. C.S.I. on tõesti huvitav.. aga mulle meeldib ainult see, mis oli kõige esimesena.. need MIAMI ja NY need ei ole enam need, kui üks olemas a see põhimõtteliselt ka vb näitlejate pärast..

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Film\'

                          CSI: Miami kõige nõrgem koht on see mees:


                          Kas saaks olla veel kohutavam karakter kui see seal? Vist mitte.....
                          Vahel ma imestan ise ka, miks ma seda seriaali vaatan.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Film\'

                            Pulp Fiction lõpuks ometi vaadatud! Ja mis ma ikkaöelda oskan... stiilne!

                            Ja enne oli juttu Matti\'st... Ilgelt jama film oli minumeelest!
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Film\'

                              Eile toimus Süütult Abiellujate Klubi presidendi residentsis filmiõhtu, kus vaadati toredaid ja süütuid filme. Esimeseks linnukeseks elik filmiks oli Hercules In New York. Arnold Schwarzeneggeri esimene mängufilm, kus meie kalli tulevase maailma presidendi keeleoskus ületas kõik aimatavad piirid ning see tähendas seda, et tema jutust ei saand muffigi aru. aga see polnud ka oluline, sest Svartsu oli jube lahe tegelane ning filmi parim episood oli see, kuidas kuberner peksis grislikaru. Jube nummi.
                              Järgmisena vaatasin auvärrt seltskonnas filmi nimega Alice In Wonderland. Mis algas jube kenasti. Alice laulis ning tantsis ja siis korraga läks käest ära ning hakkasid igasugu kassid, jänesed ja muud imedemaa perverdid vaest Alice\'t seksuaalselt ära kasutama.
                              Vott. sellised toredad filmid olid Süütult abiellujate klubi eilseks treeningprogrammiks. Lõppjäreldus: sex sux

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Film\'

                                Mitte küll päris zazi-laadne esitus, aga v-o siiski. Natural Born Killers nähtud. Alles nüüd jah. Omapärane, isegi omapärasem kui Tarantino re˛iitatud asjad... ühesõnaga väga viis. Ju vaatab kunagi veel. Mickey & Mallory.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X