320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Film

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vello99 Vaata postitust
    Inception oli ausalt öeldes päris huvitav meelelahutus. Originaalsetele ideedele alati kaks pöialt üles. Samas kui kuskilt imdb-st või mujalt lugeda kommentaare, siis on ikka ka tsipa üle võlli mindud. "Kino päästja!", "Uue kino alustala!!!", "Dekaadi defineeriv film!!!!!!". Eile Cinamonis vaatajad plaksutasid filmi lõpus. No tore, et nii meeldis...

    Rule of thumb: if a movie uses the word "deep" as much as this one does, it probably isn't.
    See plaksutamine oli CCs ka, kuidagi ebameeldiv. kas just alustala uuele kinole, aga eks ta mõned aastad jälle omasuguseid toodab, kas just sama palju nt kui Die Hard (üks mees piiratud alal ülekaaluka jõu aka terroristide vastu) või nt Pulp Fiction (süžee loogilise järjekorra miksimine), eks näis.

    Ahjaa, kaks filmi ühelt režissöörilt, mida julgen soovitada The Proposition ja The Road. Viimane on pisut nõrgem, Viggo teeb täitsa hea rolli, kuid kipub mõneti klišeedesse. Esimene aga on austraalia vesterni (sic!) alustala e uusklassika.
    "An errand boy, sent by grocery clerks, to collect a bill"

    Kommentaar


      Soalrise Kinos on kah mitu korda plaksutatud, nagu ka tehti seda siin Cinamoni aegadel Avatariga.

      Eks ma neljapäeval lähen ja vaatan üle, lootuses, et see film mulle midagi uut ei paku. Viimase paari kuu jooksul olen Inceptionist nii palju kuulnud, et ilma vaatamata on see film mulle täiesti vastu karva.

      Kommentaar


        Ei saanud plaksutada, pigem oli sopov raha tagasi nõuda. Cinamonis läks 20 mintsa enne lõppu piltr ära ja tuled pandi põlema-. 3-4 mintsa läks aega enne kui tagasi pandi ja 30 sekki oli ka vahelt kadunud.
        Seda filmi ei maksa minna vaatama väsinud peast - pikk teos, mis natuke ka kaasajälgimist nõuab. Aga muus osas, täiesti unikaalne idee ja väga hea teostus.

        Kommentaar


          'Four Lions' oli pettumus. Eriti, kuna olin varem lugenud, kuidas Inglismaal terved kinosaalid naeravad omale pissi püksi. Wtf. Ma vist ei mõista briti huumorit, aga 'What should we blow up now? - Mmm.. the internet?'-stiilis repliigid kuuluvad minu arvates idiootidele suunatud kino juurde. Ei, söör, musta huumori film läbikukkunud terroristidest, olgu nad kui tahes täiuslikud imbetsillid, peaks olema oluliselt peenem.

          Hea küll, oli ka paar päris head musta stseeni (nt peategelane arutamas köögilaua taga naise ja lapsega enese õhkulaskmise peensusi) ja paar head hot-shotsi-stiilis nalja, kus, obviously, lasti midagi õhku, aga kokkuvõttes piirdun siiski peavangutusega.

          PS miks sõpruses alati filmid pea pool tundi hilinevad?
          PPS miks nad just siis tasuta õlut jagavad, kui ma olen otsustanud natuke puhkusest räsitud maksa taastada?
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            PPS miks nad just siis tasuta õlut jagavad, kui ma olen otsustanud natuke puhkusest räsitud maksa taastada?
            sest nad ei kujuta ettegi, et keegi võiks sähenduse imeliku otsuse vastu võtta

            aga jah, kui tabad end filmi ajal ärritumas kellegi veidra naeru peale, siis ilmselt ei ole endal piisavalt naljakas
            kaks firmatorti, kast pepsit!

            Kommentaar


              Algselt postitas Aramis Vaata postitust
              ... ja 30 sekki oli ka vahelt kadunud.
              ...
              MItmendal une tasandil? Võib-olla istusid 10 aastat Cinamonis. Ok, seal muidugi oleks 2-3 aasta möödudes katus pähe kukkunud uuesti.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas rixxer Vaata postitust
                See plaksutamine oli CCs ka, kuidagi ebameeldiv. kas just alustala uuele kinole, aga eks ta mõned aastad jälle omasuguseid toodab, kas just sama palju nt kui Die Hard (üks mees piiratud alal ülekaaluka jõu aka terroristide vastu) või nt Pulp Fiction (süžee loogilise järjekorra miksimine), eks näis.
                Jep. Ma mäletan seda emotsiooni kui ma esimest korda T2-e või Matrixit nägin (ok, teist korda, sest esimene kord jäin kinos magama. Minu ainuke kord kinos magama jääda - Matrix obv...). Inception oli sarnasest vau tundest ikka päris kaugel. Aga tibile meeldis, mis on kõige olulisem elus...
                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                Kommentaar


                  Kas foorumisse mingeid spoiler tääge ei saaks juurde pookida?
                  Filmi näinud saaks siis peale filmi nägemist midagi täpsustavat küsida ja samas nad ei spoiliks teiste elamust oma jutuga ära.
                  Joga Bonito!!!

                  Kommentaar


                    otsi imdb'st, seal on tihtipeale kõik küsimused juba vastatud ja läbi arutatud.

                    Kommentaar


                      Inception on täielik meistriteos, Avatar on sellekõrval kökimöki IMO, kõik kinno seda vaatama, sest kinos on see lihtsalt nii kõvv, kõik heli ja hea graafikaga pilt. Nolanilt jällegi üks film mida saab iga mõne nädala tagant uuesti vaadata.
                      noob

                      Kommentaar


                        "Law Abiding Citizen"

                        Tõeliselt hea film ning pealekauba veel head näitlejad ka. Näitab tänapäeval kohtu- ja seadusepraaki, ning saab näha lause "Iga enda teo eest tuleb ka vastutada" tähendust.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas erxu Vaata postitust
                          "Law Abiding Citizen"
                          Tõeliselt hea film ning pealekauba veel head näitlejad ka.
                          Sa oled vist Marsi elanik.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Martin Vaata postitust
                            Sa oled vist Marsi elanik.
                            pole küll minu asi, aga milles asi?
                            film on tõesti väga super, pluss näitlejad on ka head

                            It's not what you know. It's what you can prove in court.
                            Слава Україні! Героям слава!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas EgoTrip Vaata postitust
                              pole küll minu asi, aga milles asi?
                              film on tõesti väga super, pluss näitlejad on ka head
                              Kosmoselaevas on siis vähemalt kaks kohta.
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Kosmoselaevas on siis vähemalt kaks kohta.
                                deem. tead keda sa meenutad mulle praegu - Pulleritsu Priitu
                                mõlemad lasevad hullult iroonilisi ja enda arust ägedaid lauseid lendu, ning arvavad, et on kuninga staatuses
                                tegelikult jätad mulje kui sitapeast. palju õnne
                                Слава Україні! Героям слава!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X