320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kultuuritus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Vastus teemale \'Kultuuritus\'

    mul on tartlastest kahju. auka. oli suht nõme ametnikest jätta mulje, nagu käiks tohutu valimine ja voorud jne.
    palju maksis huvitav Tallinna reklaamikampaania? Mitu inimest oli selle sihtgrupp? 11 oli vist neid otsustajaid...
    Lahe kontaktihind tuleb...
    14. september 2006, Tallinn

    Kommentaar


      #17
      Vastus teemale \'Kultuuritus\'

      Kultuuripealinn on sisuliselt PR-üritus. Eesti riigile on vaja, et turistile oleks kõik mugavalt kandikul ette kantud ja Tallinnas on seda kahtlemata lihtsam korraldada. Poliitiline otsus valida Tallinn on vastikult pragmaatiline, aga vastab meie kahe kalli juhtpartei ideoloogiatele. Ise oleme need parteid valinud valitsema nii Tartut, Tallinna kui tervet riiki. Järelikult pole siin nuriseda midagi. Pigem võiks jõud ühendada, et tervele riigile asjast võimalikult palju tulu tõuseks.
      the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
      because belle of st mark is a beauty extraordinaire

      Kommentaar


        #18
        Vastus teemale \'Kultuuritus\'

        pean ausalt mainima aga küll ei saa aru millega seda euroopa kultuuripealinna tiitlit küll välja veetakse, eestis pole kultuuri ju ollagi. see et meil on mingid nn. \"kultuuriinimesed\", kes Nokus või KuKus või Wiiraltis joovad ei ole küll mingi kultuur. meil ei toimu ju kultuuriüritusigi normaalses koguses. midagi peab küll kardinaalselt muutuma selleks ajaks.
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          #19
          Vastus teemale \'Kultuuritus\'

          Algselt postitas mcnamara
          Poliitiline otsus valida Tallinn on vastikult pragmaatiline, aga vastab meie kahe kalli juhtpartei ideoloogiatele.
          Too kolmas partei, kes meid ka valitseb, on neist kahest veelgi pragmaatilisem. Tõeline pragmatismiliit.

          Kommentaar


            #20
            Vastus teemale \'Kultuuritus\'

            lorenzo, seda juttu sa ei peaks küll rääkima...
            kui sulle tundub, et eestis kultuuri ei ole, siis tähendab see ainult seda, et sa oled ise ennast kultuurist ilma jätnud... eestis on kultuuri rohkem kui iial varem.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              #21
              Vastus teemale \'Kultuuritus\'

              Algselt postitas uvv


              lorenzo, seda juttu sa ei peaks küll rääkima...
              kui sulle tundub, et eestis kultuuri ei ole, siis tähendab see ainult seda, et sa oled ise ennast kultuurist ilma jätnud...
              vastupidi, uvv, olen püüdnud kõigest osa saada mida siin pakutakse, aga seda on ju ilmselgelt vähe..jazzkaar, pärnus oistrahhi festival, visuaalse antropoloogia festival, pöff..äkki täiendab keegi?

              uvv, ma mõtlen, et pidevalt peab midagi seesugust toimuma. süldikad pole kultuur.
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                #22
                Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                Algselt postitas lorenzo


                Algselt postitas uvv


                lorenzo, seda juttu sa ei peaks küll rääkima...
                kui sulle tundub, et eestis kultuuri ei ole, siis tähendab see ainult seda, et sa oled ise ennast kultuurist ilma jätnud...
                vastupidi, uvv, olen püüdnud kõigest osa saada mida siin pakutakse, aga seda on ju ilmselgelt vähe..jazzkaar, pärnus oistrahhi festival, visuaalse antropoloogia festival, pöff..äkki täiendab keegi?

                uvv, ma mõtlen, et pidevalt peab midagi seesugust toimuma. süldikad pole kultuur.
                lahe, et sa käid. praegu toimuvad eesti muusika päevad, tipp sellest, mida eestis muusikas luuakse, raamatupäevad, mis toimuvad nädalalõpul. Piletilevis on hetkel müügil 301 ürituse piletid. selle sees ei ole valdavat osa teatrites pakutavat. selle sees ei ole grammigi kujutavat kunsti, ehk näituseid, galeriisid. selle sees ei ole üritusi, mida korraldatakse väljaspool nn. tõmbekeskusi.
                eelmisel aastal sain korralike kultuurilakse Käsmus, Viinistus, Mustvees, Võrus.
                Lisaks Corelli poolt korraldatud kontserdisarjad, siis linnakultuuri festival Polümeris, siis teatrifestivalid nii Tallinnas kui ka Tartus. Ma ei viitsi rääkidagi mingitest orelifestivalidest jne. Sarnastest asjadest nagu pühapäevased kontserdid Nigulistes, nagu kontserdid rockcafes, kus Zavinul mängis just tühjale saalile, tantsu üritused ja festivalid Mustpeades jne.
                Oleme ausad, üritusi toimub sitaks. mitte alati ei ole nende kvaliteet kõige kõvem, aga samas on ka nii, et saal on häbiväärselt tühi, vaatamata sellele, et pakutakse londoni, pariisi või neevjorgi tippe.....
                kurta kultuuri puudumise üle on praegu jube raske.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  #23
                  Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                  väide, et eestis on kultuuriüritusi jms vähe on puhas kräpp. eestis on kultuuriritusi just parajasti nii palju või natuke rohkem, kui inimesed selle eest on nõus raha välja käima.

                  nii vaese riigi kohta on neid ropult. mida kitsamale ringkonnale mingi asi mõeldud on, siis seda vähem seda ka teha saab. arusaadav. isegi oktoberfest ei kesta aasta otsa, vahepeal tuleb maksa ka ravida ja raha koguda.

                  süldikad on kahtlemata kultuur ja väga vajalik osa sellest. nii palju nautlejaid ju! oleks ka imelik, kui kogu see kamp pühajärve ääres õllesena Pärdi muusika saatel jöriseks.


                  edit: uvv ennetas. tross.
                  «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                  «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                  Kommentaar


                    #24
                    Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                    aa, ja muide. süldikad on ka kultuur. tõsi, mulle selline kultuur väga ei meeldi.

                    edit: konn ütles selle juba ära. tross.
                    14. september 2006, Tallinn

                    Kommentaar


                      #25
                      Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                      nii, nüüd jõudsime siis sinnamaani, et süldikad on ka kultuuri osa. tõesti, iseenesest süldikad on kultuuri üks osa, aga kas seda on vaja euroopale tutvustada? vaadates veel neid pileteid mida seal piletilevis pakutakse- hardstyle üritus ja üldse nn. õhtuklubisid ma ei paneks samuti siia patta. euroopa kultuuripealinna olemus on minu jaoks miskit muud.
                      Catalunya is not Spain!

                      Kommentaar


                        #26
                        Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                        Süldikatele tähelepanu pööramata on põhiline väljatoodud point siiski see, et üritusi toimub Eestis aastaringi iga valdkonna huvilistele ja sugugi mitte ainult pealinnakeskselt.

                        Iseasi, kas kumb tahes Eesti \'suurlinnadest\' nii pretensioonika tiitli nagu \'Euroopa kultuuripealinn\' üldse välja kannab.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          #27
                          Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                          kas tõesti toimub? näiteks mina kui vana jazzupeer. nüüd kevadel on jazzkaar ja ka sügis-talvel. keskelt läbi kord kvartalis on ka mingi artist. seda on ilmselgelt vähe, eriti kui kõik jazzkaare üritused on enamusjaolt välja müüdud.

                          minu arust valikuvõimalus on suht ahtake. parem on see tallinnas, aga tartus isegi hullem kui pärnus. pean siin silmas üritusi, mis näiteks pärnus suvel toimuvad. aasta lõikes muidugi on pärnu vaikne.

                          loomulikult on see subjektiivne arvamus. nagu ka see mida kultuuriks pidada. minu jaoks on kultuuriüritus siiski see, kui ma lähen midagi vaatama-kuulama-kogema ja ma ei ole ürituse lõpuks purjus ja ma ei pea kedagi lantima

                          veel..rääkisime siin üks päev sõbraga eestlaste muusikamaitsest ja kuivõrd kodus ollakse muusikas ja no eestlane on ikka väga muusikakauge rahvus. sama ütleks ka kultuuri kohta.
                          Catalunya is not Spain!

                          Kommentaar


                            #28
                            Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                            Algselt postitas 10 Lopez Saldana


                            siin mainiti, kultuuri on rohkem kui kunagi varem, kui seda otsida. miks ma peaksin kultuuripealinnas kultuuri otsima? eeldaks, et kultuur paistab kusagilt välja ja tuleb minu juurde.
                            täiesti nõus
                            Catalunya is not Spain!

                            Kommentaar


                              #29
                              Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              kas tõesti toimub? näiteks mina kui vana jazzupeer. nüüd kevadel on jazzkaar ja ka sügis-talvel. keskelt läbi kord kvartalis on ka mingi artist. seda on ilmselgelt vähe, eriti kui kõik jazzkaare üritused on enamusjaolt välja müüdud.

                              minu arust valikuvõimalus on suht ahtake. parem on see tallinnas, aga tartus isegi hullem kui pärnus. pean siin silmas üritusi, mis näiteks pärnus suvel toimuvad. aasta lõikes muidugi on pärnu vaikne.
                              minu üks jatsupeerust sõber käib pea iga nädal mingis klubis midagi kuulamas. tõenäoliselt sageli kodumaiseid artiste, aga siiski iga nädal. ta on üldiselt selline jangarbarekliku külma põhjamaise jatsu austaja. igatahes midagi leiab ta endale pidevalt, mis näitab et midagi peab siiski ka olema. täpsemalt ma ei tea.

                              loomulikult on see subjektiivne arvamus. nagu ka see mida kultuuriks pidada. minu jaoks on kultuuriüritus siiski see, kui ma lähen midagi vaatama-kuulama-kogema ja ma ei ole ürituse lõpuks purjus ja ma ei pea kedagi lantima

                              veel..rääkisime siin üks päev sõbraga eestlaste muusikamaitsest ja kuivõrd kodus ollakse muusikas ja no eestlane on ikka väga muusikakauge rahvus. sama ütleks ka kultuuri kohta.
                              selles osas pole mingit kahtlustki. näiteid pole vaja kaugelt otsida. ma küll ise ei loe, aga tõenäoliselt on \"Kes mida hetkel kuulab\" teema tuhandetest postitustest hea muusikaga sisustatud paarkümmend. siiski ei tahaks ma seda eestlaste patuks nimetada. meie õnnetu rahva õigustuseks võib öelda, et ega 15 iseseisvusaastaga ei kasvatagi keskmist inimest hea muusika austajaks.
                              teine argument keskmise eestlase kaitseks peitub maailma edetabelites. ka need on täis paska mis tähendab, et keskmine inimene kuulab ka viisakas riigis täielikku sitta.
                              «Kuule, konn, kas vesi on soe?»
                              «Mina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!»

                              Kommentaar


                                #30
                                Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                                Algselt postitas lorenzo
                                Algselt postitas 10 Lopez Saldana
                                siin mainiti, kultuuri on rohkem kui kunagi varem, kui seda otsida. miks ma peaksin kultuuripealinnas kultuuri otsima? eeldaks, et kultuur paistab kusagilt välja ja tuleb minu juurde.
                                täiesti nõus
                                Nojah, meenub vene muinasjutt laisast Ivanist, kes ahju pealt alla keeldus tulemast. Mis te\'s loodate et jazzband või puhkpilliorkester või moldova performance\'i-trupp tuleb teile ukse taha nagu mardisandikollektiiv?
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X