320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kultuuritus

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Vastus teemale \'Kultuuritus\'

    Algselt postitas rohelineKonn



    minu üks jatsupeerust sõber käib pea iga nädal mingis klubis midagi kuulamas. tõenäoliselt sageli kodumaiseid artiste, aga siiski iga nädal. ta on üldiselt selline jangarbarekliku külma põhjamaise jatsu austaja. igatahes midagi leiab ta endale pidevalt, mis näitab et midagi peab siiski ka olema. täpsemalt ma ei tea.


    selles osas pole mingit kahtlustki. näiteid pole vaja kaugelt otsida. ma küll ise ei loe, aga tõenäoliselt on \"Kes mida hetkel kuulab\" teema tuhandetest postitustest hea muusikaga sisustatud paarkümmend. siiski ei tahaks ma seda eestlaste patuks nimetada. meie õnnetu rahva õigustuseks võib öelda, et ega 15 iseseisvusaastaga ei kasvatagi keskmist inimest hea muusika austajaks.
    teine argument keskmise eestlase kaitseks peitub maailma edetabelites. ka need on täis paska mis tähendab, et keskmine inimene kuulab ka viisakas riigis täielikku sitta.
    vaata, kui ma pean iga nädal samu artiste kuulama, siis see pole ju valikuvõimaluse rohkus. vaata huvi pärast mõne klubi kava kus on live-esinejad.
    ja mis puutub muusikasse, siis mind teeb kurvaks pigem see, et nagu ei tahetagi end harida muusikaliselt. kõigil pohhui. tava-eestlase muusikaline teadvus piirdub 2quickstart, kuldne trio, anne veski, apelsin, caater ja veel mõne nimega. aga see selleks.
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      #32
      Vastus teemale \'Kultuuritus\'

      Algselt postitas fitti


      Algselt postitas lorenzo
      Algselt postitas 10 Lopez Saldana
      siin mainiti, kultuuri on rohkem kui kunagi varem, kui seda otsida. miks ma peaksin kultuuripealinnas kultuuri otsima? eeldaks, et kultuur paistab kusagilt välja ja tuleb minu juurde.
      täiesti nõus
      Nojah, meenub vene muinasjutt laisast Ivanist, kes ahju pealt alla keeldus tulemast. Mis te\'s loodate et jazzband või puhkpilliorkester või moldova performance\'i-trupp tuleb teile ukse taha nagu mardisandikollektiiv?
      meie kultuuri tehakse maeiteakuspõrandaalustesurgastes. tulge maapeale! ainukesed kultuuriüritused mis on pidevalt korralikult reklaamitud on jazzkaar, pöff ja ka soosaare üritused pärnus. teiste asjade kohta pead tikutulega infi otsima eiteakust. see on euroopa kultuuripealinn? sorri kui mõnele üritusele ülekohut tegin
      Catalunya is not Spain!

      Kommentaar


        #33
        Vastus teemale \'Kultuuritus\'

        Algselt postitas lorenzo
        meie kultuuri tehakse maeiteakuspõrandaalustesurgastes. tulge maapeale! ainukesed kultuuriüritused mis on pidevalt korralikult reklaamitud on jazzkaar, pöff ja ka soosaare üritused pärnus. teiste asjade kohta pead tikutulega infi otsima eiteakust. see on euroopa kultuuripealinn? sorri kui mõnele üritusele ülekohut tegin
        Ma eriti ei viitsi, aga ei saa siiski jätta küsimata, kui palju ülalkirjutaja on valmis kultuuri eest maksma? Sest kahjuks on nii, et tarbija peab kinni maksma ka need tohutud reklaamikulud, kui ta iga väiksemagi ürituse korraldajalt massireklaami nõuab. Korrldaja, ma usun, eelistab eelkõige võimalikku sihtgruppi teavitada.
        Ja on neid kultuurisündmusi ikka nii väga vaja prügikastidel reklaamida? Arvuti on ees, internet käepärast - info leidmine ei tohiks ülemäära raskeks osutuda ka andergraundsündmuste puhul.
        Et siis jah - jutt kipub jaburaks juba kätte minema. Aastal 2010 te pealegi surete selle reklaami kätte, mida kultuuripealinna üritustele tegema hakatakse.
        the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
        because belle of st mark is a beauty extraordinaire

        Kommentaar


          #34
          Vastus teemale \'Kultuuritus\'

          Mis tähendab laialt reklaamitud ja mis see kaasa annab?

          Kas pöff oli lahedam siis, kui seal käisid ainult friigid, või nüüd, kus ma ei saa praktiliselt ühelegi soovitud filmile piletit?
          Kas inime käib Leigol ainult sellepärast, et naabrimees/kolleeg käib ka ja üldse seal käimine näitab sind tõelise kultuurihundina, või käib sellepärast, et loodab vaatamata massidele ja parkimisen*ssile elamust saada?
          Kas kunstihuviline käib Rotterdamis ainult Warholi vaatamas, sest sellest kirjutas päevalehes, või läheb vaatab ka EKA maali teise kursuse tudengite näitust?

          Võiks sellelaadseid küsimusi esitama jäädagi.
          Infopuuduse üle kaevelda küll pole mõtet. Arvamus, et kõik toimub põranda all, saab tekkida ainult valesti valitud infokanalite tõttu. Kõik ei peagi olema in your face nagu mäki draiv-ini reklaam iga saja meetri taguse posti otsas.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #35
            Vastus teemale \'Kultuuritus\'

            kultuuri on.
            igavust on.
            laiskust on.
            milline on võrrandi vastus, sõltub kahe viimase teguri summa suurusest ja sellest, mis jääb alles siis kui tagumine summa on esimest lahutatud.
            esimene on konstant, mille sisu sõltub rahvaarvust, gograafilisest asendist, ajaloolisest pärandist, tuhandest nüansist ja pisiasjast. Aga selge on, et vastus on kõigile võrdne.
            ja see on seal kirjas, \"kultuuri ON\"
            keeruline
            ja veel. iga üldistus on rohkem üldistaja, kui üldistatava nägu.
            14. september 2006, Tallinn

            Kommentaar


              #36
              Vastus teemale \'Kultuuritus\'

              Tubli, fitti ja uvv! Infopuudus pole mitte mingi vabandus. Kui inimesel on huvi nende nähtuste vastu, mida kultuuriks saab nimetada, siis leiab Ta kõik need üritused üles, milles Ta osaleda soovib. Lähen täna teatrisse. 25. korda käesoleval aastal. Kas kõikide nende nähtud lavastuste reklaam on mulle näkku karjunud?

              Ja veel, et justkui poleks meil üldse kultuuri. Praegu käivad Eesti muusika päevad, kohe hakkavad Eesti filmi päevad. Need on lähema paari nädala sündmused. Liitkem sinna otsa tavapärane kultuurielu, mis koguaeg meie kõrval, kahjuks paljudel juhtudel hoopis paralleelselt, mitte ristudes, meie lähedal voogab.

              Ja veel, kui Eesti kultuurielu on nii mannetu, siis on alati võimalus minna ja nautida seda kuskil mujal. Ise teen näiteks järgmisel kuul toimuva puhkusereisiplaane, kus kavatsen lisaks tavapärastele vaatamisväärsustele külastada ka mitmeid teatrietendusi.



              BACK WHERE WE BELONG

              Kommentaar


                #37
                Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                kultuuri eest olen nõus maksma, endale meeldivatel jazzkaare üritustel olen käinud ja 200-300 krooniseid pileteid maksnud kinni.

                reklaamituse koha pealt- me räägime Euroopa kultuuripealinnaks olemisest. kust need turistid teie arust infot saavad? jutt käis hetkeolukorrast, loodan tõesti et kui aasta 2011 käes siis info kättesaadavus hoopis teine. kas see \"euroopa kultuuripealinn\" on pelgalt ainult kultuurifriikidele? küsimus tekib, et kui nõnda raske on nendele kvaliteetkultuuriüritustele nõnda raske pääset saada kas siis mitte polegi siin küsimus et seda kvaliteetkultuuri on nõnda vähe, nõudlus ületab pakkumist? kui nüüd veel need eurooplased ka siia tulevad, ja kahtlemata nad seetõttu ka siia rohkem tulevad, mis siis saab?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #38
                  Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                  Algselt postitas fitti
                  Kas kunstihuviline käib Rotterdamis ainult Warholi vaatamas, sest sellest kirjutas päevalehes, või läheb vaatab ka EKA maali teise kursuse tudengite näitust?
                  esiteks tähenärijalikult \"Rottermanni\"

                  aga teiseks on need EKA tööd sitt näide. mina olen neid omajagu näinud. samuti ka igasuguseid EKA lõputööde näitusi. seda, et neid vaatamas ei käida, ei saa nüüd ka paadunud kunstisõbrale pahaks panna. eelmise aasta lõputöödes meeldis mõni üksik. maalitudengitel pole ei stiili ega tehnikat. arhitektid peavad ennast linnaplaneerijateks ja disainerid meisterdavad Batmobiile. skulptuuri esindab paljas semperit ja sisearhitektid joonisatvad restureerimisprojekte. tõeliselt lahedad olid mingi moetibi sado-maso saapad, kellegi keerlevate liblikatega maal. umbes viiekümnest tööst. masendav.
                  ĢKuule, konn, kas vesi on soe?ģ
                  ĢMina istun siin, muide, nagu konn, aga mitte nagu termomeeter!ģ

                  Kommentaar


                    #39
                    Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                    Algselt postitas lorenzo
                    reklaamituse koha pealt- me räägime Euroopa kultuuripealinnaks olemisest. kust need turistid teie arust infot saavad? jutt käis hetkeolukorrast, loodan tõesti et kui aasta 2011 käes siis info kättesaadavus hoopis teine. kas see \"euroopa kultuuripealinn\" on pelgalt ainult kultuurifriikidele? küsimus tekib, et kui nõnda raske on nendele kvaliteetkultuuriüritustele nõnda raske pääset saada kas siis mitte polegi siin küsimus et seda kvaliteetkultuuri on nõnda vähe, nõudlus ületab pakkumist? kui nüüd veel need eurooplased ka siia tulevad, ja kahtlemata nad seetõttu ka siia rohkem tulevad, mis siis saab?
                    Sina räägid olukorrast aastal 2006 ja halad, et sa kusagilt infot ei saa. Kultuuripealinn ongi üritus turistidele, välismaalastele. Mitte sulle ei \"tehta siis kultuuri\", vaid üritatakse meie kultuuri Euroopa silmis maksimaalselt propageerida. Reklaamieelarve saab arvatavasti olema hiiglaslik. Kui see sind rõõmsaks teeb, palun väga.

                    Meile siin peaks olulisem olema, milline on selle aasta pikaajalisem kasu meie enda kultuurile. Ja see on hoopis teine küsimus.
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      #40
                      Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                      Algselt postitas rohelineKonn
                      esiteks tähenärijalikult \"Rottermanni\"
                      aga teiseks on need EKA tööd sitt näide.
                      haa. vaatasin paralleelselt hollandi liiga tabelit. tragikoomiline.

                      näide oli teadlikult üle võlli tekitamaks võimalikult dramaatilist kontrasti. Kusjuures mulle on nipetnäpet noilt näitustelt ka meeldinud.

                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        #41
                        Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                        ma nüüd küsin teilt samuti dramaatiliselt- kas mitte EKA tudengid pole meie kultuuri siin kasvulavaks? te ju ise räägite et kultuur on madalakvaliteediline. millest me sel juhul räägime? propageerime oma madalakvaliteedilist kultuuri euroopale?
                        Catalunya is not Spain!

                        Kommentaar


                          #42
                          Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                          Keegi üldse teab, et mis selle aasta Kultuuripealinn on???

                          Kommentaar


                            #43
                            Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                            Mingi Kreeka linn on.
                            BACK WHERE WE BELONG

                            Kommentaar


                              #44
                              Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                              Algselt postitas lorenzo


                              ma nüüd küsin teilt samuti dramaatiliselt- kas mitte EKA tudengid pole meie kultuuri siin kasvulavaks? te ju ise räägite et kultuur on madalakvaliteediline. millest me sel juhul räägime? propageerime oma madalakvaliteedilist kultuuri euroopale?
                              Tead see tuletab mulle meelde brittide šokki siis, kui 2008. aasta kultuuripealinnaks valiti Liverpool. Selle järel oli kõikjal ahastavaid sõnavõtte teemal, kuidas teised riigid valivad endale ikka linnad, millel on midagigi pistmist kultuuriga, vist toodi näiteks Prahat ja Brügget, aga inglastel nüüd tohutu häbi Liverpooli näol. Linn, mida peetakse üheks Inglismaa urruauguks.

                              Kultuuril ongi palju kihistusi ja tasandeid ja minu meelest näiteks on Liverpool oma vitaalsusega (kindlasti tahab keegi nüüd teha nalja välkuvatest päkkadest, mis mõne ilukilbiga nurga taha jooksevad) väga põnev koht. Ehk küsimus sellest, mida on kõikidel nendel teistel linnadel enne Tallinnat näidata ja pakkuda olnud?

                              BACK WHERE WE BELONG

                              Kommentaar


                                #45
                                Vastus teemale \'Kultuuritus\'

                                Algselt postitas lorenzo
                                te ju ise räägite et kultuur on madalakvaliteediline. millest me sel juhul räägime? propageerime oma madalakvaliteedilist kultuuri euroopale?
                                Come again? Milline osa Eesti kultuurist on madalakvaliteediline? Teater, muusika? Milline? Ilma konkreetsete näideteta on see jutt puhtakujuline laim.

                                Kultuuripealinn on Patras.
                                the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                                because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                                Kommentaar

                                Working...
                                X