320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #61
    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

    Vaatasin ka eile telekast seda ,kuidas meie lipu kandjad minema viidi ja okupantide lipp sinna jäeti. Tra. sellised ju ootavadki ,et saaks eesti rahva maa pealt minema pühkida. Kõik ju endised internatsid ,kes vaikselt loodavad vene võimu taastamist.
    Sihukest vihkamist meie riigi ja sümbolite vastu pole ammu kohanud.
    Kahju ainult ,et Isamaasse on ainult üks julge liige jäänud teised teevad ainult tühje sõnu enne valimisi ,või siis kekkavad teles aga kui tegudeks läheb siis pole kedagi näha.
    FCF Forever

    Kommentaar


      #62
      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

      dannar su jutt on kõik õige ja puha - aga kui mina tahan tähistada II Ilmasõja lõppu Eesti rahvusvärvides lipuga ja ma selle eest saaksin molli omal kodumaal, siis see ju ei ole õige.

      Lihtsalt tahaks näha, mis saab siis, kui järgmisel aastal on venelastega samasuur hulk eesti lippudega eestlasi seal. Rahumeelselt muide. Et seda saavutada ja nähe nende reaktsiooni olen mina isiklikult nõus sinna mingi lipuhakatisega minema. Küll aga tuleks igasugused loosungid ära jätta, sest see viibimine seal ei tohiks olla otsene provokatsioon. Kui tiblad seda nii võtavad, siis on see juba selge tõestus, et neil puudub tänulikkus sellesse riiki, kus nad elavad ja kes neile tööd annab või abirahasi maksab.
      Feel the strength of a hundred thousand heartbeats,
      Cry welcome to the song.
      And as it lifts you, time to move on.
      We go!

      Kommentaar


        #63
        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

        Algselt postitas dannar


        mina ei laseks end nii labastest provokatsioonidest morjendada. mida te saavutate sellega, et te tüüpidele mingi nii tobeda asja eest pasunasse annate? või mida saavutab see kri toru eestimees sellega, et tahab mingeid vanureid peksta? Need vanamehed võitlesid relv käes omal ajal enda riigi vabaduse eest. Ajalugu ning selle tõlgendamine on humanitaarteadtus, elik selles puudub absoluutne tõde. Kõik riigid räägivad oma ajalugu, kus nemad on alati 100% õige. las need vanainimesed tähistavad enda võitu isamaasõjas, sest tegelikult seda nad ka saavutasid. järgnev okupeerimine on lihtsalt poliitiline mäng, millesse väike tavainimene suurt ei süübi. Kui me tahame kuuluda enda arust Euroopasse ja lääne kultuuri, siis võiks natuke rahulikumalt suhtuda ka teistesse kultuurirühmadesse ning las nad tähistavad enda päeva. nendele selle eest pasunasse andmine muudab olukorra kordi halvemaks.
        Eks ma siis seletan asja lahti.....otsusta ise kas sina oleksid selles olukorras rahulikuks jäänud.

        Kalamaja.....tänavat ei tea,poe nime samuti ei tea,läksime kahe sõbraga poodi......sõbrad sisenesid poodi,mina ei sisenenud kuna tegin suitsu ja rääkisin hetkel telefoniga.
        Paari minuti pärast kakerdasid minust mööda kaks vene rahvusest umbes 30-34 aastast alkohoolses joobes tüüpi,kes nähes minu seljas Eesti koondise särki hakkasid naerma ja Eestit maha tegema.Jutt oli neil selline,et Eesti nii kui nii venemaale vastu ei saa,ning Eesti pole mingi riik jne.Mainisid veel,et kui venemaa Eestisse mängima tuleb siis nemad on venemaa poolt.......ning siis lõhuvad nad nii mõnegi sellise särgiga(ehk siis Eesti koondise särgiga)mehe linna peal ära.
        Palusin neil viisakalt mokk maas hoida,aga see neid ainult õhutas mölisema.......kuni üks nendest astus juurde mulle,käskis mul kähku sealt nahhui tõmmata,muidu annab molli mulle.ja siis tuligi see lause,at Eestlased on uroodid ja kõik Eestlased peaks molli saama.

        Vabandage väga........aga sõnadega sa sellisele mehele midagi selgeks ei tee.

        Dannar....võibolla sina elad kuskil paradiisis kus kõik on ilus ja inimesed kunagi ei kakle ning arusaamatused kõik lahendatakse sõnadega.....või oled sa siis selline sõnameister kes oskab nii hästi rääkida....ei mina tea kes sa oled ja kus sa elad......respect sulle kui sa suudad niimoodi elada,mina ei suuda.
        Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

        Kommentaar


          #64
          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

          Algselt postitas päkapikk


          Eks ma siis seletan asja lahti.....otsusta ise kas sina oleksid selles olukorras rahulikuks jäänud.

          Kalamaja.....tänavat ei tea,poe nime samuti ei tea,läksime kahe sõbraga poodi......sõbrad sisenesid poodi,mina ei sisenenud kuna tegin suitsu ja rääkisin hetkel telefoniga.
          Paari minuti pärast kakerdasid minust mööda kaks vene rahvusest umbes 30-34 aastast alkohoolses joobes tüüpi,kes nähes minu seljas Eesti koondise särki hakkasid naerma ja Eestit maha tegema.Jutt oli neil selline,et Eesti nii kui nii venemaale vastu ei saa,ning Eesti pole mingi riik jne.Mainisid veel,et kui venemaa Eestisse mängima tuleb siis nemad on venemaa poolt.......ning siis lõhuvad nad nii mõnegi sellise särgiga(ehk siis Eesti koondise särgiga)mehe linna peal ära.
          Palusin neil viisakalt mokk maas hoida,aga see neid ainult õhutas mölisema.......kuni üks nendest astus juurde mulle,käskis mul kähku sealt nahhui tõmmata,muidu annab molli mulle.ja siis tuligi see lause,at Eestlased on uroodid ja kõik Eestlased peaks molli saama.

          Vabandage väga........aga sõnadega sa sellisele mehele midagi selgeks ei tee.

          Dannar....võibolla sina elad kuskil paradiisis kus kõik on ilus ja inimesed kunagi ei kakle ning arusaamatused kõik lahendatakse sõnadega.....või oled sa siis selline sõnameister kes oskab nii hästi rääkida....ei mina tea kes sa oled ja kus sa elad......respect sulle kui sa suudad niimoodi elada,mina ei suuda.

          Elagu päkapikk! Ei... nagu tõsiselt. Väga viis, võibolla jah löömine pole tore tegevus eksole, aga samas oleneb keda ning mis põhjustel. Ükski normaalne inimene ei anna niisama kellegile pasunasse, aga need kuradi sibulad teevad seda ju sellepärats juba, et neil on lihtsalt igav! Ja kui olete tähele pannud, siis nad kargavad ringi ainult mitmekesi, kui üksi on, siis on mokk nii maas, kui vähegi veel olla saab.
          Parem georg otsas kui Paul keres.

          Kommentaar


            #65
            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

            Tjah, kõige õigem on muidugi see, et maha oleks tulnud ta ammu võtta.
            Õige on ka see, et praegu on asi väga terav ja täispuhutud põis võib lõhkeda, aga ma väga ei hooli ja lööks patsu siiski neile, kes selle ära tegid. Vaevalt, et ma ise selles aktsioonis osalen, sest sellisel juhul peaks ta tõepoolest õhku laskma. Õige koht talle oleks vast filtri tee lähistel kalmistul.

            Aga eile, meelega sai trollist maha astutud just Tõnismäel ja mingile sõduri mütsiga(märgid küljes muidugi) noorsandile jalge ette sülitatud. Mille peale muidugi noorhärra ei saand vaiki olla ja sõimas mind paari vängema sõnaga po ruski. Selelst väga ei viitsind hoolida ja vastasin, et nõme oled ning jalutasin minema.

            Läksin lilli ostma, aga mitte pronkssõduri tarvis.

            Hiljem vanalinnas jalutades, tulid kaks neiut vastu, kes omavahel rääkisid ja jäi silma repliik, kes täna lilledega(miskipärast mainisid nad roose) on, on venelased ... Aga jah venelased viivad pigem punaseid nelke.

            Ilus päev oli muidu, tuul oli mõnsa.

            Kommentaar


              #66
              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

              Tore, et sa Devil oled ka lõpuks kaineks saanud
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                #67
                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                seni kuni eesti vabariigi president on kommar, seni kuni riigikogu pooled liikmetest on endised kommarid, seni ei ole nende vanade veteranide osas meil midagi köhida. me ise oleme ka vabas riigis valinud enda juhtideks kommarid. kõik muu kraaksumine on kuidagi madala lauba puhas väljendus.
                ja päkapikk, mitu sinu tallinna tuttavat on saanud peksa kuskil maal? lihtsalt selle eest, et \"sa värd oled mingi linnapede\"? ei ole? kus sa siis kurat elad? mida me peaks siis linnainimestena tegema? minema peksma kurikatega mullanäppe kuni neil on kuklast veri väljas?
                või mustamäe ja õika rahvas? peale seda, kui mingi mustaka tross on saanud üle tahi õika kräkkide käest, siis läheb kogu see mustamäe ja peksab õikarahva minema?
                mis kuradi pooltoonid?
                seina äärde peded, diskomehed, kommarid, rikkad ja koledad!

                lambakari, mitte tallinna raad.
                14. september 2006, Tallinn

                Kommentaar


                  #68
                  Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                  Algselt postitas Rein


                  Tore, et sa Devil oled ka lõpuks kaineks saanud
                  Nädala sees ikka juhtub .

                  Kommentaar


                    #69
                    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                    Algselt postitas uvv



                    ja päkapikk, mitu sinu tallinna tuttavat on saanud peksa kuskil maal? lihtsalt selle eest, et \"sa värd oled mingi linnapede\"? ei ole? kus sa siis kurat elad?
                    vott ei oska öelda sulle kas on ja mitu on peksa saanud.
                    Aga erilist seost ma ei näe.............kui mingi küla joodik tuleks mind linnapedeks sõimama siis ma naeraks selle peale ja paluks tal rahulikult oma turbo diislit või bocki edasi juua külapoe ees.
                    Hoopis teine asi on Eestlaste ja Eesti sõimamine,seda võtan juba isiklikult.
                    Ma ei ole selline inimene kes läheb kambaga ja enda lõbuks peksab suvalisi tegelasi.....ma ei ole vägivaldne ja kakelda ei armasta.......
                    Aga kuskil on ikka piir ees kah.....kui palju lasen mingil suvalisel juuatäis tibla kakerdisel Eestlaste kohta sõna võtta.

                    aaaaa....kusjuures kunagi sain lasnamäel peksa selle eest,et kaks tegelast olid maja pealt Eesti lipu ära kiskunud ja lohistasid seda mööda maad endale järgi.....mingi jaanipäev või asi oli,täpselt ei mäleta.
                    Läksin nende käest lippu ära võtma......sain hoopis kolakat
                    nii et mingi rusikakangelane ma ei ole.
                    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

                    Kommentaar


                      #70
                      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                      Algselt postitas uvv


                      ja päkapikk, mitu sinu tallinna tuttavat on saanud peksa kuskil maal? lihtsalt selle eest, et \"sa värd oled mingi linnapede\"? ei ole? kus sa siis kurat elad? mida me peaks siis linnainimestena tegema? minema peksma kurikatega mullanäppe kuni neil on kuklast veri väljas?
                      see jutt oleks asjakohasem siis, kui maaninimene tuleks linna ja annaks linnakale peksa selle eest, et too on linnakas.
                      Kui aga maakohas saad peksa selle eest, et oled linnakas, siis on see sama, mis eestlane saab venemaal peksa selleks, et ta on eestlane.

                      linn=eestimaa
                      maa=venemaa
                      linnapede=eestlane
                      maakas=venelane


                      Kommentaar


                        #71
                        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                        http://www.hot.ee/mahapronkss6dur/

                        Kommentaar


                          #72
                          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                          Nõndaks, olukord on ületanud normaalsuse piiri. Sellest kui ebaadekvaatselt eile õhtul käituti - Tõnismäelt viidi sini-must-valge lipp ja lehvima jäeti mitmed idanaabri lipud ning punalipud(!?) - ei hakka enam jahuma. Aga mida järgmine aasta ette võtta, juhuks kui pronkssõdurit oma seniselt kohalt teisaldatud pole? Leinalipud kätte ja Tõnismäele?
                          Igaljuhul mina ootan huviga seda, mis seisukoha meie poliitilne eliit antud probleemis võtab.

                          Kommentaar


                            #73
                            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                            Ma juba klassivennaga leppisin kokku, et järgmine aasta me lähme sinna oma Eesti lippudega

                            Kommentaar


                              #74
                              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                              ojaaaa mul on ka juba kamp kokku aetud ja lähme kommusid peksma, ei huvita ka son vana eit või kes iganes!!!!!!!! minu raevu ees on kõik võrdsed

                              Kommentaar


                                #75
                                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                                Ka minul sõbrad ajasid seltskonda kokku ning otsustasin nendega liituda. A\'la 15liikmeline hetkel.
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X