320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Pronkssõdur

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

    Võite mind enda hulka arvestada........vanamutte ja vanamehi peksma ei lähe........aga enda käest Eesti lippu rebida kah ei lase.
    Kui päkapikk tahab, võib ta oma välimust muuta. päkapikk on korduvalt ennast rihmaks joonud.

    Kommentaar


      #77
      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

      Algselt postitas eestimees


      ojaaaa mul on ka juba kamp kokku aetud ja lähme kommusid peksma, ei huvita ka son vana eit või kes iganes!!!!!!!! minu raevu ees on kõik võrdsed
      misasja Sa lällad siin... Kui Sa tunned, et on vaja midagi ära teha siis TEE, mitte ära prääksu siin netis, et lähen täpselt aasta aja pärast kaikaga vanamutte peksma. Rakenda energiat õigesse kohta.Tegele millegiga millest on ka mingit reaalset kasu. Eks kõigile läks (ja läheb ka edaspidi) see päev ja tähistamisviis hinge, aga niimoodi reageerida on küll küündimatu. Kui sa tunned ennast rahvusliku mõtteviisi edasikandjana, siis tead ilmselt, et internetis sapöörilabidaga ei vehita. ja üleüldse enam ei vehita. v-olla kuskil Koplis või Kongos..

      kõike head soovides..

      Kommentaar


        #78
        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

        http://www.hot.ee/mahapronkss6dur/

        Kommentaar


          #79
          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

          Algselt postitas eestimees


          http://www.hot.ee/mahapronkss6dur/
          Kui viitsid vaata mõni postitus tagasi ja seal olemas...laiskvorst..
          Bii a Old diivil ..::::::History Kurat::::::..

          Kommentaar


            #80
            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

            Ma olen selle aja tüüp.kui pioneerina Tõnismäel auvalves käisime.Sel ajal ei meeldinud eriti kellegile selline tähelepanu,eesrindlikkus ja pealesurutud rühmamarss trummipõrina saatel.Hiljem sai seal igavese tule juures enne Kosmose kinno minekut mõned õlled lastud,julgemad vennad grillisid salaja vorsti,kui keegi ei näinud,tulel,kihlveo peale.Tõnismäe sõdur tekitab vahel isegi mõnusat nostalgiat,minul ta vastu miskit pole.
            Iseasi on,mis tsirkus selle jama ümber tänasel päeval käib.Tuleb nõustuda,et minema oleks pidanud ta viima koos Lenini ja teiste seltsimeeste kujudega,nüüd tuleb inimestele pühitsemiseks uus koht leida.Ja põhjenduseks tuua,et Tõnismäele rajatakse vabariigi huvides uus objekt vms.

            Tänase päeva seisuga olen kauem elanud Nõukogude Liidu kui Eesti Vabariigi kodanikuna,mida enamus kaasfoorumlased ilmselt mitte.Eks paljusid valdavad ka seepärast äkilisemad tunded.Ma olen ka Eesti patrioot,aga saan ka kaasmaalastest aru,seetõttu molliandmisaktsiooniga ei ühine.Asjale tuleks teistmoodi läheneda.Ükskord me võidame niikuinii.
            Kapten Trumm

            Kommentaar


              #81
              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

              Issand kui lahedad olete kõik. Panete kõik oma mansad kokku ja lähete õiglust nõudma. Nii vahvad.

              Kommentaar


                #82
                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                Prussakaid pole võimalik hävitada, las sitt elab.
                The Reward is Cheese.

                Kommentaar


                  #83
                  Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                  IDEE:

                  Läheme 9.mail 2007 Eesti lippudega Kaarli kiriku ette tähistama okupatsiooni algust. Ma olen kindlasti minemas, tuleb keegi veel kaasa?

                  Kommentaar


                    #84
                    Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                    Algselt postitas amority


                    IDEE:

                    Läheme 9.mail 2007 Eesti lippudega Kaarli kiriku ette tähistama okupatsiooni algust. Ma olen kindlasti minemas, tuleb keegi veel kaasa?
                    mina ja veel 25 matsi tuleb minu ees on kõik kommud võrdsed ma ei lähe tähistama oku algust vaid kommude lõppu

                    miski pärast ei usu et see kuju seni püsib seal, me kõik loodame su peale hr liim!!!!

                    Kommentaar


                      #85
                      Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                      maha tuleks see kuju võtta,nii et eestimees ja mel ma olen kambas teie üritustel

                      Kommentaar


                        #86
                        Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                        Sittagi te kuskile lähete kui järgmisel aastal see kuju seal platsil on ja vanad kommud pidu peavad , olete juba ära unustanud selle aasta sündmused. Järgmine aasta samamoodi vahite telekast ja pärast kirute anonüümselt foorumites ja päevalehtede kommentaarides. Keegi midagi ette ei võta. Nagu öeldakse haukuv koer ei hammusta.
                        Ise lugesin kah netist et toimub protest , olin tööl , mõtlesin et lähen kah vaatan mis toimub aga nagu ikka eestlase laiskus - teised lähevad , teised teevad. Päris nii see ikkagi ei ole. Eks paistab mis järgmine aasta saab , mina kül niikaugele midagi ette lubama ei hakka. Ja sa eestmees oled lihtsalt jutupaunik. Mingi lihtsalt lampi mingi penskarite peksmine nyyd kül midagi ei aita. See näitab kõigest sinu madalat haritust , kui taandad kõike vägivallale.
                        Ja jalgpall on parem kui seks !!!

                        Kommentaar


                          #87
                          Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                          Algselt postitas No_Name


                          Sittagi te kuskile lähete kui järgmisel aastal see kuju seal platsil on ja vanad kommud pidu peavad , olete juba ära unustanud selle aasta sündmused. Järgmine aasta samamoodi vahite telekast ja pärast kirute anonüümselt foorumites ja päevalehtede kommentaarides. Keegi midagi ette ei võta. Nagu öeldakse haukuv koer ei hammusta.
                          Ise lugesin kah netist et toimub protest , olin tööl , mõtlesin et lähen kah vaatan mis toimub aga nagu ikka eestlase laiskus - teised lähevad , teised teevad. Päris nii see ikkagi ei ole. Eks paistab mis järgmine aasta saab , mina kül niikaugele midagi ette lubama ei hakka. Ja sa eestmees oled lihtsalt jutupaunik. Mingi lihtsalt lampi mingi penskarite peksmine nyyd kül midagi ei aita. See näitab kõigest sinu madalat haritust , kui taandad kõike vägivallale.
                          Ma juba panin oma telefonidesse ja kalendritesse ilusasti sisse sellise vahva vidina, et 1.mail hakkab mul meeldetuletusi tulema nii telefoni kui ka emailidele. Sittagi ma selle maha magan. Vägivald tuleb ära unustada, mina paiknen Kaarli kiriku ees oma seltskonnaga, suur 3 realine sõidutee on vahel, las nad jooksevad sealt üle kui tahavad. Mina vanainimesi ei löö, mulle meeldib õrritada neid kes ei saa aru kus riigis nad elavad.

                          BTW, keegi teisipäeval ETV\'st Sinimägede documentary\'t vaatas?

                          Kommentaar


                            #88
                            Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                            ära siis unusta linnavalitsuselt rahvakogyunemiseks luba küsida

                            Kommentaar


                              #89
                              Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                              eks järgmine aasta tuleb siis eesti lippudega sinna minna.........hakkavad maha kiskuma siis saavad molli......lihtne! ei ole raske!

                              Kommentaar


                                #90
                                Vastus teemale \'Tõnismäe pronkssõdur\'

                                Algselt postitas eston maravilha


                                ära siis unusta linnavalitsuselt rahvakogyunemiseks luba küsida
                                Kui ma sõpradega sinna lähen siis mis kogunemine see on? Eesti lipuga võin ma käia kus tahan.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X