320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma mekkisin täna seda FinAle varianti ja täitsa maitses. Kätte sain selle hinnaga 0.95+ pant ja selle raha eest õlut küll
    May the Violet flag flutter in the wind on all fields of challenge and valour, a vivid hope is our solace, we have eleven athletes and one heart. Go, Fiorentina, we want you to be the queen of all teams, go, Fiorentina, fight with bravery and prowess everywhere! In any hour of dismay and victory, remember you're the history of football!

    Kommentaar


      Tavaliselt joon Tartu õlut, kuid reedel olin valmis ostnud neli Originaali. Reede öösel, kui töölt tulin, läks see esimene õlu ikka megavingelt alla. Pole ammu õlle nii maitsenud. Kiidan siinkohal Saku Originaali.
      Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
      Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

      Kommentaar




        Puhas kuld, lihtsalt suurepärane õlu! Iga ilmaga, igast asendist.

        Kommentaar


          Algselt postitas Marduk Vaata postitust
          Huvitav, kas Viru on lasknud 2 erineva partiiga neid GB õllesid välja? Pooltele meeldib, teistele mitte, halli massi on suhteliselt vähe. Oma kogemustest nende õlledega võin öelda, et Bocki suutsin juua vist 5 lonksu ja siis valasin kraanikausist alla. Esimene kraanikausiõlle üle mitme mitme aasta.
          Puls nisu ja ale tundusid aga suhteliselt normaalsed asjad olevat.
          mina jõin tartus...
          tell your mother, we are hooligans!

          Kommentaar


            Heledat pole joonud, aga tume - ehk siis 1795 Dark Lager oli 5+.

            Kommentaar


              eile pärast QPR - City mängu jõin 10 tuuliku purgi pinti ja maitses ka väga hästi (Y)
              Manchester United Forever

              Kommentaar


                Algselt postitas Marduk Vaata postitust
                Huvitav, kas Viru on lasknud 2 erineva partiiga neid GB õllesid välja? Pooltele meeldib, teistele mitte, halli massi on suhteliselt vähe. Oma kogemustest nende õlledega võin öelda, et Bocki suutsin juua vist 5 lonksu ja siis valasin kraanikausist alla. Esimene kraanikausiõlle üle mitme mitme aasta.
                Mina olen kokkuhoidlik inimene, seega pigistasin silmad kinni ja kulistasin selle duubel Bocki ikkagi lõpuni aga tuleb nõustuda hr Mardukiga, üsna kohutav asi on valmis tehtud. Olles neid teisi ka nüüd pruukinud, joomise teel ja korduvalt(ilmselt ma oma esimest arvamust ei usaldanud), sobib neist kolmest juua vaid Piney, ülejäänute peale ei soovita ma õllehimu kulutada.
                Pulsi Ale mulle ka ei meeldinud, rohkelt gaasi, nagu kokakoolas, ilmselt on minu"eili" saapad kodumaiste tootjate jaoks liiga suured.
                Aga lõpetades postiivsetes nootides, siis väga maitses tšehhide Praga Dark Lager, hea lõhn, vaht õnnestus klaasile valada selline mida ma pole vist varem näinudki ja väga mõnus pehme maitse. Ostetud Kaupmehe hulgilaost, kus poodides see müügil on, pole aimugi. Mõnusat õlle mekkimist!

                Kommentaar


                  Peale Kalevi võitu on õllet lausa ojadena voolanud.Tänane menüü koosneb vaid tuulikust! Aga halb on see,et kõik hea saab kord otsa!
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maarek Vaata postitust
                    Ma mekkisin täna seda FinAle varianti ja täitsa maitses. Kätte sain selle hinnaga 0.95+ pant ja selle raha eest õlut küll
                    Ikka väga hea on!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas petterii Vaata postitust


                      Puhas kuld, lihtsalt suurepärane õlu! Iga ilmaga, igast asendist.
                      Tuleb tunnistada, et läksin siinse reklaami ohvriks...
                      ...ega pidanud pettuma. Tõesti on hea õlu !

                      Juhuslikult läksin oma väiksesse urkapoodi ja seal oli mingi soodushind pildioleval õllel... miskit alla jevro sai pudeli kätte ja mekkis tõesti nagu kulda. Seda kraami võib teinekordki manustada !

                      Kommentaar


                        Keegi seda uut Saku õllet on proovinud? See mis sinna linnade sarja läks. Nisu oma pidi olema. Gambrinuse õlle meeste kirjeldus ei olnud kõige negatiivsem
                        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                        My spell checking is second to nine!

                        Kommentaar


                          Mälu järgi uuel saku nisukal maitse osas vanade Valgetega suurt vahet ei ole. Maitse on tugev nagu korralikul koduõlul ja näiteks Paulaneridega võrreldes teist pudelit ei kutsu jooma
                          308

                          Kommentaar


                            Viskaks ka oma kaks senti nende uute eesti õllede osas.

                            GB-sari: mulle meeldis neist kolmest ainsana mingilgi määral FinAle. Pisut liiga gaasine ja magus, aga kui paremat pole, siis käib kah. Piney - ma ei tea, pudelil oli kirjas, et ale-tüüpi õlu, aga maitse järgi oli rohkem nagu nisukas. Lõhnas nagu kali. Sõnaga, väga ebamäärane kraam ja mulle ei meeldinud. Bockruudus - njah, ütleme nii, et rohkem ei osta.

                            Stuttgart ja Pulsi nisukas - ma ei ole küll suurem nisukate ekspert, aga minu meelest pole viga kummalgi. Kui peaks valima, siis võtaks Pulsi.

                            Igatahes vahva, et kohalik sortiment laieneb. Imestama paneb ainult, et peale korduvaid katseid pole keegi õigele ale'ile isegi ligilähedale saanud. Kui raske see saab olla? Isegi venelased (Baltika) oma Old Bobbyga said enamvähem pihta..
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              Naasesin Stockholmist ja tuleb tunnistada, et järgnevat kirjutades pühin endiselt heldimuspisaraid silmanurgast. Sattusin Bishop's Arms nimelisse ketipubisse (30 kõrtsu üle Rootsi väidab koduleht). Vaadist vulises ei rohkem ega vähem kui 32 nimetust Belgia kloostriõlledest Saksa nisukateni. Lisaks 4 hand-pulled ale'i ning korralik valik kohalike väiketootjate toodangut. Viimastest mekkisin Gotlands Bryggeri IPA't ja midagi pole öelda - rahakott nutab, süda laulab. Valiku mõttes on meil paraku arenguruumi isegi Lätiga võrreldes ikka roppu moodi.
                              Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                              Kommentaar


                                selveris sai Pulsi 6paki 2.99 plus pant kätte. ja kurat, see on ikka väga joodav õlu. vol'i on ka rohkem kui teistel veidi. aga viimasest ajast tahan ka kiita tuulikut.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X