320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

õlle joomine

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Üldiselt, kui panna asi konteksti, siis seekord mina leian, et see kaks euri poole liitri eest on kirves. Poeõluga sellise raha eest, eriti Maardus, ei konkureeri ja kõrtsimugavust seal kuubikus ei pakuta. Aga noh, mõnedki pudelid sai kaasa võetud, eks õhtul proovi, mis on mis.
    Oli asja Maardusse ja sai nende õludega tutvust tehtud. Soovitada julgeks ainult Ilgezeem Medalus ja kalja. Kuid isegi need ei ole seda raha väärt millega neid müüakse. Kõik muu seal ammugi mitte. Sama raha eest saate kordades paremat kraami.

    Kommentaar


      Õnneks asub saksamaa taanist vaid 3km kaugusel ja sai siis sealt odavat kesvamärjukest käia toomas. Miks meil ei võiks olla premium liitrises purgis? Faxe õnneks on ja isegi kõlbab juua ! Rohkem igaks juhuks soccernet.ee ei postita. Läheb ehk untsu midagi...
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        Miks meil ei võiks olla premium liitrises purgis? ...
        õlu, liitrises purgus? liitrises purgis? mine perse.
        ma arvan ka, et naistele meeldivad need karvased ja natukene kandilisema lõuapäraga mehed. eriti just ovulatsiooni ajal. ja sa peaksid enda kolmetoalise maha müüma. tramaivõi.
        Sa vist ei tea, mis moodi valmib talveks moos. Kõigepealt võtab ema purgid, kuid enne seda tuleb tuua marjad soost.

        Kommentaar


          Algselt postitas 10 Lopez Saldana Vaata postitust
          õlu, liitrises purgus? liitrises purgis? mine perse.
          ma arvan ka, et naistele meeldivad need karvased ja natukene kandilisema lõuapäraga mehed. eriti just ovulatsiooni ajal. ja sa peaksid enda kolmetoalise maha müüma. tramaivõi.


          Uploaded with ImageShack.us

          kas see purk siis ei ole mõnus? isegi ära ei lahtu
          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
          Ott Järvela

          Kommentaar


            Rock fatboy oli ju müügil, mitte just kaua aega tagasi. Võeti maha müügist, kuna polnud tahtijaid? Klaaspudelis pooleliitrine on see õige
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas 10 Lopez Saldana Vaata postitust
              õlu, liitrises purgus? liitrises purgis? mine perse.
              ma arvan ka, et naistele meeldivad need karvased ja natukene kandilisema lõuapäraga mehed. eriti just ovulatsiooni ajal. ja sa peaksid enda kolmetoalise maha müüma. tramaivõi.
              hahha
              ma vist leidsin endale aasta postituse
              Слава Україні! Героям слава!

              Kommentaar


                Grimbergen Blonde - tõeliselt sisukas rüübe. olemas kindalsti prismas ja kaupmehes. soe soovitus.

                Kommentaar


                  Karksi tume eripruul....vat see on õlle, mehed! Leidsin uue lemmiku endale. Selveris hetkel sellel soodus ka 59 senti vms
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    nojah pean 10LS-ga nõustuma. Õlle puhul liitrine + plekkpurk variant on umbes sama sitt kombo nagu neegeringlane penalti löömas. Viletsamat varianti annab leida.

                    Kommentaar


                      A mis sellel liitrise ja plekkpurgi kombol siis viga on? Saksamaal juuaksegi näiteks õlut liitri kaupa. Kunagi Frankfurtis olin restos, oli palju rahvast ja teenindus paistis aeglane, mõtlesin, et tellin kohe kaks õlut ette ära, siis ei pea kaua uut õlut ootama, kui esimene januga nagu mutiauku kaob. Ettekandja küsima, et kas väikesed või suured. No ikka grosse, mis ma nende 0,33stega jändan, mõtlesin. Toodigi lauda kaks liitrist steini.

                      Aga kes pole lugenud, sis plekkpurgi-müüdi purustas james oma viimases blogipostis.

                      Vaielda võib muidugi selle üle, kas Faxe-sugune random õlu üldse tasub joomist.
                      We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                      Kommentaar


                        Aga kui sa oma märjad huuled joomise ajal vastu metallpurki paned, kas siis maitse ei muutu?
                        Inter - ausaim klubi Itaalias.

                        Kommentaar


                          Kogemus on näidanud, et pudelis on õlu parem, tee või tina. Lisaks lahtub liitrine kiiremini.

                          Kui kiiremini lahtumise faktor välja jätta (valan liitrise plekk-õlle kahele inimesele poolestesse klaasidesse), siis on ikkagi maitse kordades viletsam kui näiteks 0.33liitrises pudelis samal õllel.

                          Ehk siis lühidalt: viga on selles, et pudelis maitseb paremini.

                          Kommentaar


                            lapsesuu ei valeta
                            see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                            "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                            "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                            Kommentaar


                              Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                              Ehk siis lühidalt: viga on selles, et pudelis maitseb paremini.
                              Vean kasti pudeliõlle peale kihla, et sa ei suuda pudeli- ja purgiõllel pimetestis vahet teha.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Vean kasti pudeliõlle peale kihla, et sa ei suuda pudeli- ja purgiõllel pimetestis vahet teha.
                                Mis saade see oli, kanal 2 peal ehk, kus näidati igast huvitavaid (ja mite niiväga). Galileo? Seal tehti pimetest, et missugune on pudeliõlu ja missugune mitte. sajaprotseniliselt öeldi ära, kumb oli sitt(purk) ning kumb hea
                                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                                Kommentaar

                                Working...
                                X