320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käes on seeneaeg!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #31
    Algselt postitas erxu Vaata postitust
    seenesaak see aasta ikka üsna nigel, ei leidu eriti aga noh natukene ka leiab. lemmik on kuuseriisikas ja kukeseen aga minu kandis kukeseent pole eriti :P
    ma olen käinud tallinna lähiümbruses. paar tundi korjamist ja kaks 10L ämbrit on alati täis. kas see on natuke?

    Kommentaar


      #32
      Algselt postitas erxu Vaata postitust
      seenesaak see aasta ikka üsna nigel, ei leidu eriti aga noh natukene ka leiab. lemmik on kuuseriisikas ja kukeseen aga minu kandis kukeseent pole eriti :P
      ma ei tea kus sa seenel oled käinud aga kesk eestis on ikka seeni küllaga,ning kui nüüd ilmad väheke soojemaks lähevad siis peaks veel lisa tulema
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        #33
        Algselt postitas Jansu Vaata postitust
        ma olen käinud tallinna lähiümbruses. paar tundi korjamist ja kaks 10L ämbrit on alati täis. kas see on natuke?
        See pole natuke, see on suisa narrimine. Kaks ämbrit! Jessumaria. Ime, et sa viitsid üldse käia, kui alati nii vähe saad.
        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

        Kommentaar


          #34
          Algselt postitas fitti Vaata postitust
          See pole natuke, see on suisa narrimine. Kaks ämbrit! Jessumaria. Ime, et sa viitsid üldse käia, kui alati nii vähe saad.
          no mis mul laupäeva omikuti ikka teha.

          Kommentaar


            #35
            Algselt postitas Jansu Vaata postitust
            ma olen käinud tallinna lähiümbruses. paar tundi korjamist ja kaks 10L ämbrit on alati täis. kas see on natuke?
            kuskohas??? tahan ka!

            Kommentaar


              #36
              kuusalu taga või siis kehra ja kose vahel metsades on seeni olnud.

              Kommentaar


                #37
                Huvitav teema
                Vanasti oli mul seeneraamat peas. Nüüd enam pole, aga ma usun, et eriti ei eksi. Tõenäoliselt mingeid imelikke lehtrikke, mida süüa sünniks ma küll jätan metsa, aga nagu näha on palju seeni, mida mina julgen korjata ja enamus inimesi mitte. See aasta on super seenaasta - pole küll kuhugi jõudnud peale oma enda Pääsküla raba, aga isu on sirmiku snitslist igatahes täis.

                Kommentaar


                  #38
                  nädalavahetusel 2 tunniga umbes 4l ämber kukeseeni. Pole paha peaks ütlema.

                  Kommentaar


                    #39

                    Kommentaar


                      #40
                      Kukeseeni metsas vohab.

                      Kommentaar


                        #41
                        Mis te sööte seeni vää?
                        DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
                        Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

                        AD e. Andekas Disainer...

                        Kommentaar


                          #42
                          Algselt postitas Scooter Vaata postitust
                          Mis te sööte seeni vää?
                          Ausalt üeldes ei söö, aga korjata meeldib küll.

                          Kommentaar


                            #43
                            Sai siis täna käidud Pärnu lähistel.3 ämbritäit igast pilvikuid,nõmmeseeni,seaseeni,puravikke. Lisaks ühelt kaldapervelt korjasin lihtsalt kotitäie kukeseeni- ainult istu ja nopi kui satud õige kohapeale.Siis veel 2 kotitäit igast seeni ja kasevahulikke.
                            Kuuseriisikaid tean ka kust leida, kuid need sellised ussialdid seened, et naljalt ilma ussitanuna raske leida.Üks aasta mustas ühes kohas nendest, kuid enamus oli ussitanud, et suht tulutu tegevus.
                            Seni pole veel ühtegi puuki tuvastanud ja ühtegi ussi ka õnneks ei kohanud, et hasart jäi veel sisse
                            Edu kõigile seenelistele! Võib öelda ametlikult, et selle aasta seenehooaeg on avatud ja mina andsin oma avapaugu.Kasulik ja tulus tegevus MASU ajal kahtlemata!
                            sigpic

                            Kommentaar


                              #44
                              Kukeseene soust, nämmmma !

                              Kommentaar


                                #45
                                meeldib metsas niisama rongi käia, igasuguste ajsade korjamise jätan teistele.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X