320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Käes on seeneaeg!!!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas elx Vaata postitust
    meeldib metsas niisama rongi käia...
    Perrrvvvvv...
    DELFI: FC Levadia võitis 24:0 (vs. FC Soccernet)
    Ljohha: "See number 14 oli soccernetil ainuke mees kes midagi jagas"

    AD e. Andekas Disainer...

    Kommentaar


      #47
      Algselt postitas Peeter I Vaata postitust
      Kukeseeni metsas vohab.
      krt, ma käin vist väga valedes metsades. hunnik pilvikuid ja ei miskit muud.

      Kommentaar


        #48
        Algselt postitas Jansu Vaata postitust
        krt, ma käin vist väga valedes metsades. hunnik pilvikuid ja ei miskit muud.
        Mine Rakverre, sealsetes metsades on kukeseeni ohtralt.

        Kommentaar


          #49
          Eestlane on ikka hull korilane küll, Peterburi maantee äär oli eile vaba päeva ja ilusa ilma puhul autosid täis nagu Pirita tee ehitusmessi ajal. Ise ronisime ka ühes kohas päris sügavale metsa ja mõtlesime, et eks siin leiame puutumata seenemaa, aga ikka ilmus metsasihile mingeid tegelasi, kes tulid veel sügavamast metsast. Pilvikuid oli palju, aga muud kraami eriti ei leidnud. Mustikaid, pohli ja põdrasitta ainult.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            #50
            Algselt postitas fitti
            ja põdrasitta ainult.
            korjasid ka või niisama jutustad?
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              #51
              Ei korjand, a kui sul vajaka, siis ma võin anda vihjeid, kust saad.
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                Ei korjand, a kui sul vajaka, siis ma võin anda vihjeid, kust saad.
                mul pole vaja, a tofoa tahtis teed teha, saada talle pm täpsete kordinaatidega.
                Algselt postitas JT8055
                Olge aktiivsemad!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
                  mul pole vaja, a tofoa tahtis teed teha, saada talle pm täpsete kordinaatidega.
                  Põdrasitast teed?Kuivatad ära ja siis talvel hea võtta eks ole...
                  sigpic

                  Kommentaar


                    #54
                    Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                    Põdrasitast teed?Kuivatad ära ja siis talvel hea võtta eks ole...
                    sa ei pidanudki aru saama.


                    tuletan meelde siinkohal ühe foorumiklassiku ütlust: " mis see Roma avatar on mingi handicapi märk v?"


                    ja, et käest ära ei läheks siis eelmine nädala vahetus naispere käis ka korilust harrastamas, sedakorda marjade näol.
                    Algselt postitas JT8055
                    Olge aktiivsemad!

                    Kommentaar


                      #55
                      Vaat siis teile seeneaega
                      Õhtuleht – uudised, arvamused ja meelelahutus, lisaks sport, galeriid ja videod.Sõnumid otse elust, veebis, mobiilis ja paberil!
                      sigpic

                      Kommentaar


                        #56
                        Algselt postitas F.Totti Vaata postitust
                        " kusjuures rohelised kärbseseened oli korjanud nende sugulane, kes ise šnitsleid ei söönud." ...

                        Nojaa..Selle purgi marineeritud seentega, mille sugulane nädala hakul
                        tõi, lähen viskan nüüd küll kindluse mõttes sinnasamusesse prügikasti
                        Targa inimese tähelepanekuid elust enesest.
                        "Olete te tähele pannud, kui nilbed on higistavad puulehed? Eelsperma igal pool."

                        Kommentaar


                          #57
                          Äkki mõni tahtis ämmast lahti saada.

                          Kommentaar


                            #58
                            Täna siis sai käidud metsas(endla looduskaitse alal) seenel ja endalegi oli üllatus,et võiseeni oli rohkelt,15liitrise ämbri sain mingi tunniga täis.homme siis jälle tuleb minna ja rohkem ämbreid peab kaasa võtma
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              #59
                              See on üks suuremaid miinuseid troopilises kliimavöötmes - mingeid seeni siin pole ja ei korjata ka kui oleks. Väga kade olen selle aastase sügise pärast. Loen ennast fanaatiliseks seenekorjajaks. Kui 10 aastasena oli seeneraamat peas, siis mida vanemaks seda vähem sealt meeles on, aga noh, kaugelt tugevam teadja keskmisest eestlaset peaksin siiski endiselt olema.

                              Kommentaar


                                #60
                                Kartulipuder kuuseriisika kastmega, paremat pole

                                Kommentaar

                                Working...
                                X